Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wynagrodzenia w małych miastach - ranking wp

http://praca.wp.pl/title,Wynagrodzenia-w...omosc.html

Cytat:Statystyki dotyczące poziomu wynagrodzeń w miastach ograniczają się zazwyczaj do największych metropolii, a w szczególności do stolic województw. W przypadku mniejszych miejscowości publikowane są najczęściej dane ogólne. Ile zarabia się w stolicach powiatów?

Postanowiliśmy uzupełnić luki w tym zakresie i zbadać jak kształtują się płace w mniejszych miastach, w których liczba mieszkańców nie przekracza 75 tysięcy.

Cytat:Wykres 1. Małe miasta z najwyższą medianą wynagrodzeń w 2012 roku (PLN)
.
.
.
7. Tczew (aglomeracja gdańska), 3950

Ot, ciekawostka - sam jestem dość zaskoczony wynikiem.
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Dlaczego ciekawostka? Co jest w tym zaskakującego? Średnia 3950 zł BRUTTO? Znaczy jesteś zaskoczony, bo dużo, czy zaskoczony, że tak mało?

Odpowiedz }
Plusy od

Zaskoczony, że znaleźliśmy się na 7. miejscu w takim rankingu. Może dla Ciebie to żadna nowość, że wynagrodzenie mieszkańców Tczewa jest tak duże (w skali kraju), dla mnie - owszem.

I tak, szczerze mówiąc spodziewałem się niższej mediany wynagrodzeń.
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Nie opisano sposobu uzyskania wyników. Myślę, że wyniki są tendensyjne Smile
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.