Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór szkoły podstawowej - aktualny od 2014r.

(2015-03-22, 10:19)Dredziata napisał(a): No to wiesz, czy nie wiesz? Doszły Cię słuchy, ale twierdzisz, że nie rozpowszechniasz bajek i plotek?
Wiesz, ostatnio jest afera wokół tego, że pani zaklejała dzieciom buzię taśmą, ale to nie znaczy, że mam na każde przedszkole patrzeć pod tym kątem. Jeśli napiszesz w jakim to było przedszkolu, to na pewno rodzice, którzy nie zgadzają się z takimi praktykami, nie poślą tam swojego dziecka, a inni będą mogli baczniej obserwować sytuację. A tak, to jak słyszę/widzę, że ktoś usłyszał coś od kolegi koleżanki- czy, jak już wyżej było skomentowane- od pani w mięsnym, to jest to dla mnie informacja zupełnie niewiarygodna. Chociaż nie twierdzę, że nie mogło mieć miejsce coś takiego.

Ja to wiem bo ufam osobie od jakiej info uzyskałem. Jednak nie jestem upoważniony by źródło wyjawić. Ot i tyle i aż tyle. Dla tego podaję informacje by ludzi po prostu zwrócili uwagę jeżeli ich to interesuje. To nie jest informacja do prowadzenia zbednego trzepania jezykiem tylko do tego by ją wykorzystać. Nikomu to na pewno nie zaszkodzi. Rozwodzenie się nad jej prawdziwością na forum jest bezcelowe i zbędne.

Mam dziecko w przedszkolu to zwrócę na sprawę uwagę, nie mam to pomijam temat i tyle. Tak ja to widzę Smile
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze.
Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy."

"Nie chcemy takiego społeczeństwa, w którym państwo odpowiada za wszystko,
a nikt nie odpowiada za państwo."

M. Thatcher

Odpowiedz }
Plusy od

Mnie nie interesuje Twoje źródło (osoba od której masz takie info), ale przedszkole, w którym takie zdarzenie miało miejsce. Albo przynajmniej miasto.
Uwagę zwracam na wszystko, co dotyczy moich dzieci. Bez względu na to, czy jest to przedszkole, szkoła, podwórko czy dzieciaki spędzają weekend u babci, wszystkie niepokojące sygnały są sprawdzane.
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-25, 11:26)Dredziata napisał(a): Mnie nie interesuje Twoje źródło (osoba od której masz takie info), ale przedszkole, w którym takie zdarzenie miało miejsce.

To zapewne przedszkole, do którego chodzą moje kurduple. Teraz wiem, dlaczego pod choinkę chciały dostać zaczarowane lustereczko. Zabrały je później kilka razy do przedszkola...  Sleepy

Odpowiedz }
Plusy od

Teraz to w ogóle, rzeczy się zmieniają, nie nadążysz.
Za moich czasów wystarczyło normalnie, analogowo, spojrzeć w dół i widziało się co miało.
A teraz wszędobylskie MacDonaldy, otyłość od najmłodszych lat, aż dzieci muszą z lusterkami do przedszkola chodzić by choć w odbiciu 'rzecz' wychwycić...

Co za czasy!
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.