Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ignorowanie, czarna lista?

(2015-05-26, 17:03)MacGyver napisał(a):
(2015-05-26, 13:43)krzych napisał(a): Więc nie nadajesz się na moderatora. Jeżeli nie umiecie sobie poradzić z funkcją zgłoś, sami prosicie o przesyłanie informacji na maila moderatora, a okazuje się, że mail to dla niego śmietnik. Pozdrawiam.

Czy Ty w ogóle zrozumiałeś, co napisałem?

Oczywiście. Kierujesz do śmieci sprawy, które jesteś zobowiązany załatwić w ramach pełnionej funkcji.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Oj MacGyver... A to porsche z naszych podatków forumowych? Tongue
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-26, 22:50)kamilus napisał(a): Oj MacGyver... A to porsche z naszych podatków forumowych? Tongue

To jest niezła myśl, w końcu można zarabiać Wink

Od dziś daję ostrzeżenia za opłatą, co oznacza, że każdy może kupić ostrzeżenie. Cena jednego ostrzeżenia to 0,05 BTC lub równowartość LTC. Wszelkie wpłaty zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującym.
Adresy kont do wpłat w podpisie Wink
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-27, 03:27)MacGyver napisał(a):
(2015-05-26, 22:50)kamilus napisał(a): Oj MacGyver... A to porsche z naszych podatków forumowych? Tongue

To jest niezła myśl, w końcu można zarabiać Wink

Od dziś daję ostrzeżenia za opłatą, co oznacza, że każdy może kupić ostrzeżenie. Cena jednego ostrzeżenia to 0,05 BTC lub równowartość LTC. Wszelkie wpłaty zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującym.
Adresy kont do wpłat w podpisie Wink

Ale wróćmy do meritum sprawy. Kiedy otrzymam odpowiedź?

Odpowiedz }
Plusy od

Bez opłaty skarbowej ni rusz
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-27, 11:07)kaul napisał(a): Bez opłaty skarbowej ni rusz

MacGyver usiłuje być prześmiewcą. Przytoczę więc stare polskie przysłowie: Jak się dałeś za psa, to szczekaj. Oznacza to, że PRZED podjęciem się jakiejś funkcji trzeba ustalać warunki. Jeżeli ktoś się zobowiązał do pracy bezpłatnej, to nie może nagle twierdzić, że bez pieniędzy ani rysz.

Jeszcze jedno. Sprawdziłem w googlach jaka jest rola administratora. Okazał się, że chodzi o nadzór od strony technicznej. Stąd kolejne pytanie do MacGyvera, czy czasem nie przekracza uprawnień oceniając wypowiedzi na forum?

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-27, 12:07)krzych napisał(a): MacGyver usiłuje być prześmiewcą. Przytoczę więc stare polskie przysłowie: Jak się dałeś za psa, to szczekaj. Oznacza to, że PRZED podjęciem się jakiejś funkcji trzeba ustalać warunki. Jeżeli ktoś się zobowiązał do pracy bezpłatnej, to nie może nagle twierdzić, że bez pieniędzy ani rysz.

Jeszcze jedno. Sprawdziłem w googlach jaka jest rola administratora. Okazał się, że chodzi o nadzór od strony technicznej. Stąd kolejne pytanie do MacGyvera, czy czasem nie przekracza uprawnień oceniając wypowiedzi na forum?

Widzisz, mało wiesz o "zobowiązaniach" i nadanych nam i posiadanych uprawnieniach...

Odpowiedz }
Plusy od

Najpierw stary komuch musiałby rozumieć różnicę pomiędzy własnością prywatną, a publiczną. Nie oczekuj cudów.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-27, 14:49)kamilus napisał(a): Najpierw stary komuch musiałby rozumieć różnicę pomiędzy własnością prywatną, a publiczną. Nie oczekuj cudów.

Zara zara... Dlaczego Ty, taki be i  w ogóle fuj, masz reputację wyższą od "Administratora"? Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Bo kupuje plusiki.
Listen old soldier to the sound in your ears
Of too many battles of too many years
But there's only one thing you've learned in defeat:
That losing is bitter and victory is sweet

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-27, 12:07)krzych napisał(a): rysz.
Z ważywami?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-27, 14:41)MacGyver napisał(a):
(2015-05-27, 12:07)krzych napisał(a): MacGyver usiłuje być prześmiewcą. Przytoczę więc stare polskie przysłowie: Jak się dałeś za psa, to szczekaj. Oznacza to, że PRZED podjęciem się jakiejś funkcji trzeba ustalać warunki. Jeżeli ktoś się zobowiązał do pracy bezpłatnej, to nie może nagle twierdzić, że bez pieniędzy ani rysz.

Widzisz, mało wiesz o "zobowiązaniach" i nadanych nam i posiadanych uprawnieniach...

1. Dlatego chciałbym wiedzieć.
2. Istnieją pewne prawdy obiektywne. Pisałem, że opieram się na googlach.
3. Widzę, że masz niewiele do powiedzenia. Zajmij się lepiej pracą admina i doprowadź do właściwego funkcjonowania forum od strony technicznej.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-27, 14:49)kamilus napisał(a): Najpierw stary komuch musiałby rozumieć różnicę pomiędzy własnością prywatną, a publiczną. Nie oczekuj cudów.

Ciesz się, że jestem wyrozumiały dla mądrych inaczej.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-27, 17:24)krzych napisał(a):

Ciesz się, że jestem wyrozumiały dla mądrych inaczej.

Kamilko, jeszcze jedno. Wierzę, że ruszysz z posad bryłę świata, że zbudujesz świat od nowa i wierzę we wszystko, co tylko chcesz. Jak na razie, jak stary komunista chcesz rujnować to, co zostało już zbudowane przez innych.
Tak więc czy chcesz, czy nie, na dzień dzisiejszy obowiązuje:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Administra...rmatyka%29

Wikipedię już kiedyś przytaczałeś, więc, mam nadzieję, że nie uznasz jej za twór komuszy, który trzeba niszczyć.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.