Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oska i jego wypociny :)

A dla mnie wszystko super, na pierwszym przynajmniej cały rozbryzg spod koła się załapał.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Blado jasne....jest pierwsze..
Tak patrze na pierwsza fotkę. Myślę że można trochę podciągnąć kontrastu, druga sprawa to kawałek taśmy w LD, po trzecie horyzont( no chyba,że był taki zamiar kadrowania).O tym że ciasno wiadomo.

Odpowiedz }
Plusy od

Nikt nie trafia z tym o co mi chodziło na zdjęciu Smile motor akurat wylądował Smile i wbilo cale lagi do środka , siedzi jakby ktos go zglebowal :p A zdjęcie nie było obrabianego, tak jak powstało tak je wrzucilem Smile bo mi sie podoba Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

No juz bardziej wbijajacego sie moto po locie nie da pokazać Wink ale to moja opinia Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Oj panowie, przykro mi, że piszecie same wady zdjęć, może by się ktoś pofatygował i napisał raz, tak dla odmiany co się podoba i nie chodzi mi o koło wzajemnej adoracji bo wiadomo, że nie o to chodzi.
A motor faktycznie wgnieciony i fajnie to kontrastuje z kolejną fotografią na której jest max podniesiony Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Rafał, jeżeli nie zauważyłeś, to napisałem: "Całkiem fajne", a dopiero później małą uwagę.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

No dobra co mi się podoba to
1- fajny cross
2- na drugim zdjęciu fajnie złapany nad gapiami i dobra góra.
Zastanawia mnie niebo na drugim, bo jest różnic między fotkami, coś było grzebane??

Odpowiedz }
Plusy od

jeżeli chodzi o chmury , to nic nie dodawałem, pogoda była jakaś taka po ciulu. Z jednej strony nieba było ich po prostu więcej, różnica czasu pomiędzy zdjęciami , to jakieś 30 minut, więc chmury opanowały caaaałe niebo

ten sam motor, co wcześniej, ale jak już lagi odbiły Smile

[Obrazek: OSS_9779.JPG]

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Co to są lagi?
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Lagi to takie coś, co podejrzewam było głównym tematem tego zdjecia.....
Dobra żartuję, chodzi o amortyzatory.A właściwie ich pozycję.( skok)

Odpowiedz }
Plusy od

Poprzednie fotki były bardziej dynamiczne. Ta jest jakaś taka nazbyt statyczna jak na fotografię sportów motorowych. Dłuższy czas i troszkę panoramowania by się przydało.

Odpowiedz }
Plusy od

Remoo , wiem , ale chcialem ukazać wygląd motoru po lądowaniu .. Tez jakoś nie wzbudziło na mnie wrażenia to foto Wink poprzednie podobało mi sie bardziej Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.