Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kościół w 24h - Skarszewy

14 września rozpocznie się próba bicia Rekordu Guinnessa w Skarszewach.
Bicie rekordu dotyczy wybudowania kościoła w 24h wydarzenie takie jest zapisane w kartach historii i miało miejsce w 1741r. Pasjonaci uzyskali wyłączność na dokumentację fotograficzną tego niezwykle ciekawego wydarzenia. Przygotowanie terenu już się zaczęło, poniżej zdjęcie pokazujące w/w plac budowy jak i zarys kościoła. Poniżej również link do strony parafii Św. Maksymiliana która jest inicjatorem tego przedsięwzięcia.
http://www.maksymilian-skarszewy.pl/372,...ewy.html#1
Ważne
Budowa rozpocznie się 14.09 godz 00:01 a zakończy się 15.09 godz 00:01
[Obrazek: FiMLsr1PtKOdw7cXHVNDhwLhK-5AO0206-TwmAFn...-h549-p-no]

Odpowiedz }
Plusy od

Widzę nie tylko zarys, lecz zaczętą budowę. Czy o ten biały budynek chodzi?
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-08-31, 22:37)aga_piet napisał(a): Widzę nie tylko zarys, lecz zaczętą budowę. Czy o ten biały budynek chodzi?

Tak dokładnie jest to podwalina, a na niej stanie kościół który jest widoczny na prezentacji w linku.

Odpowiedz }
Plusy od

Ładny będzie. Cieszy mnie, gdy projektuje się w tym stylu, ładnie nawiązując do otoczenia.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

wyciągam na wierzch bo to już tylko 6 dni Smile
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Po mału trzeba się zbierać do wyjazdu. Link do kamerki przerzucam do odpowiedniego wątku czyli tutaj.
http://www.kosciol24.com/

Odpowiedz }
Plusy od

a ja także do krzycha i naprzód Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Pozdrowienia dla wytrwałych Pasjonatów;podglądam Was w kamerce i przebieram tylko palcami uwięzionej nogi w gipsie;tak bardzo chciałabym Wam towarzyszyć.Trzymajcie się ciepło mimo tego deszczu.

Odpowiedz }
Plusy od

właśnie wróciłem na 2 godziną (14.09.2013 godzina 8,55 )przerwę, jest pomimo deszczu ciekawie,....robimy fotki, nagrywamy filmy.. jest co opowiadać...oj jest.....Big GrinTongueWink

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-09-14, 08:54)tcz45 napisał(a): właśnie wróciłem na 2 godziną (14.09.2013 godzina 8,55 )przerwę, jest pomimo deszczu ciekawie,....robimy fotki, nagrywamy filmy.. jest co opowiadać...oj jest.....Big GrinTongueWink

patrzymy na wszystko z góryBig Grin
[Obrazek: IMG_9937.JPG]

Odpowiedz }
Plusy od

A jest TV? Będziecie w Tefałenie?Smile
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-09-14, 09:13)aga_piet napisał(a): A jest TV? Będziecie w Tefałenie?Smile
TVN kłamie TongueSmileRolleyes
na razie ich nie było , byli z lokalnej ze starogardu, zrobie relację godzina po godzinie i pokażę niedługo....

Odpowiedz }
Plusy od

Dziękuję wszystkim którzy poświęcili swój czas i wytrwali w tym wspaniałym zdarzeniu jakie miało miejsce przez ostatnie 24h. To wszystko na dzisiaj czas spać. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2020 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.