Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Conchita Wurst

Lubię zwierzęta, mam nawet kota, a wcześniej rybki, chomika, kanarka i psa.

Odpowiedz }
Plusy od

Świat na psy schodzi. Aż boję się domyślać, kto wygra EV za 10 lat... i co ten ktoś pokaże.

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-05-11, 03:08)Harry napisał(a): Aż boję się domyślać, kto wygra EV za 10 lat... i co ten ktoś pokaże.

No, ja słyszałem, że facet z dwoma kutasami - cokolwiek wyduka, zgarnie nagrodę.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Show jak każdy inny...

Odpowiedz }
Plusy od

ZbigU, ogol się, bo wyglądasz, jak baba.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-05-12, 20:32)leoncjo napisał(a):
(2014-05-11, 03:08)Harry napisał(a): Aż boję się domyślać, kto wygra EV za 10 lat... i co ten ktoś pokaże.

No, ja słyszałem, że facet z dwoma kutasami - cokolwiek wyduka, zgarnie nagrodę.

Kutas – w XVII–XVIII-wiecznej Polsce chwost (kutas, kwast, chwast – ozdoba szmuklerska postaci pędzla z nici lub sznureczków[1]) na końcu sznura, przypinanego do pasa jako element dekoracyjny. Często stanowił dolne wykończenie co bogatszych szamerunków stosowanych w mundurach wojskowych i habitów. Także element ozdobny niektórych rodzajów czapek (np. szlafmycy) i zasłon.

Wątpię, że jury się pozna na polskiej szlachcie, jak słowianki się nie spodobały Sad
Angel

Odpowiedz }
Plusy od maaat

Słowianki były sklasyfikowane jako "dziwolągi" ciekawe gdzie był ten austriacki cudak.
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

Hmm..

http://joemonster.org/art/26032
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Moje dziecko zadało mi pytanie "mamo, czemu ta pani ma brodę?"....
Kurcze, też chciałabym to wiedziećSmile

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-05-15, 15:51)aniuszka napisał(a): Moje dziecko zadało mi pytanie "mamo, czemu ta pani ma brodę?"....
Kurcze, też chciałabym to wiedziećSmile

Bo chce? Wink Poza tym pytanie powinno brzmieć raczej "czemu ten pan ma sukienkę" - róznica dosyć subtelna Wink...

Odpowiedz }
Plusy od

Dość słuszna uwaga ;D. No cóż, ale trzeba przyznać, że sława Conchity dość szybko przebrzmiała i w przeciwieństwie do innych gwiazd Eurowizji nie zasłynęła swoim śpiewem.

Odpowiedz }
Plusy od

Konczita Kiełbasa, dajcie spokój, dostałam szoku poznawczego jak ją zobaczyłam Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Nie rozumiem tego szumu i emocji, śpiewa całkiem uroczo a wizerunek artystyczny jest czymś co nigdy mnie szczególnie nie pochłaniało. Niech sobie i będzie kobieta z broda, bo własciwie czemu nie?

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-01-04, 15:28)Mijazaki napisał(a): Nie rozumiem tego szumu i emocji, śpiewa całkiem uroczo a wizerunek artystyczny jest czymś co nigdy mnie szczególnie nie pochłaniało. Niech sobie i będzie kobieta z broda, bo własciwie czemu nie?

Masz rację. Przecież kanon piękna już dawno został zdeptany - trzeba więc iść do przodu.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od Harry

Mijazaki to nie jest kobieta z broda tylko facet w sukience

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.