Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie naprawić rower?

Ponieważ Robike "robił" nam rowery i było ok, to chyba mogę mu pomóc? Smile

Roman
Tel. 694015827
Czyżykowo obok Lidla

Tel kontaktowy 694015827
7 dni w tygodniu 8-21
Wizyty umawiane telefonicznie
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

Skoro o rowerach to ja tak troszkę z pobocza rowerowego świata, ale mam pytanie. Otóż czy ktoś z Was zna się na wózeczkach doczepianych do roweru, w których wozi się dzieci? Zastanawiam się nad kupnem takiego ustrojstwa i chętnie usłyszę Wasze opinie

Odpowiedz }
Plusy od

W jakim wieku / wadze masz dziecko?
Sam swojego 4-latka wożę w foteliku doczepianym za siodełkiem (ja do ramy, żona ma taki do bagażnika), typowo te foteliki mają udźwig do 22 kg, przy większej wadze miałbym obawy (nawet, jeśli sam fotelik dopuszczałby większy udźwig). Przy względnie spokojnej jeździe zdaje to egzamin, jeśli nie masz tendencji do przechylania roweru (np. podczas zsiadania) to nie powinno być problemu.

Co do tych montowanych z boku, na kółkach... Miałbym opory przed wyjazdem z czymś takim na ulice (wiadomo, staram się z dzieckiem jeździć po ścieżkach ew. po chodniku, ale czasami nie ma takiej możliwości). Być może to i stabilniejsze, ale wystawiać tak dziecko na możliwość potrącenia przez nieuważnego kierowce? To nie dla mnie.
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Maluch ma 2 latka i 3 miesiące i jest strasznym chuderlaczkiem ma 11 kg. Próbowałam z fotelikiem, ale raz że bała się i płakała, dwa robię to o czym napisałeś czyli przechylam rower przy wsiadaniu i zsiadaniu. Malucha rozpaczała na sam widok krzesełka a gondolką była zainteresowana. My to raczej nie po mieście a po lasach czy innych plenerach chcieliśmy gondolkę używać. Strasznie boję się tych blisko przejeżdżających samochodów, które lusterkiem drapią Cię po łokciu. Słyszałam,że są dwu i jednoosobowe wózeczki, takie z torbą na bagaż za pleckami dziecka, podobno różny tez jest sposób mocowania do roweru i system "dyszla" gondolki. Help

Chodzi mi o taki wózeczek za rowerem rodzica. Tak dla jasności. Nie wiem czy to ma jakąś swoją nazwę

Odpowiedz }
Plusy od

To są przyczepki rowerowe. Smile Faktycznie, nie pomyślałem o tych montowanych z tyłu. Niestety w tym Ci nie pomogę, bo nie używałem, ale sądząc po opiniach to chyba całkiem bezpieczny pomysł.
Poszukiwania możesz zacząć od tego: http://dziecisawazne.pl/rowerem-z-maluchem/
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

O dzięki za link. A skoro jeździcie to powiedz co sądzicie o kaskach dla maluchów

Odpowiedz }
Plusy od

Na fotelik? Konieczne.
Co do przyczepek, nie wiem jakie są rzeczywiste szanse wywrotki, ale po co ryzykować?

Odpowiedz }
Plusy od

Tez tak myślę, że lepiej żeby jeździła w kasku. Jakieś kaskowe firmy polecacie lub odradzacie?

Odpowiedz }
Plusy od

Ty uważaj, jakiś czas temu jakaś świętobliwość, wielki obrońca bezpieczeństwa wrzucił na tczypeelu jakiś artykuł ze zdjęciem babki jadącej z taką przyczepką na, chyba, ul. Gdańskiej i z wielkim oburzeniem pytał: Jak tak można?! Co z bezpieczeństwem tego dziecka?! Dlaczego to dziecko jest wożone w tak niegodnych warunkach, jak worek ziemniaków?! Gdzie byli rodzice?! Matka wie, że ćpiesz?! I w ogóle: Jak żyć?!?!?!
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Nie, no matka wie, że ćpem! Bo to już długo jest. :-) Na mnie kobieta w supermarkecie nawrzeszczała, że dziecko jak psa na smyczy prowadzam (mała uczyła się chodzić i była w specjalnych szelkach) i że nie szanuję GODNOŚCI OSOBY LUDZKIEJ W SWOIM DZIECKU. No i wtedy do ćpeć zaczęłam i jak żyć już nie wiedziałam

Odpowiedz }
Plusy od

Jako że kilka osób do mnie dzwoniło z pytaniem czy te stare dane są aktualne, pozwolę sobie to ogłoszenie odświeżyć Wink
Rowery odbieram osobiście i przywożę naprawione pod wskazany adres. Nie ma powodów do zmartwień o uszkodzenia czy zarysowania podczas transportu, rowery nie jeżdżą na pace, tylko są transportowane na najlepszej klasy bagażniku na hak Thule VeloCompact.

Uwaga! Aktualnie posiadam na sprzedaż nowe rowery z wyprzedaży rocznika z pełną gwarancją w korzystnych cenach. Między innymi posiadam kilka fajnych rowerów miejskich (zarówno damki jak i męskie) oraz rowery MTB. Dla wysokich panów jest też świetny, wysokiej klasy rower trekkingowy.

Zapraszam do korzystania z usług mobilnego serwisu rowerowego. Nie masz jak przetransportować uszkodzonego roweru do serwisu? Zadzwoń, a serwis przyjedzie do Ciebie! Odbieram rowery na terenie całego miasta, a po naprawie odwożę pod wskazany adres. Szybkie terminy, korzystne ceny oraz atrakcyjne rabaty przy większych zleceniach. Zadzwoń: 601597604

Świadczę wszystkie usługi związane z naprawą rowerów w tym m.in.:
-pełen przegląd sezonowy
-regulacja przerzutek
-regulacja hamulców
-czyszczenie i smarowanie łańcucha
-wymiana dętek i opon
-centrowanie kół
-wymiana linek i pancerzy
-wymiana części

Mikołaj
Kontakt: 601597604

mail: mikolajpod1@gmail.com

Odpowiedz }
Plusy od

dobrze wiedziec Smile dzieki za info!

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.