Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy czytamy książki??
 
#76

Nie czytam tak dużo, jak bywało kiedyś, ale nadal staram się przeczytać przynajmniej jedną książkę miesięcznie. Zwykle wieczorem przed snem. Od kiedy zresztą przestałem przeglądać ekran telefonu na rzecz książek, sypiam o wiele lepiej.
Polecam

Wiedżmina - jedna z lepszych serii fantasy jakie ostatnio przeczytałem
Mistrz i Małgorzata - klasyka ale wciąga
Całkiem niezła jest Dziewczyna z pociąguOdpowiedz }
Plusy od
 
#77

Od siebie polecam FASTLANE MILIONERA MJ DeMarco

"Nie musisz godzić się na przeciętność" - takie jest przesłanie tej książki. Fastlane Milionera przekazuje bardzo dobrą i wciąż świeżą wiedzę z zakresu biznesu, szczególnie nowoczesnego biznesu związanego z internetem i możliwościami jakie dają nam obecne czasy np [spam] . Jeżeli dążysz do stylu życia, który da Ci wolność, możliwość podróżowania i jesteś w stanie poświęcić najbliższe lata na ciężką pracę Smile>>>>>>>>>>>>>>
Od Administratora:

Autor powyższej wypowiedzi dodał link do strony, oferującej niby darmowe konta premium na CDA. Aby ten kod otrzymać, trzeba wysłać "niby darmowy" SMS, który kosztuje 30 zł. Za 30 zł możecie sobie legalnie wykupić pakiet premium na CDA.

Na stronie jest również "niby czat", na którym boty rozmawiają między sobą. Sprawdźcie sami: otwórzcie sobie 2 zakładki z tą stronką i piszcie raz na jednym, a potem na drugim czacie, wypowiedzi się nie pokrywają, a po odświeżeniu "użytkownicy" używają wciąż tych samych tekstów.
Nie dajcie się oszukać!
>>>>>>>>>>>>>>
Odpowiedz }
Plusy od


Facebook Twitter RSS


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


  © 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.