Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Połączanie USB <-> Samsung

Podłączam samsunga do komputera... i to jest jak loteria, raz utrzyma połączenie, raz zerwie, raz nie wykryje, raz zadziała następnym razem długo nic. Pomaga jedynie metoda wkładania i wyciągania wtyczki aktualnie... Macie jakieś pomysły?
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Brudne gniazda lub wtyczka? Załamany przewód? Jeśli nie jest to uszkodzenie mechaniczne lub zabrudzenie, to przyda się informacja co to za system operacyjny w tym kompie siedzi, no i jaki to model Samsunga...

Odpowiedz }
Plusy od

wszystko czyste, kabel nie złamany, oryginalny, w kompie siedzi i5tka plyta asus p8h67-m, telefon sgs3
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

W ustawieniach telefonu włącz debugowanie usb, często też pomaga zainstalowanie android sdk , zainstaluj jeszcze raz sterowniki usb. Rozumiem Kies masz zainstalowany?
SAMSUNG USB Drivers for Mobile Phones (x86 & x64) v1.5.18.0
http://www.mediafire.com/?5kcxc1yovvl6740

SAMSUNG Android ADB Interface Driver v2.9.507.0
http://drivers.softpedia.com/get/MOBILES...5070.shtml
Emerytura to to, na co mężczyzna przechodzi po śmierci, a kobieta po ślubie.
[Obrazek: userbar.php?id=17103]

Odpowiedz }
Plusy od

ok, instalowanie tego wszystkiego nie pomogło natomiast na już dobre 30minut pomogło odinstalowanie wszystkich sterowników pod usb, i restart komputera, teraz telefon utrzymuje połączenie Smile
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

ok, powtórka z rozrywki
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Na innym gnieździe USB jest tak samo? Jaki Windows?

Odpowiedz }
Plusy od

nie, tylko na jednym i mam telefon na stałe podłączony do komputera i tylko do jednego portu mi usb pasuje....
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Jeśli na jednym gnieździe działa źle, a na innym/innych dobrze, to mogą to być brudne styki w tym gnieździe albo jakiś zimny lut i nie styka gdzieś dalej. Porty USB często są parzyste, to znaczy obok jednego występuje drugi - jeśli w tym drugim jest OK, to wykluczyłbym problem zasilacza i problemów z napięciem +5V oraz ze sterownikami (już trzeci raz pytam jaki system operacyjny jest na kompie zainstalowany). Swoją drogą trzymając podłączony telefon ciągle go podładowujesz - jest sens, nie szkoda baterii?
Co to znaczy, że "pasuje Ci do jednego portu USB"?

Odpowiedz }
Plusy od

to znaczy że na każdym porcie "rozłącza" mi telefon ale ciągle go ładuje

sory za tamten post, po prostu okropnie mnie to drażni Smile

win7
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

To może po prostu tel do serwisu zanieś i niech sprawdzą?
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

jest to sensowne, musze jezscze w miedzy czasie na kilku komputerach posprawdzać
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

po zmianie softu z wersji 3.x na 4.x miałem ten sam problem na SGS2, raz się łączył raz nie, za każdym razem win7 szukał na nowo sterowników, aż w końcu przeszedłem na połączenie po wifi, zainstalowałem program Wondershare MobileGo na kompie i ten sam prog w wersji na androida na telefonie i skończyły się problemy z połączeniem
pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

Huh?
Android 3.x? Masz jakieś wtyki u ruskich chyba Wink
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Mi nie jest potrzebne połącznie komputera z telefonem rpzez wifi, a przez kabel Smile
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.