Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kupno opon zimowych.

Witam . Czy może ktoś polecić gdzie można najtaniej kupić opony zimowe w Tczewie ?

Odpowiedz }
Plusy od

Nie ma tanich opon zimowych w Tczewie najtańsze są na allegro.

Odpowiedz }
Plusy od

widziałam ze w Biedronce będą Dębicy, najdroższe chyba 189zł za szt

Odpowiedz }
Plusy od

W zeszłym roku kupowałem w Kauflandzie w dość dobrej cenie, wydaje mi się, że Dębica.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Ale w takich sklepach mają same Dębice.

Odpowiedz }
Plusy od

Jak ktoś chce najtaniej to nie ma co wybrzydzać Wink
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Ale wcale Dębica nie jest taka tania są tańsze firmy

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-10-12, 09:10)wojt 12 napisał(a): Ale wcale Dębica nie jest taka tania są tańsze firmy

Sorry że odgrzewam, ale nei chcę tworzyć nowego tematu.

A co powiecie o ogumieniu całorocznym? Przecież u nas na wybrzeżu, nie ma aż tylu mroźnych, śnieżnych zim niż np w górach czy w centralnej PL?

Zastanawiałem się jeszcze nad bieżnikowanymi, ale jak wgłębiłem się w temat, to wyszło, że nie wszystko złoto co się świeci. Na link interesujący tekst poświęcony temu zagadnieniu.

Odpowiedz }
Plusy od

no tak ale te kilka dni zimy i doopa. Kiedyś miałem okazję przejechać się samochodem z gumami całorocznymi. Fakt, że napęd był na tył ale pod małą góreczkę ruszyć nie mogłem. Na zimówkach z napędem na przód nie miałem problemów.
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

Całoroczne dobrej marki są lepsze, niż zimowe kiepskiej firmy.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja kupiłem niedawno wielosezonowe, bo nie miałem zimowych na teraz. Do mojej jazdy i naszych zim powinny być ok. Ale za to wziąłem porządne - Vredestein Quatrac 5.

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-12-06, 17:47)Rogi napisał(a): Ja kupiłem niedawno wielosezonowe, bo nie miałem zimowych na teraz. Do mojej jazdy i naszych zim powinny być ok. Ale za to wziąłem porządne - Vredestein Quatrac 5.

No ja również zastanawiam się coraz poważniej, nad wielosezonowymi. Też myślałem o Vredestein. Myślałem też o Michelin lub Continentale.
W sensie jak już kupować 1 egzemplarz opon na cały rok, to żeby były to opony z wyższej półki jakościowej.

Odpowiedz }
Plusy od

Z polecanych to jeszcze Goodyear Vector 4Seasons G2 i Nokian WeatherProof.

Odpowiedz }
Plusy od

To zaskakujące, ale opony zimowe można też całkiem tanio dostać w salonach Mercedesa. Sam się zdziwiłem. W ogóle mają tam całkiem spory zakres [spam].

Odpowiedz }
Plusy od

Ja kupiłem opony wielosezonowe Delinte i jestem zadowolony: tanio i dobrze. Wiem, że może być lepiej, ale cena jest absolutnie bezkonkurencyjna, a jakość zdaje się lepsza od budżetówek z Polski.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.