Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 4 głosów - średnia: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Torty - moja pasja

(2013-04-27, 16:45)DEDEREPORTER napisał(a): trochę mało kanciasty Wink
Bo córka zażyczyła sobie baby Spongeboba - wiec jeszcze jego portki się nie zdołały zkanciaścić Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Max
Twój tort Spangebob to dla mnie mistrzostwo świata Smile
gdybyś kiedys się zdecydował na pieczenie dla "kogoś" to masz już 3 potencjalną klientkę Smile
moja 4 - letnia siostrzenica szaleje za Spangebobem Smile ale by była radość jakby taki tort dostała Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

gratulacje za Spangeboba.
Przede mną lipcowe wyzwanie Hello Kitty lub Myszka Mini...

Odpowiedz }
Plusy od

Mam nadzieje że wrzucisz zdjęcie Smile
Ja dziś zabieram się za grzeczną "klasykę" - dzień MatkiSmile
P.S. Przy okazji znalazłem fajną hurtownie elementów cukierniczych, barwniki, ozdoby, wykrawaczki gotowe masy - jednym słowem wszystko czego duszy potrzeba i dużo więcej, jak dla mnie to raj. Hurtownia jest w Trzcińsku ale można umówić się odbiór osobisty w Tczewie.
Ale moje róże - sam zrobię Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

tez ich znalazłam. barwniki teraz będę od nich zamawiała.

Odpowiedz }
Plusy od

Gotowe Big Grin - tym razem styl "oszczędna elegancja" - i test wycinarki literek (trochę to jednak czasu zabiera).
Dwa kremy w środku truskawkowy i mascarpone.
[Obrazek: roze_mama_m.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Elegancki. Gratuluje.
Gdzie kupowałeś literki? przymierzam się do sprezentowania sobie i nie wiem jakie.

Odpowiedz }
Plusy od

Na allegro. Jednak moje są niewielkie z dosyć fikuśnymi wywijasami. Przez to dosyć trudno się je wydłubuje po wycięciu. Być może gdy wykorzystuje się gotową masę lepiej będą wychodzić.

Odpowiedz }
Plusy od

jak możesz pojadaj mi przepis na masę. Może masz inny niż moje tu gdzieś wyżej napisane.
A masę robisz na bieżąco do danego tortu? Gdzieś czytałam,że można ją w lodówce trzymać zawiniętą w folię, długi czas, potem tylko odgrzać w mikrofali.

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-05-25, 22:15)Julkka napisał(a): jak możesz pojadaj mi przepis na masę.
Cały czas używam tego samego (opisywałem na 2 stronie tego wątku) - z z pianek marshmallow.
Spokojnie może zrobiona poleżeć w lodówce kilka tygodni.

Odpowiedz }
Plusy od

MAX kupiłam te same literki, myślałam, że są trochę większe. Na razie z plasteliny z córeczkę chciałyśmy wyciąć, ale powodzenia...
Jak tak będą wycinały z masy to nie ma szans na wyciągnięcie.

Odpowiedz }
Plusy od

Tak jak pisałem - wycinanie to pracochłonna czynność.
Pewnym ułatwieniem jest posmarowanie foremki pędzelkiem umoczonym w oleju. Lepiej odchodzi - lecz detale w dalszym ciągu trzeba docinać nożykiem. Mam jednak wrażenie że to kwestia masy plastycznej. Widziałem filmik na którym ktoś wycina takim szablonem i po oproszeniu skrobią ziemniaczaną i uderzeniu literki same wyskakiwały.

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-04-27, 15:19)Max napisał(a): Tak jak obiecywałem dziś popełniłem następny Big Grin tort Spongebob dla mojej córeczki. Gości trochę będzie więc tym razem ponad 3 kg.
Tym razem dwa kremy z czekolady mlecznej i gorzkiej.
[Obrazek: spongeBob2_m.jpg]

Daaawno mnie tu nie było ;-) Ale spongebob fantastyczny ;-) Kurcze no talent się marnuje , dawaj biznes rozkręcać ;-}

Odpowiedz }
Plusy od

Tak jak obiecałam wcześniej, prezentuje swój tort. Jak przystało a tę porę roku, środek truskawkowy.

[Obrazek: 5abi.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Szacun Smile
Masa Twoja czy używałaś gotowej ?
Bo fajnie matowa wyszła.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.