Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grabus - zdjęcia

Wybrałem się na nocne fotografowanie na drugi brzeg Wisły:

1.
[Obrazek: 001.jpg]

2.
[Obrazek: 002.jpg]

3.
[Obrazek: 003.jpg]

Muszę przyznać, że spacerowanie w tamtych okolicach po zmroku jest bardzo ekscytujące Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Zieleń zaglądająca z rogów i dołów troche psuje wg mnie ale tak to jest OK :-)

Odpowiedz }
Plusy od

Udany spacer.

Odpowiedz }
Plusy od

Sama "nocność" fajna, mam jednak wrażenie że bardziej skupiłeś się na światłach i ich odbiciach niż motywie. Most ładniej by się prezentował z choć jedną wieżyczką, zaś panorama z ciut innej perspektywy aby wieże obu kościołów nie zachodziły na siebie.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

No patrz, rzeczywiście nie zwróciłem uwagi na to, że tam się zlewają dwie wieże. Dzięki. Jeszcze tam wrócę kiedyś i spróbuję znaleźć lepszy kąt, nie będzie to łatwe, bo tam zarośnięte wszystko, ale najwyżej z kosiarką przyjdę Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Całkiem sympatycznie, choć osobiście zmieniłbym balans bieli (te żółte sodowe żarówy) i delikatnie wydłużył czas naświetlania aby fotki były nieco jaśniejsze.

Odpowiedz }
Plusy od

A dla mnie podział, poziom i jak wyżej sugestie na temat krzaczorów i czasu ( mz ) kwalifikuje do ponownego wypadu

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-06-19, 08:32)aga_piet napisał(a): Sama "nocność" fajna, mam jednak wrażenie że bardziej skupiłeś się na światłach i ich odbiciach niż motywie. Most ładniej by się prezentował z choć jedną wieżyczką, zaś panorama z ciut innej perspektywy aby wieże obu kościołów nie zachodziły na siebie.
Obronie trochę bo wypada... most ładniej by się prezentował z jedną wieżyczką, ale jako odbiorca nie wiesz czy most jest z wieżyczkami Smile

Panorama z innej perspektywy - jak najbardziej Smile
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-06-20, 17:43)kaul napisał(a):
(2013-06-19, 08:32)aga_piet napisał(a): Sama "nocność" fajna, mam jednak wrażenie że bardziej skupiłeś się na światłach i ich odbiciach niż motywie. Most ładniej by się prezentował z choć jedną wieżyczką, zaś panorama z ciut innej perspektywy aby wieże obu kościołów nie zachodziły na siebie.
Obronie trochę bo wypada... most ładniej by się prezentował z jedną wieżyczką, ale jako odbiorca nie wiesz czy most jest z wieżyczkami Smile

Panorama z innej perspektywy - jak najbardziej Smile

Wystąpię jako ekspert: Most ma wieżyczki.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Jako szukająca dziury w całym również zabiorę stanowisko - jak długo most będzie jeszcze te wieżyczki miał Tongue
I dlaczego tylko cztery ma?

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-06-20, 23:29)sajgon napisał(a): jak długo most będzie jeszcze te wieżyczki miał Tongue
I dlaczego tylko cztery ma?

Może znajdziesz odpowiedź na fejsowej stronie SKOMu.Wink
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Człowiek po alkoholu nie powinien siadać do internetu... Pół nocy się zastanawiałam: Sooo KOMu ja się miałam na fejsie zapytać...
OK - koniec OT...

Odpowiedz }
Plusy od

Poszedłem jeszcze raz, zrobiłem z innego konta. Podczas obróbki zmieniłem balans bieli środka, zobaczcie co wyszło:

4.
[Obrazek: 004.jpg]

Co do jasności: rozjaśniłem je podczas obróbki na próbę, ale prawdę mówiąc nie podobał mi się rezultat.

Odpowiedz }
Plusy od

Pokaże wam jeszcze jaki fajny rower spotkałem podczas wakacyjnej podróży:
5.
[Obrazek: 005.jpg]

I trochę wody dla ochłody:
6.
[Obrazek: 006.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Uważam że ta panoramka dużo lepsza od poprzednich.
Próbka z wodą też udana.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.