Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ignorowanie, czarna lista?

Czy można prosić o dodanie funkcji 'czarnej listy'?
Myślę, że mogłoby to rozładowałoby to atmosferę w niektórych tematach. Smile
Tylko nie piszcie, że 'wystarczy nie odpowiadać'. Próbowałem, wolałbym jednak rozwiązania systemowe. Wink
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Ile razy ja już tam chciałem coś napisaćBig Grin
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-11-20, 21:12)Manif napisał(a): Czy można prosić o dodanie funkcji 'czarnej listy'?
Tylko nie piszcie, że 'wystarczy nie odpowiadać'. Próbowałem, wolałbym jednak rozwiązania systemowe. Wink

Poprostu można sie wylogować.

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-11-20, 22:03).num napisał(a):
(2014-11-20, 21:12)Manif napisał(a): Czy można prosić o dodanie funkcji 'czarnej listy'?

Poprostu można sie wylogować.

Sprawdzałem. Niestety po wylogowaniu się wciąż widzę posty ludzi, których chciałbym zignorować. Sad
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Kiedyś była ta opcja (sama korzystałam). Nie widzę w panelu, może źle szukam...
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

O kurcze, Aga, faktycznie taki mechanizm istnieje. Smile

Panel użytkownika -> Inne/Znajomi i ignorowani -> Dodaj użytkowników do swojej listy ignorowanych.

Odpowiedz }
Plusy od

Ano, jest!
Swoją drogą dziwne, bo na którymś forum funkcja ta nie była dostępna dla modów (co jest logiczne) a tu działa. Myślałam że może dlatego nie mogę jej znaleźć Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

A nie kusi Cię, żeby i tak kliknąć opcję pokazania ignorowanego posta?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Zawsze będzie kusiło. Ale jakiś wspomagacz silnej woli to jednak jest. Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Ale wiesz, tak mi się przypomniało, że zawsze możesz usunąć konto.Wink
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Po ostatnich aktualizacjach przestała mi prawidłowo działać funkcja 'czarnej listy'. Pojawia się co prawda komunikat, że post jest ignorowany, ale pod nim jest wyświetlona cała jego zawartość. Czy moglibyście to poprawić i uchronić mnie przed więzieniem?

Odpowiedz }
Plusy od

Podbijam temat.

Nie chcę iść do więzienia, ale moja wrażliwość na głupotę zostaje poddana zbyt ciężkiej próbie. Sad

Odpowiedz }
Plusy od

Może do czasu rozwiązania problemu potraktuj to jako wielkopostne wyrzeczenie (dla ateistów liczy się x2) Wink
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Wyrzeczenia wyrzeczeniami, ale mam wrażenie, że ta funkcja jednak by się przydała. Pewnie nie tylko mi. Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-06, 08:44)Manif napisał(a): Wyrzeczenia wyrzeczeniami, ale mam wrażenie, że ta funkcja jednak by się przydała. Pewnie nie tylko mi. Wink

Nie no co ty. Że niby mamy trolla na forum? Big Grin

[Obrazek: latest?cb=20081110104437]

Kurde dla czego to nie działa Big Grin
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze.
Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy."

"Nie chcemy takiego społeczeństwa, w którym państwo odpowiada za wszystko,
a nikt nie odpowiada za państwo."

M. Thatcher

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.