Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobić ze ściętą trawą? W końcu to odpad...

Ustawa śmieciowa miała na celu wyeliminowanie dzikich wysypisk narzucając obowiązek odbierania wszystkich odpadów przez gminy.
A co mamy?

Potem sie dziwią że ludzie wyrzucają śmieci do lasu...

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-06-30, 12:32)leoncjo napisał(a): Skoro to był najnaturalniejszy żwir, było go wysypać do piaskownicy.

Ten z dołu - ten co leżał na betonir. Czyli był trochę brudny. Dlatego tą część żwiru chciałem wyrzucić.

(2014-06-30, 16:10)taki-jeden napisał(a): Ustawa śmieciowa miała na celu wyeliminowanie dzikich wysypisk narzucając obowiązek odbierania wszystkich odpadów przez gminy.
A co mamy?

I to jest ta bezmyślność urzędnicza.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-06-30, 14:47)Julkka napisał(a): A tak lekko odbiegając od tematu trawy. Chce porządek w garażu zrobić i wiadomo będzie leciało wszystko do worków. Czy jak zawiozę je na wysypisko to przyjmą je nieodpłatnie, czy trzeba płacić?

Przyjmą nieodpłatnie, tylko w miarę możliwości posegreguj.

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-06-30, 20:14)aniuszka napisał(a):
(2014-06-30, 14:47)Julkka napisał(a): A tak lekko odbiegając od tematu trawy. Chce porządek w garażu zrobić i wiadomo będzie leciało wszystko do worków. Czy jak zawiozę je na wysypisko to przyjmą je nieodpłatnie, czy trzeba płacić?

Przyjmą nieodpłatnie, tylko w miarę możliwości posegreguj.

I takim spsobem ustawowo zrobili z nasz wszystkich śmieciarzy.

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-06-30, 17:30)krzych napisał(a):
(2014-06-30, 12:32)leoncjo napisał(a): Skoro to był najnaturalniejszy żwir, było go wysypać do piaskownicy.

Ten z dołu - ten co leżał na betonir. Czyli był trochę brudny. Dlatego tą część żwiru chciałem wyrzucić.

(2014-06-30, 16:10)taki-jeden napisał(a): Ustawa śmieciowa miała na celu wyeliminowanie dzikich wysypisk narzucając obowiązek odbierania wszystkich odpadów przez gminy.
A co mamy?

To jest buractwo ludzi, którzy wyrzucają śmieci do lasu jeśli im nie odbiorą. Co to za mentalność, nie wierzę Sad

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-06-30, 22:33)karo napisał(a):
(2014-06-30, 17:30)krzych napisał(a):

A co mamy?

To jest buractwo ludzi, którzy wyrzucają śmieci do lasu jeśli im nie odbiorą. Co to za mentalność, nie wierzę Sad

Koro, ja Cię nie poznaję. Celem ustawy była likwidacja dzikich wysypisk. Ustawa ma dziury i dzikie wysypiska istnieją nadal. To kto jest winien? Założyć trzeba, że ileś procent ludzi zawsze pójdzie na łatwiznę: Jeden wrzuci do śmietnika koło przystanku autobusowego, drugi wyrzuci przez okno z samochodu za miastem, a trzeci wywiezie do lasu. I to jest pewne jak dwa dodać dwa. Jeżeli celem ustawy jest jw. likwidacja dzikich wysypisk, to ustawa nie spełniła założeń, a więc jest bublem. I za tego bubla ktoś powinien odpowiedzieć - nawet finansowo.

Odpowiedz }
Plusy od

Krzych, ale widzisz... Zapisano jak BYK w dokumencie, że masz wywalać odpady budowlane w określony sposób i ... już zacząłeś kombinejszyn Big Grin A to żwirek, a to piaseczek, a to bytowe Big Grin A budowlane są budowlane, po prostu.
I tak to właśnie jest... Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Toć mógł wysypać do piaskownicy. Dzieci by się ubrudziły, ojej. Miałyby też kamienie do porzucania. Kiedy to dzieci przestały się rzucać kamieniami?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Teraz dzieci robią z kamieniami bardziej pożyteczne rzeczy. W Minecrafcie Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-07-01, 15:29)karo napisał(a): Krzych, ale widzisz... Zapisano jak BYK w dokumencie, że masz wywalać odpady budowlane w określony sposób i ... już zacząłeś kombinejszyn Big Grin A to żwirek, a to piaseczek, a to bytowe Big Grin A budowlane są budowlane, po prostu.
I tak to właśnie jest... Tongue

Po raz kolejny powiem: Nie chcę, żeby ktoś ze mnie robił śmieciarza. Płącę i proszę mi usunąć. Dla dwóch wiaderek mam zamawiać kontener? Mój samochód to też nie śmieciarka. Jak ktoś chce oszczędzić, to niech nawet wozi taczką śmieci na wysypisko - oczywiście pod warunkiem, że ustawodawca mu na to pozwoli.
Nie rozumiem dlaczego tak bronisz decydentó, jeżeli sami dostrzegli błąd i chcą aneksować umowę.

Odpowiedz }
Plusy od

Aneksować chyba tylko na bio, nie?
Z czego wnosisz, że bronię kogokolwiek??? Ja po prostu mam alergię na malkontentów Tongue
Może jestem dziwna, ale do głowy mi nie przyszło burzyć się kiedy płaciłam za wynajem kontenera, który wypełnił się jedynie do połowy Sad

A co robisz z bateriami, żarówkami itp?

Odpowiedz }
Plusy od

Karo ... Przepraszam, ale nie wiedziałem, z kim mam do czynienia. Taka prawomyślna obywatelka. No, no, no. Co robi władza, to święte, a jak komuś coś się nie podoba, to malkontent. A malkontentów nie lubimy. Mam nadzieję, że nie zatrzymasz się w pół drogi. Myślę, ze malkontentów trzeba kierować do obozów pracy: Przynajmniej dwadzieścia lat ciężkich robót. A za recydywę pod ścianę. Wtedy, w krótkim czasie, zaprowadzi się porządek. Wrogi element przestanie drążyć dziury w solidnych podstawach sytemu.

Odpowiedz }
Plusy od

Krzychu, to co robisz z bateriami, żarówkami, lekami? Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-07-02, 09:18)aga_piet napisał(a): Krzychu, to co robisz z bateriami, żarówkami, lekami? Smile

Obstawiam, że wyrzuca przez okno samochodu.
Cytat:Założyć trzeba, że ileś procent ludzi zawsze pójdzie na łatwiznę: Jeden wrzuci do śmietnika koło przystanku autobusowego, drugi wyrzuci przez okno z samochodu za miastem, a trzeci wywiezie do lasu.
Big GrinWink
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-07-02, 09:18)aga_piet napisał(a): Krzychu, to co robisz z bateriami, żarówkami, lekami? Smile

Rozwadniasz temat? Może najpierw skupmy się na sprawach ważnych, a o mnie pogadamy później.

(2014-07-02, 10:12)szalony patison napisał(a):

Obstawiam, że wyrzuca przez okno samochodu.
Cytat:Założyć trzeba, że ileś procent ludzi zawsze pójdzie na łatwiznę: Jeden wrzuci do śmietnika koło przystanku autobusowego, drugi wyrzuci przez okno z samochodu za miastem, a trzeci wywiezie do lasu.
Big GrinWink

Brak zrozumienia. Dla mnie "łatwizna" to równie dobrze może być logiczne prawo.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.