Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oska i jego wypociny :)

[Obrazek: OSS_8068q.jpg]

takie tam w lesie Smile

Odpowiedz }
Plusy od

To zdjęcie podzieliłbym na dwie części, od pasa w górę i od pasa w dół.
Pierwsza część udana, ładne cienie, zmysłowo odkryte lub zakryte jak ktoś woli piersi. wygląda to dobrze. Drobny mankament, to krzaczek zlewający się z włosami . Druga część znacznie gorsza, czyli ułożenie nóg, a co najgorsze, to te białe trampeczki, które w moim odczuciu psują całe zdjęcie. Krzaczek choinki też bym usunął. Na szczęście twarz i piersi przykuwają uwagę Wink

Odpowiedz }
Plusy od

no ja tez jak wrzuciłem na kompa pomyślałem o tych trampkach .. no ale cóż , na błędach człowiek się uczy Smile niemniej widzi mi się to Smile

Odpowiedz }
Plusy od

nie mogę edytować, dlatego napisze kolejnego posta ..

To zdjęcie podoba mi się bardziej Smile

[Obrazek: OSS_8071ab.jpg]

wiem, że są trampki, też mi przeszkadzają Sad

Odpowiedz }
Plusy od

Ogólnie nie jest źle, ALE.. mamy za duży bałagan z tymi krzaczorami, jakaś dziwna i sztuczna GO no i te trampki.Sama fotka bardzo zachecajaca na kolejna sesje

Odpowiedz }
Plusy od

Pierwsze lepsze. Na drugim znowu widać obróbkę robioną niezbyt pewną ręką Wink
No i tak jak przedmówcy - widziałbym tę dziewoję boso.

Odpowiedz }
Plusy od

Wypowiem się jako osoba nie znająca się na tajnikach fotografii. W moim odczuciu modelka na zdjęciach wygląda jakby właśnie upadła na siedzenie i skrzywiła się z bólu. Mina jej i mowa ciała nie epatują erotyzmem, a takie zapewne było założenie. Jedna odkryta pierś atmosfery nie robi. Z resztą ona się trzyma za bluzkę właśnie tak jakby przy tym upadku się jej niechcąco co nieco odsłoniło i "weś pan idź stąd".
Fakt, jej trampki, to jak skarpety u faceta Big Grin
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

Wiem wiem .. Błędy zdjęcia dostrzeglem dopiero jak wrzycilem na lalka Wink poprawki będą w przyszłym tygodniu w środę , o ile pogoda na to pozwoli Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Masz bardzo atrakcyjne modelki. To połowa sukcesu. Więc staraj się.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

się staram, ale człowiek na błędach się uczy Smile a co do modelek, to mam w czym wybierać Tongue selekcję robię dużą Tongue

z dzisiaj :

[Obrazek: OSS_8488a.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

I takie chętne do współpracy?

Odpowiedz }
Plusy od

Oska skąd bierzesz te modelki?

Tylko nie pisz, że zjawiają się przypadkiem w lesie... Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Ja zawsze obracalem sie w otoczeniu ładnych kobiet :p taki mój urok Big Grin, ale dwie ostatnie wyszukalem ba fb. Tzn. Zrobiłem taki mały "casting" zgłosiło sie 20 dziewczyn z czego na razie wybralem dwie Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Grunt to dobry pomysł.

Odpowiedz }
Plusy od

Na ostatnim za mało góry, obróbka trochę dla mnie dziwna.

Patrzę na te zdjęcia i widzę wiele niewykorzystanych sytuacji przez zbyt dużą ilość kombinacji. Zacznij od "prostoty", zrób proste ładne zdjęcie jakieś dziewczynie, przed naciśnięciem spustu zastanów się nad światłem i kadrem, obróbkę ogranicz do minimum. Jak już to ogarniesz to zacznij dalej kombinować.

Np jak tutaj:
[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

Te zdjęcia oprócz BW nie mają praktycznie żadnej obróbki, najwyżej kosmetyczne.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.