Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie mozna kupic siec rybacka?

Witam
Ktos wie gdzie mozna kupic siec rybacka albo cos czym mozna okryc balkon zeby kot nie odlecial...?

Odpowiedz }
Plusy od

Też mieliśmy jakiś czas temu ten sam problem. Pytałam w kilku sklepach i usłyszałam, że ot tak sobie kupić nie można.
Można kupić przez internet, ale ja nie skorzystałam. Po prostu nauczyłam kota "korzystać" z balkonu Tongue.
Mamy siatkę (plastikową) tylko na tym fragmencie balkonu, gdzie balustrada jest z prętów.
Mi się też wydaje, że jeśli kupisz zwykłą siatkę (taką do osłony przed ptakami czy czymś) i założysz, to kot i tak nie będzie próbował skakać, bo zobaczy, że coś tam jest. Miałam to nawet w planach, ale nie zdążyłam. Tylko żeby na mnie nie było jak coś.. Tongue
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

a moi sąsiedzi mają kota na smyczySmile
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

Ale na balkonie na smyczy chodzi? Tongue
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Jeśli kot spadnie z piątego piętra a na dole jest trawa i krzaki - nic mu się nie stanie. Sprawdzone info.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

dzieki za namiary a co do skokow z wysokosci to roznie bywa,czasem skoczy z trzeciego i tragedia a slyszalem ze byly i skoki z 9tego(od weterynarza)i bez szwanku sie obylo,moj niebieski spadl z czwartego i ryjek obil,obecnie wyzdrowial ale nie chcialbym tego powtarzac
pozdro

Odpowiedz }
Plusy od

Ja myślę, że on sam tego nie chce powtarzać Tongue.
Poza tym sądzę, że on nie wyskoczył, tylko spadł.
Kotka u mojej mamy spadła z 4 piętra, na szczęście tylko trochę się potłukła i wystraszyła, ale jak zamieszkał w domu kolejny kot i próbował wskakiwać na poręcz, to go lała po głowie. I sama też już nigdy nie wskoczyła do góry.
A koniecznie chcesz siatkę na cały balkon, czy jakieś inne "metody" też wchodziłyby w grę?
Pytam dlatego, bo chociaż bałam się o moje kotki, to przerażała mnie wizja siatki na balkonie Tongue. Na szczęście obyło się bez.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja z całą odpowiedzialnością mogę polecić [link usunięty]- kupiłam tam całkiem niedrogą siatkę na każde okno - a przede wszystkim na okno balkonowe Wink. Mój kociak posłusznie się poddał i teraz mamy trochę spokoju Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Odradzam sklep sieci-siatki.pl. Sprzedają brzydkie siatki, szybko niszczeją i obarczone są dodatkowym kosztem marketingu wydanym na zbójeckie usługi świadczone przez śmieci podludzkich - spamerów.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

[Obrazek: pre_1439155735_9346987b875f.png]

Odpowiedz }
Plusy od

miałem problem z gołębiami na balkonie i do zabezpieczenia kupiłem taką siatkę z oczkiem 2,5 cm,
jak by ktoś jeszcze potrzebował czegoś takiego to podaję link do sklepu:
Siatka_przeciw_ptakom_do_ochrony_sadow

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.