Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
laptop za 4000

Witam,
Doradzicie mi jaki laptop kupic najlepiej w Tczewie za okolo +/- 4000 zl
Laptop ma sluzyc glownie do gier. Gier, ktore aktualnie sa i te co wyjda.
Myslalem o tym modelu MSI_GE70 - link z komputronika. Myslicie ze to dobry wybor ?

Odpowiedz }
Plusy od

brałbym samsunga, ale poczytaj sobie http://www.morele.net/wiadomosc/laptop-d...ybrac/392/

Odpowiedz }
Plusy od

Ja zawsze kupuję w Gralu i kupuję i polecam Toshiby - jeszcze nikt mi się nie skarżył Wink
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

ja myślę że kolo już dawno kupił laptopa, skoro post jest z 8 maja. Smile
FOTOGRAFIA TAK, ONANIZM SPRZĘTOWY NIE
http://pasjonacifoto.tczew.pl

Odpowiedz }
Plusy od

Faktycznie, nie zwrocilem uwagi Big Grin
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-11-09, 03:14)lukee napisał(a): Ja zawsze kupuję w Gralu i kupuję i polecam Toshiby - jeszcze nikt mi się nie skarżył Wink

Toshiba to dobry sprzęt, jednak ja dziś brałbym pod uwagę Samsunga lub Lenovo.
Samsung ze względu na atrakcyjną cenę w porównaniu do podobnego sprzętu innego producenta.
Lenovo ze względu na jakość w stosunku do ceny, choć wyglądem nie powala.

W Gralu nie kupuję już od długiego czasu, bo są kłopoty z ewentualną reklamacją. Co prawda laptopów nie musiałem reklamować, ale z innymi sprzętami to kompletna porażka, zawsze jakaś wymówka się znajduje.
W zamian polecam EsKom na Manhattanie. Zawsze fachowa obsługa, ceny podobne do Grala, a bezproblemowość, bezstresowość i szybkość działania niespotykana chyba w żadnym innym sklepie komputerowym. Kupiłem tam już trochę sprzętu. Reklamacje (dyski twarde, switche sieciowe, routery, zasilacze, płyty główne) absolutnie bezproblemowe i szybko załatwiane.
Mimo tego, że właściciel trochę ekscentryczny i ma swoje czasem dziwne teorie, to jednak polecam z czystym sumieniem.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Zastanawiam się na zakupem laptopa
ASUS
http://www.x-kom.pl/p/175484-notebook-la...gt740.html
lub Dell
http://www.x-kom.pl/p/207485-notebook-la...f820m.html

Co myślicie o takim sprzęcie - jest warty wyboru czy też możecie polecić inny model do 2600 zł ?

Odpowiedz }
Plusy od

Covox, a do czego będziesz tego laptopa używał?
Do grania, biura, internetu, czy uniwersalny?
Będzie pracował głównie pod kablem, czy często na baterii?
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Jeżeli do gier, to tutaj masz z systemem:
http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/1...#from84443
A tutaj alternatywa, lepsze wykonanie, a nawet grafika pozwala pograć w coś nowszegoSmile
http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/9...#from84443

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-12-01, 23:27)Manif napisał(a): Covox, a do czego będziesz tego laptopa używał?
Do grania, biura, internetu, czy uniwersalny?
Będzie pracował głównie pod kablem, czy często na baterii?

Będzie to laptop uniwersalny, ale pewnie do grania w gierki też.
Będzie pracował głównie na kablu.

Odpowiedz }
Plusy od

Lenovo 510 to jedyny sensowny wybór w tym przedziale cenowym.
Dell poniżej 3500zł to crap taki sam jak asus. Asus zaś niewiele lepszy od Acera.
Mówię to jako właściciel della inspirona, który z zazdrością patrzy na kolegów z lenovo i dellami latitudami.
Asusa miałem wcześniej i nie, no kurna nie - nigdy więcej. Chyba, że marzniesz zimą i potrzebuje ogrzewania kolan. Głośnego, plastikowego... No takiego jak dell inspiron Sad
Lenovo są zaś bardzo solidnie wykonane i wnętrze lepiej zaprojektowane pod względem odprowadzania ciepła.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

W Lenovo trafiają się dziwne awarię, nawet w tych high endowych cackach. Wydają się ciekawe ale gdy w którymś modelu cały touchpad robił za przycisk to stwierdziłem że się inżynierowie zagalopowali. Raz wypuścili model z pękającym plastikiem pod nadgarstkiem - komiczna sprawa.

Dell ma bardzo dobry support. U jednego z klientów swego czasu dużo delli było. Telefon, 2-3 dni gość z płytą główną do wymiany stał na dole. Raczej polecam ale ikoną mobilności to dell nie jest. Chociaż modele Vostro już dość ciekawe były.

Toshiba to moje dzieciątko które zawsze w pierwszej kolejności będę polecał. Wspaniały sprzęt Smile rozwiązań gwarancyjnych nie miałem okazji zastosować.

HP Odradzam bardzo mocno. Po wpadkach z pawilionami (paskudna konstrukcja) i obecnym serwisowaniem probooków. Zamykasz komputer i na drugi dzień nie działa i zgaduj dlaczego.

Odpowiedz }
Plusy od

dell ma świetny suppport, ale dla latitude, a latitude w budżecie do 2600zł niet Wink
Prywatnie mam dwuletniego inspirona i to jest GÓWNO (intensywnie parujące).
Służbowo mam latitude i sobie chwalę.

Z lenovo to było tak, że po przejęciu laptopów od ibm była kicha, a potem zaczęli robić naprawdę wysokiej klasy sprzęcior. W cenie "dla plebsu".
Serie 500 i 510 bardzo udane. I w zasadzie w tak niskiej cenie to jedyny laptop, który nie będzie plastik fantastik.

A ogólnie - awarie w crapiku za 2,5k będą się zdarzać, bo to masówka na najtańszym badziewiu. Będą nawet w tych zabawkach za 6k, ale tu już inne podejście do klienta.

Odpowiedz }
Plusy od

Do 4k można kupić nawet Msc AirSmile - najlepszy wybór.

Odpowiedz }
Plusy od

Czy twoja matka wie, że jesteś podczłowiekiem zajmującym się spamem?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.