Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telkab, E-faktura, Czyja oszczędność?

W t-mobile za wybranie e-faktury otrzymujesz bezpłatne minuty.....
Emerytura to to, na co mężczyzna przechodzi po śmierci, a kobieta po ślubie.
[Obrazek: userbar.php?id=17103]

Odpowiedz }
Plusy od

no jakoś tego nie mam i nie miałem nigdy Tongue

może zmienili ofertę w międzyczasie.

Odpowiedz }
Plusy od

w Plusie otrzymujesz 300 mms do sieci co prawdaSmile

w Netii przez pewien czas rachunek był niższy o 5zł

w Enerdze - dzięki temu płacisz rzeczywisty rachunek a nie zawyżone prognozy - to samo z PGNiG

a w Telkabie? Ok Telkab poniósł koszt wdrożenia systemu - ale oszczędzi po jego zamortyzowaniu. Korzyść dla mnie? hm... jeżeli w nosie mam ekologię - za to dbam o miejsca pracy to nie rezygnuję z wersji papierowej. Firma powinna zachęcić klienta np. za aktywowanie e-faktury otrzymasz przez 1 m-c jakiś kanał gratis.
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

HA HA HA w Telkabie coś gratis,prędzej w sierpniu spadnie śnieg.

Odpowiedz }
Plusy od

Kupując pakiet cyfrowy analog gratis Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Wole by było tak jak jest. U "konkurencji" gratisy idące z efakturą niosą przed sobą podwyżki przed rabatem.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

W ofercie przejścia na na e-fakturę Telkabu są tylko informacje o ochronie środowiska, które przyniosą wymierną korzyść firmie a nie abonentowi.

Jeżeli Telkab nie chce zrozumieć abonenta to niech dalej zatrudnia kurierów do roznoszenia faktur z papieru i niszczy środowisko.

Jeżeli firma ma coś nowego do zaoferowania, a faktura elektroniczna to forma przelewu bankowego znana od wielu lat to z czym do ludzi?, z czym do ludzi?

Odpowiedz }
Plusy od

Najlepsza faktura na świecie to jej brak.Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

WOW. Minęła kupa czasu i dalej noszą te faktury papierowe. Zadziwiająca jest nieuległa strategia firmy. Brak zrozumienia klient-firma. Jak mi obniżą abonament chociaż o 1 zł to zwolnię ich z obowiązku dostarczenia faktury papierowej.
Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego to nie ma być korzyść dla dwóch stron?
I tak płacę faktury przez internet (papierowa czy elektroniczna) za 0 zł więc dlaczego tylko jedna strona ma mieć z tego oszczędności? Nie rozumiem tego?
Firma zaoszczędzi na papierze i kurierach a klient na czym?
No litośći, niech firma nie będzie tak zachłanna.

Odpowiedz }
Plusy od

Bardziej jako ciekawostki :>

(2014-02-23, 01:32)sting napisał(a): WOW. Minęła kupa czasu i dalej noszą te faktury papierowe.
Widocznie nie skorzystałeś z e-faktury

(2014-02-23, 01:32)sting napisał(a): Jak mi obniżą abonament chociaż o 1 zł to zwolnię ich z obowiązku dostarczenia faktury papierowej.
O dziwo prawo telekomunikacyjne nie wymaga konieczności dostarczenia faktury w jakiejkolwiek formie... najważniejsza jest umowa, która określa płatności. Tak więc f-ry papierowe czy to elektroniczne (to też koszt dla operatora - system, panel logowania, koszt hardware itd...) to indywidualna sprawa operatora. Niektórzy operatorzy dostarczają faktury raz w roku.
Dawniej abonenci otrzymywali książeczki opłat. Nagle pojawiły się miesięcznie faktury (nie pamiętam aby wtedy Telkab podniósł ceny abonamentu za to, że ponosi z tym koszty).
Co daje efaktura abonentowi? Po pierwsze, faktury się nie zgubią.
Zawsze można się zalogować i wydrukować sobie wszystkie faktury od momentu skorzystania z e-faktury... I właśnie dlatego e-faktura cieszy się dużym zainteresowaniem np u firm.

Odpowiedz }
Plusy od

Do pakietów Cyfrowy1 HD oraz Cyfrowy2 HD dołączony został program TVP SPORT w wersji HD. Zastąpił on wersję SD i znajduje się na pozycji 302.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.