Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie naprawić rower?

Witam,
Mam starego górala i zastanawiam się gdzie oddać go do naprawy. Zupełnie na tym się nie znam, a nie chciałbym przepłacić i oddać w złe ręce.
Gdzie warto uderzyć, może ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?
Pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

Niestety nie pocieszę Cię. Jeśli masz stary rower, a chcesz żeby coś jeszcze z niego było to koszty naprawy mogą oscylować w kwocie nawet ok 500-600zł. Są dwa sklepy rowerowe, które oferują profesjonalny serwis. Jeden to Kołodziej na Chopina, a drugi Salon Bogdana Bondariewa znajduje się na Górkach obok stacji benzynowej (ta jak się jedzie na Górki Przemysłowe, nie Orlen przy 91). Na forum wypowiadał się też kiedyś Robike - z tego co wiem zajmował się serwisem rowerów, ale nie wiem jaka jest jego wiedza na ten temat i jakie ma zaplecze. O innych serwisach nie słyszałem, co nie znaczy, że nie istnieją Wink Oczywiście najlepiej samemu się zająć naprawą, ale wiem, że nie każdy ma czas, chęci, odpowiednią wiedzę albo narzędzia.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Serwis rowerowy jest również na Starym Mieście naprzeciwko Rossmanna - w bramie obok banku WBK.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-06-13, 23:38)aga_piet napisał(a): Serwis rowerowy jest również na Starym Mieście naprzeciwko Rossmanna - w bramie obok banku WBK.

I właśnie serwis Wolfa polecam. Tanio i solidnie. Za to terminy potrafi mieć mocno pozajmowane, bo jest sporo chętnych.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Robike?Wink
Chcesz - masz Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Dzwoniłem do Wolfa, ale terminy odległe. Kołodziej ma jednego mechanika i też długo bym czekał. Czy ktoś ma namiary na serwis Robike?

Odpowiedz }
Plusy od

Roman Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-06-14, 20:27)Roman napisał(a): Dzwoniłem do Wolfa, ale terminy odległe. Kołodziej ma jednego mechanika i też długo bym czekał. Czy ktoś ma namiary na serwis Robike?

LOL. To był taki żart z tym robikiem lol. Lepiej poczekaj na terminy u fachowca Big Grin
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Ponieważ Robike "robił" nam rowery i było ok, to chyba mogę mu pomóc? Smile

Roman
Tel. 694015827
Czyżykowo obok Lidla

Tel kontaktowy 694015827
7 dni w tygodniu 8-21
Wizyty umawiane telefonicznie

Odpowiedz }
Plusy od

Wielkie dzięki, już dzwoniłem i bez problemu się umówiłem. Zdam relację jak było.

Odpowiedz }
Plusy od

Roman, trzymam za słowo, bo sam mam złomiaka do odrestaurowania i waham się czy w ogóle jest sens go gdzieś oddawać..
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-06-16, 09:21)Roman napisał(a): Wielkie dzięki, już dzwoniłem i bez problemu się umówiłem. Zdam relację jak było.

Biorę 10% Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Odebrałem rower i śmigam nim aż miło. Bardzo miłe wrażenie, sympatyczny jegomość Smile . Wiedzę na temat rowerów posiada, doradził mi to i owo. Zaplecze całkiem porządne - spory garaż. No i tanio bo za przegląd roweru z pełną regulacją i wymianą napędu zapłaciłem 60 zeta + materiał.
Trzeba umawiać się telefonicznie bo Pan mechanik nie urzęduje cały czas ale duży plus, że przyjmuje w weekendy, ja byłem w niedzielę o 9 rano.
Z czystym sumieniem polecam, tym bardziej, że w naszym mieście gdzie jest spore zainteresowanie rowerami taka ilość warsztatów rowerowych się przyda.
Pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

O, to dobrze wiedzieć Smile
Sam też muszę gdzieś oddać rower.

Odpowiedz }
Plusy od

Zapraszam również do mnie, mam doświadczenie w serwisowaniu rowerów od podstawowych prac przy rowerach miejskich do serwisowania amortyzatorów czy odpowietrzania hamulców hydraulicznych. Rowery to moja pasja, więc wiem na ich temat sporo. Mogę również doradzić przy doborze części zamiennych jak i całych rowerów oraz zająć się również sprowadzeniem koniecznych do wymiany części po rozsądnych cenach wykorzystując uzbierane przeze mnie zniżki Wink Do tej pory naprawiałem tylko po znajomości ale aktualnie mam dużo wolnego czasu i chętnie się czymś zajmę. Jak potrzeba naprawy na szybko to śmiało dzwonić lub pisać Wink mikolajpod1@gmail.com lub 601597604

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.