Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kościół w 24h - Skarszewy

To jest chód pasjonatów po nieprzespanej nocy Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-09-15, 20:58)Przemo napisał(a): To jest chód pasjonatów po nieprzespanej nocy Smile

mam prawie ukończony film , jak macie może moje zdjęcia czyli mnie dajcie kilka na emaila tez chcę przejść do historyji AngelBig Grin

jutro film będzie na tczpl jako relacja

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-09-15, 21:06)tcz45 napisał(a):
(2013-09-15, 20:58)Przemo napisał(a): To jest chód pasjonatów po nieprzespanej nocy Smile

mam prawie ukończony film , jak macie może moje zdjęcia czyli mnie dajcie kilka na emaila tez chcę przejść do historyji AngelBig Grin

Mam, ale już nie dzisiaj. Tak więc wstrzymaj się z filmem do jutra (warto!!!!).
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-09-15, 21:58)krzych napisał(a):
(2013-09-15, 21:06)tcz45 napisał(a):

Mam, ale już nie dzisiaj. Tak więc wstrzymaj się z filmem do jutra (warto!!!!).

zrobię wtedy drugą wersję z cenzurą hahahaha

Odpowiedz }
Plusy od

Na Forum Olympusa znalazłam Smile
http://www.youtube.com/watch?v=826eVgwj9...e=youtu.be
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-09-15, 23:07)aga_piet napisał(a): Na Forum Olympusa znalazłam Smile
http://www.youtube.com/watch?v=826eVgwj9...e=youtu.be

fajne, dobrze ,że tak to zmontowali, ale szybko się tam poruszam hahaha, widziałem siebie TongueBig Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Wiesiu,gratulacje.Oglądam film i czuję się jakbym tam też była;dokładność w kadrze,stabilność obrazu,podkład muzyczny niezakłócający stukotu młotków,to wszystko powoduje,że film świetnie się ogląda.

Odpowiedz }
Plusy od

No Wiesiu grzechy zostały Ci odpuszczone. Naprawdę ładnie to zmontowałeś szczególnie podoba mi się końcówka. Ładnie też pokazałeś ostatnie zdjęcie tj. Proboszcza Dariusza Lemana widać, że z jego twarzy płynie zadowolenie i spełnienie w połączeniu ze zmęczeniem. Z tego co zaobserwowałem jest naprawdę skromną osobą robiącą bardzo wiele dla Skarszew i tak go pokazałeś na tym zdjęciu. Gratki Wiesiu. Wiem, że niektórzy powiedzą "można było lepiej" ale każdy miał szansę się wykazać i złożyć materiał po 24h niespania.

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-09-16, 10:10)Przemo napisał(a): No Wiesiu grzechy zostały Ci odpuszczone. Naprawdę ładnie to zmontowałeś szczególnie podoba mi się końcówka. Ładnie też pokazałeś ostatnie zdjęcie tj. Proboszcza Dariusza Lemana widać, że z jego twarzy płynie zadowolenie i spełnienie w połączeniu ze zmęczeniem. Z tego co zaobserwowałem jest naprawdę skromną osobą robiącą bardzo wiele dla Skarszew i tak go pokazałeś na tym zdjęciu. Gratki Wiesiu. Wiem, że niektórzy powiedzą "można było lepiej" ale każdy miał szansę się wykazać i złożyć materiał po 24h niespania.

dziękuję, wiem ,że można było lepiej , ale wciąż się uczę i brakuje mi podkładów muzycznych. Z czasem opanuję lepszy program do montowania, taki ala PS, ale na to trzeba czekać. Takie filmowanie to żywioł, nigdy nie wiadomo jak wyjdzie, warunki oświetleniowe wiecie jakie były, nie zawsze dobre, teraz czekam na wasze fotografie, wrzucajcie tutaj duuużo...hahaha

Odpowiedz }
Plusy od

Ponieważ już się wyspałem i wróciłem do świata ludzi przytomnych wypada podziękować koleżankom i kolegom za wspólnie spędzone te "kilka" godzin. Szczególne podziękowania dla Przemka, który zorganizował całą naszą fotograficzną wyprawę do Skarszew jak również zapewnił dach nad głową Big Grin

Muszę stwierdzić, że było to duże fotograficzne wyzwanie. Warunki pogodowe i oświetleniowe były tak zmienne i trudne, że wystawiły na dużą próbę mój sprzęt, a przede wszystkim mnie. Czy sprostałem temu zadaniu - okaże się na zdjęciach Smile
Jedno jest pewne. Pojedynczy fotograf w żaden sposób by tego nie ogarnął Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

gdyby ktoś z uczestników skarszew będzie w skarszewach to mam prośbę, zostawiłem prawdopodobnie nogę od statywy koło naszej budki jadalni. Może jeszcze leży.....HuhBig Grin...

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-09-18, 07:31)tcz45 napisał(a): gdyby ktoś z uczestników skarszew będzie w skarszewach to mam prośbę, zostawiłem prawdopodobnie nogę od statywy koło naszej budki jadalni. Może jeszcze leży.....HuhBig Grin...

Nie martw się. Człowiek stoi na dwóch, to i statyw może.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-09-18, 08:10)krzych napisał(a):
(2013-09-18, 07:31)tcz45 napisał(a): gdyby ktoś z uczestników skarszew będzie w skarszewach to mam prośbę, zostawiłem prawdopodobnie nogę od statywy koło naszej budki jadalni. Może jeszcze leży.....HuhBig Grin...

Nie martw się. Człowiek stoi na dwóch, to i statyw może.

a taki amerykancki był Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Ja bym proponował zmianę statywu zamiast doklejania nogi przy pomocy taśmy izolacyjnej Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2020 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.