Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rolki - wynajęcie sali

Witam,
poszukuję kilku osób, które jeżdżą (lub też się dopiero uczą). Wpadłam na pomysł zorganizować jakąś grupę rolkową, która chciałaby się spotykać na wspólne nauki, jeżdzenie, może jakiś instruktor by się znalazł. No i oczywiśćie wynajęcie jakiejś sali. Na razie mam pomysł, ale jak wyjdzie z realizacją to zależy, czy jakaś grupa by się utworzyła. Bo na jazdy do Gdańska na wrotkowisko to troszkę daleko Smile
Pozdrawiam i jak ktoś jest chętny, to niech pisze, może razem coś wymyślimy Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-12-16, 19:44)monar84 napisał(a): Witam,
poszukuję kilku osób, które jeżdżą (lub też się dopiero uczą). Wpadłam na pomysł zorganizować jakąś grupę rolkową, która chciałaby się spotykać na wspólne nauki, jeżdzenie, może jakiś instruktor by się znalazł. No i oczywiśćie wynajęcie jakiejś sali. Na razie mam pomysł, ale jak wyjdzie z realizacją to zależy, czy jakaś grupa by się utworzyła. Bo na jazdy do Gdańska na wrotkowisko to troszkę daleko Smile
Pozdrawiam i jak ktoś jest chętny, to niech pisze, może razem coś wymyślimy Smile

Z miłą chęcią przyłącze sięSmile
Jak narazie póki mrozów i śniegu nie ma, jeżdżę na rolkach, ale wiatr coraz częściej uniemożliwia jazdę o tej porze roku.

Odpowiedz }
Plusy od

dzięki za pierwszy wpis i chęci.
Dobrze jeździsz na rolkach? Bo ja dopiero się uczę Big Grin
No i pozostaje kwestia wynajmu sali. Dla 2 osób to chyba nie jest możliwe... Zastanawiam się gdzie byłaby taka możliwośc, bo przecież mega wielka sala to nie będzie potrzebna.
Masz jakiś pomysł? Smile

Odpowiedz }
Plusy od

o! pomysł super tylko gdzie? mysle ze jedynie sala w "Polmo" bo inne by pewnie miały obawy ze sie parkiet zniszczy a tamten już dość zniszczony Tongue
Dodgy

Odpowiedz }
Plusy od

ooo, myslisz, ze w polmo by sie udało wynając sale???

Odpowiedz }
Plusy od

niestety, trudna sprawa z tym szukaniem sali... Sad
pytałam w kilku miejscach i nie udało się.
może ktoś jeszcze wpadnie na jakiś pomysł Smile to proszę pisać Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Myślę, że wynajęcie sali już nie ma sensu. Robi się co raz ładniej i cieplej, więc można jeździć na powietrzuSmile

Odpowiedz }
Plusy od

też racja, tylko, że na ścieżkach rowerowych dosyć ciężko się człowiek uczy jeździć...
Rowerzyści nie lubią rolkarzy, zwłaszcza początkujących...

Odpowiedz }
Plusy od

Ja polecam parking na naszej nowo wybudowanej drodze[Nowosuchostrzycka[?], Al. Kociewska[?]]. Nie ma tam dużego ruchu, sam czasami jeżdżę.

Odpowiedz }
Plusy od

Kein,
dzięki, właśnie takich miejscówek szukam, równa droga i żeby mało kto jeździł Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Dla mnie troszkę za krótka, ale bardzo prosta- bardzo przyjemnie się na niej jeździ. W razie samochodu zawsze można zjechać na miejsce parkingowe, chociaż miejsca na asfalcie się znajdzie dla obu uczestników ruchu Big Grin

Sam byłem przed chwilką na chwilę Wink

Odpowiedz }
Plusy od

a gdzie to jest dokładnie ? Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Wzdłuż płotu SP12, aż do ronda obok HotPaper.

Odpowiedz }
Plusy od

Koło flexa jest spoko trasa na rolki

Odpowiedz }
Plusy od

a na starym mieście? Oprócz oczywiście Bulwaru Big Grin szukam nie tyle ściezek rowerowych, ale np. ślepej uliczki Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.