Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PKO przejmuje Nordea Bank

http://wyborcza.pl/1,75248,14094346,Klie...jecie.html

Właśnie zrezygnowałem z usług Nordei po tym, jak podnieśli opłaty i prowizje. I okazuje się, że był to dobry krok Smile
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Dlaczego? PKO to dobry polski bank.
A co do rachunków bankowych to idzie się tam, gdzie dają je taniej i tyle. Ot wielka mi filozofia.

Odpowiedz }
Plusy od

Ale się obudziłeś, po 2 latach...
Tak też zrobiłem: poszedłem do banku, w którym "dali mi taniej". I nie jest to PKO.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

A rzeczywiście, reaktywowałem wątek. Dziwne, bo wyświetlił mi się na liście aktualnych wątków. Wiem jedno PKO to dobry, polski bank. Mimo, że czasami droższy to i tak doby. Na pewno nie trzeba uważać tam na te różne gwiazdki jak w innych bankach.
Mają tam całkowicie darmowe konto za zero: LINK

Tak więc absolutnie nie jest to drogi bank.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-11-14, 10:55)pacek napisał(a):  Na pewno nie trzeba uważać tam na te różne gwiazdki jak w innych bankach.

Tu mnie akurat rozbawiłeś ...
Zawsze trzeba uważać i uważnie czytać gwiazdki w umowach bankowych ... PKO nie jest tu wyjątkiem... też skubie klientów przy każdej możliwej okazji - np.ich Przejrzysta KK - w którym bardzo się napracowano aby ukryć w niej obowiązkowe i dodatkowo płatne ubezpieczenia
A piszę to z perspektywy tzw "cherry picker" który posiadał konta chyba już we wszystkich możliwych bankach Smile.
Moja słodka pasja - Bajeczny Torcik

Odpowiedz }
Plusy od

Jak już kotlet odgrzany, to i ja ugryzę :-)
Korzystałem z usług kilku banków i najdłużej byłem klientem Nordea (około 10 lat). Był to SUPER bank. Był. Jak już było widmo wykupu przez PKO, to zaczęło się pierdzielić.... Po całkowitej zmianie logo na PKO, zaczęła się tragedia... Obsługa w PKO na starym mieście to komuna w wydaniu takim jakie znam jedynie z opowieści moich rodziców.... Kolejki w każdym oddziale. Bankomat nie działał zazwyczaj gdy go potrzebowałem. Wpłatomat całkiem przestał działać. Oferta zakręcona jak weki na zimę. Ukryte opłaty za wszystko co można było ukryć. Nawet konto zamknąć było problemem! Na szczęście już nie mam z tym bankiem nic wspólnego.
Posiadałem dość długo kartę kredytową w CITI. Zero problemów. Zamknąłem jedynie ze względu na chęć zaciągnięcia kredytu hipotecznego, a karta (ze względu na dość duży limit) ograniczała moją zdolność kredytową.
Posiadałem jeszcze konto w Millenium (nie spełniał moich oczekiwań), oraz w banku Getin (zero problemów ale zamknąłem ze względu na koniec promocji a nie miałem potrzeby mieć nie używanego konta).
Aktualnie mam 1 konto prywatne i 1 firmowe - oba w w BZWBK i na chwilę obecną spełniają moje oczekiwania, choć trochę mnie wkurzyli: w prywatnym że dzwonili z ofertą choć zastrzegłem, że nie życzę sobie kontaktów marketingowych, a w firmowym właśnie za te drobne opłaty zapisane drobnym druczkiem (tu 5 groszy tam 5 groszy i miesięcznie koło 5-10zł się robi choć można tych opłat uniknąć oczywiście spełniając jakieś określone warunki......)
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-11-14, 10:55)pacek napisał(a): A rzeczywiście, reaktywowałem wątek. Dziwne, bo wyświetlił mi się na liście aktualnych wątków. Wiem jedno PKO to dobry, polski bank. Mimo, że czasami droższy to i tak doby. Na pewno nie trzeba uważać tam na te różne gwiazdki jak w innych bankach.
Mają tam całkowicie darmowe konto za zero:
[spam]

Tak więc absolutnie nie jest to drogi bank.

Trzeba pamiętać, że tanie-konto.pl to ścierwojady, które wynajmują podludzi do siania propagandy, spamu i zaśmiecania internetu. W żadnym przypadku nie można ufać ich opinii o banku PKO ani Nordea. Płatny spam to najgorsza forma zaśmiecania internetu.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od Harry

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.