Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktywacja konta tcz.pl

Czy mail wysłany rzekomo od Tcz.pl faktycznie jest przez nich wysłany czy to może jakieś hakerskie zabawy ? Chodzi o zmianę hasła do konta przez stronę podaną w linku, a ja nie mam zamiaru pozbyć się swojego maila dlatego wolę się upewnić Wink
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Do tego masz podac jeszcze nr tel...

Odpowiedz }
Plusy od

Ja napisałem do nich o tym w e-mailu i następnego dnia miałem już normalny dostęp do konta bez podawania swojego numeru telefonu.

Odpowiedz }
Plusy od

Drodzy użytkownicy... to nie żart. Wszystko na poważnie.

Od teraz raz na rok trzeba aktywować konto e-mail. Na stronie aktywacji jest wszystko wyjaśnione.

Trzeba także akceptować i trzymać się nowego regulaminu poczty.tcz.pl.

Już kilkaset kont jest aktywowanych także wszystko działa jak należy. W razie ewentualnych problemów prosimy o kontakt na adres: aktywacja@tcz.pl

Pozdrowienia

Odpowiedz }
Plusy od

Jak dla mnie to administrator "dał ciała" ;-) To wygląda jak typowy atak phishingowy. Nie spotkałem się, żeby w jakimkolwiek serwisie do aktywacji było potrzebne hasło do konta, które trzeba wpisać na jakiejś "podejrzanej" witrynie, w dodatku zupełnie różniącej się graficznie od serwisu, no i bez połączenia szyfrowanego. Widzę, że nie tylko we mnie wzbudziło to podejrzenia.

Odpowiedz }
Plusy od

Pewnie po prostu jest zmieniany system szyfrowania i serwer mailingowy. Niestety hasha nie da się skonwertować na innego hasha.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Widze, że coraz większy syf sie robi z ***.tcz.pl
Numer telefonu chcecie przy aktywacji konta pocztowego.
moja strona na .tcz.pl zamula, giną pliki, awarie.
Oj nieładnie :-(

Odpowiedz }
Plusy od

W mojej rodzinie jedna osoba ma maila, ale nie ma telefonu. I co mam z tym zrobić?
I co się stanie, jeśli zmienię nr telefonu? Stracę pocztę?

Czas się chyba wynosić z tego syfu...
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-05-22, 21:05)MacGyver napisał(a): Czas się chyba wynosić z tego syfu...
darmowe i jeszcze narzekasz...
załóż sobie na gmail i po problemie...

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-05-22, 21:05)MacGyver napisał(a): W mojej rodzinie jedna osoba ma maila, ale nie ma telefonu. I co mam z tym zrobić?
I co się stanie, jeśli zmienię nr telefonu? Stracę pocztę?

Czas się chyba wynosić z tego syfu...

Zbyt pochopne wnioski, a prostackie określenie "syf" - zostawiamy bez dalszego komentarza...

Proszę się zgłosić z problemem tutaj i będzie po problemie: aktywacja@tcz.pl (podać imię i nazwisko, e-mail). Tak samo ze zmianą telefonu.

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-05-22, 22:04)thewill napisał(a): darmowe i jeszcze narzekasz...
załóż sobie na gmail i po problemie...

Niestety, chyba wszystko zmierza ku temu, żeby darmowe nie było...

Cytat: wyraża zgodę na przetwarzanie tych danych (ustawa z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 z 1997) przez TCZ.PL w celach administracyjnych oraz w celu promocji produktów i firm.

I teraz otwiera się szeroka furtka dla "agentów" dzwoniących z promocyjnymi ofertami i dla "legalnego" spamu.

Odpowiedz }
Plusy od

Zdecydowanie najlepsze konto to gmail praktycznie całkowity brak spamu.Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Ja już dawno nie korzystam z poczta.tcz.pl możecie sobie usuwać..
Emerytura to to, na co mężczyzna przechodzi po śmierci, a kobieta po ślubie.
[Obrazek: userbar.php?id=17103]

Odpowiedz }
Plusy od

Niestety, ja również będę musiał przestać korzystać z poczty tak samo, jak przestałem czytać reklamy. Ale chyba o to właśnie chodziło tcz.pl, bo nie rozumiem tego ruchu z aktywacją kont mailowych.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.