Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ignorowanie, czarna lista?

Ostatnio chyba nikt tu nie zagląda z adminów więc wskazana cierpliwość Sad
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-06, 09:42)aga_piet napisał(a): Ostatnio chyba nikt tu nie zagląda z adminów więc wskazana cierpliwość Sad

Mamy cierpliwość i zachowujemy spokój, ale na boga dajcie nam choć cień nadziei że te cnoty zostaną wynagrodzone Big Grin
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze.
Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy."

"Nie chcemy takiego społeczeństwa, w którym państwo odpowiada za wszystko,
a nikt nie odpowiada za państwo."

M. Thatcher

Odpowiedz }
Plusy od

Kiedy będzie naprawiona funkcja ignorowania?
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze.
Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy."

"Nie chcemy takiego społeczeństwa, w którym państwo odpowiada za wszystko,
a nikt nie odpowiada za państwo."

M. Thatcher

Odpowiedz }
Plusy od

Kiedy będzie działać ignorowanie? Bo stwierdziłem, że jednak warto było by przestać szarpać się z debilem, a ciężko to osiągnąć widząc posty takowego...
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Tego nie wie nikt. Uruchom może jakieś prywatne kontakty do swoich dawnych kumpli Wink
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Wpadłbym osobiście, ale nie mam kiedy... Może na początku czerwca. W sumie wypadałoby odwiedzić prezesa w końcu i rozliczyć zaszłe sprawy Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-22, 17:07)kamilus napisał(a): Kiedy będzie działać ignorowanie? Bo  stwierdziłem, że jednak warto było by przestać szarpać się z debilem, a ciężko to osiągnąć widząc posty takowego...

Tylko osoby słabe psychicznie i pozbawione zdolności argumentowania stosują wyzwiska.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

No to podajcie sobie dłonie Wink
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-25, 10:48)MacGyver napisał(a): No to podajcie sobie dłonie Wink

MacGyver. Nie odpowiedziałeś mi na maila. Mogę liczyć? Czy będziesz mnie ignorował?

Odpowiedz }
Plusy od

McG - ubiegłeś mnie z przedwczesnym wytryskiem
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-25, 16:36)krzych napisał(a):

MacGyver. Nie odpowiedziałeś mi na maila. Mogę liczyć? Czy będziesz mnie ignorował?

No niestety MacGyver. Spodziewałem się tego, że nie masz dość cywilnej odwagi. Kopnąć w tyłek i się schować, Jakie to dziecinne.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-26, 08:12)krzych napisał(a):

No niestety MacGyver. Spodziewałem się tego, że nie masz dość cywilnej odwagi. Kopnąć w tyłek i się schować, Jakie to dziecinne.

W odróżnieniu do Ciebie, mam inne, ciekawsze lub nie, zajęcia, niż nieprzerwane przesiadywanie na forum i wylewanie potoku pretensjonalnych tekstów.
Tak, będę Cię ignorować, w dowolnie wybranym przeze mnie czasie i zakresie.

Aaa, bym zapomniał:
Nie odpowiedziałem na maila, bo nie otwieram maili, które trafiają do "wiadomości-śmieci" Wink

Odpowiedz }
Plusy od kamilus

(2015-05-26, 13:32)MacGyver napisał(a):
(2015-05-26, 08:12)krzych napisał(a):

W odróżnieniu do Ciebie, mam inne, ciekawsze lub nie, zajęcia, niż nieprzerwane przesiadywanie na forum i wylewanie potoku pretensjonalnych tekstów.
Tak, będę Cię ignorować, w dowolnie wybranym przeze mnie czasie i zakresie.

Aaa, bym zapomniał:
Nie odpowiedziałem na maila, bo nie otwieram maili, które trafiają do "wiadomości-śmieci" Wink

Więc nie nadajesz się na moderatora. Jeżeli nie umiecie sobie poradzić z funkcją zgłoś, sami prosicie o przesyłanie informacji na maila moderatora, a okazuje się, że mail to dla niego śmietnik. Pozdrawiam.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-26, 13:43)krzych napisał(a): Więc nie nadajesz się na moderatora.

UWAGA!!! Specjalista od internerdów się wypowiedział. Można się rozejść.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-26, 13:43)krzych napisał(a): Więc nie nadajesz się na moderatora. Jeżeli nie umiecie sobie poradzić z funkcją zgłoś, sami prosicie o przesyłanie informacji na maila moderatora, a okazuje się, że mail to dla niego śmietnik. Pozdrawiam.

Czy Ty w ogóle zrozumiałeś, co napisałem?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.