Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ignorowanie, czarna lista?

(2015-05-27, 17:21)krzych napisał(a):
(2015-05-27, 14:41)MacGyver napisał(a):
(2015-05-27, 12:07)krzych napisał(a): MacGyver usiłuje być prześmiewcą. Przytoczę więc stare polskie przysłowie: Jak się dałeś za psa, to szczekaj. Oznacza to, że PRZED podjęciem się jakiejś funkcji trzeba ustalać warunki. Jeżeli ktoś się zobowiązał do pracy bezpłatnej, to nie może nagle twierdzić, że bez pieniędzy ani rysz.

Jeszcze jedno. Sprawdziłem w googlach jaka jest rola administratora. Okazał się, że chodzi o nadzór od strony technicznej. Stąd kolejne pytanie do MacGyvera, czy czasem nie przekracza uprawnień oceniając wypowiedzi na forum?

Widzisz, mało wiesz o "zobowiązaniach" i nadanych nam i posiadanych uprawnieniach...

1. Dlatego chciałbym wiedzieć.
2. Istnieją pewne prawdy obiektywne. Pisałem, że opieram się na googlach.
3. Widzę, że masz niewiele do powiedzenia. Zajmij się lepiej pracą admina i doprowadź do właściwego funkcjonowania forum od strony technicznej.

1. według mnie- jest to dla Ciebie zbędna wiedza, więc nie będę Tobie jej przekazywał.
2. Nie wiem, o co chodzi, ale opieraj się dalej.
3. Zrobię to, co uznam za stosowne i co leży w granicy moich możliwości. Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie mało znaczące.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

pełnisz tutaj funkcje publiczne więc odpowiadaj z szacunkiem określonym w Kodeksie Administratora, apeluje o to, i wnoszę wniosek a te Twoje BTC, LTC - lewicowe skróty schowaj za prochowiec!
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-27, 20:54)MacGyver napisał(a):
(2015-05-27, 12:07)krzych napisał(a): MacGyver usiłuje być prześmiewcą. Przytoczę więc stare polskie przysłowie: Jak się dałeś za psa, to szczekaj. Oznacza to, że PRZED podjęciem się jakiejś funkcji trzeba ustalać warunki. Jeżeli ktoś się zobowiązał do pracy bezpłatnej, to nie może nagle twierdzić, że bez pieniędzy ani rysz.

Jeszcze jedno. Sprawdziłem w googlach jaka jest rola administratora. Okazał się, że chodzi o nadzór od strony technicznej. Stąd kolejne pytanie do MacGyvera, czy czasem nie przekracza uprawnień oceniając wypowiedzi na forum?

Widzisz, mało wiesz o "zobowiązaniach" i nadanych nam i posiadanych uprawnieniach...

3. Widzę, że masz niewiele do powiedzenia. Zajmij się lepiej pracą admina i doprowadź do właściwego funkcjonowania forum od strony technicznej.

1. według mnie- jest to dla Ciebie zbędna wiedza, więc nie będę Tobie jej przekazywał.
3. Zrobię to, co uznam za stosowne i co leży w granicy moich możliwości. Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie mało znaczące.
Niestety jesteś przykładem człowieka bez honoru i bez odpowiedzialności, za to z wybujałym ego i wybujałymi roszczeniami.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-27, 21:08)krzych napisał(a):

Niestety jesteś przykładem człowieka bez honoru i bez odpowiedzialności, za to z wybujałym ego i wybujałymi roszczeniami.
Wzajemnie, wzajemnie.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-28, 15:34)MacGyver napisał(a):
(2015-05-27, 21:08)krzych napisał(a):
(2015-05-27, 14:41)MacGyver napisał(a): Widzisz, mało wiesz o "zobowiązaniach" i nadanych nam i posiadanych uprawnieniach...

Wzajemnie, wzajemnie.

Błyskotliwy to Ty nie jesteś. Nie szkodzi. Opowiem Tobie i Twoim kolegom jak będzie wyglądał świat po wygraniu wyborów przez Waszych idoli.

Idzie sobie MacGyver (MCG) do urzędu załatwić ważną sprawę. Czyta sobie tabliczki, aż w końcu znajduje właściwe drzwi. Wchodzi, a za biurkiem siedzi sobie Bardzo Ważny Urzędnik, nazwijmy go Macgyver II (MCG II). MCG odzywa się:
-Chciałem załatwić bardzo ważną sprawę.
Cisza. MCG II nawet głowy nie podniósł. Więc MCG znowu:
Znowu cisza.
MCG próbuje po raz trzeci:

MCG II (bardzo opryskliwie):
-Czego!
-Chciałem załatwić sprawę taką i taką.
Nieśmiało odzywa się MCG.
- A skąd wiesz, że to tutaj? - odpowiadz MCG II.
- Bo na drzwiach jest tabliczka.
- I co z tego? - odpowiada MCG II.
- No bo jak jest tabliczka, to myślałem, że zajmujecie się tego typu sprawami. - odpowiada MCG.
Poirytowany MCG II mówi:
- A co cię to obchodzi, czym się zajmujemy.
- Bo....., bo......, bo jak jest taki wydział, to myślałem....
MCG II przerywa:
- Czym się zajmujemy, to sprawa nasza i naszego pracodawcy, a tobie nic do tego.
- No właśnie chciałbym się dowiedzieć.....
-To jest urząd i nie będziemy ci tłumaczyć kto się czym zajmuje.
MCG nieśmiało wychodzi. W drzwiach jeszcze słyszy słowa MCG II:
- Co za idiota. Nie wie czego chce.

Historyjka powstała na podstawie prawdziwej dyskusji z Macgyverem.

Odpowiedz }
Plusy od

Błąd. Wtedy nie będzie urzędów i pracy dla urzędników.

Big Grin
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Skąd krzysio wcisnął tam urząd i powiązał go z forum, pewnie tylko jego mądrość wie Big Grin
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

A ja się zastanawiam, kto jest idolem MacGyvera. Smile
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-28, 23:03)kaul napisał(a): Skąd krzysio wcisnął tam urząd i powiązał go z forum, pewnie tylko jego mądrość wie Big Grin

Przecież pisałem: Po wygranych wyborach ktoś musi obsadzić 410.000 (bez ZUS) stanowisk urzędniczych.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-28, 21:41)kamilus napisał(a): Błąd. Wtedy nie będzie urzędów i pracy dla urzędników.

Big Grin

Więc po co wybory? Od razu trzeba zlikwidować struktury państwa.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-28, 23:15)Manif napisał(a): A ja się zastanawiam, kto jest idolem MacGyvera. Smile

Tez jestem ciekaw. Obawiam się jednak, że to nie moja bajka.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-28, 23:37)krzych napisał(a):
(2015-05-28, 23:03)kaul napisał(a): Skąd krzysio wcisnął tam urząd i powiązał go z forum, pewnie tylko jego mądrość wie Big Grin

Przecież pisałem: Po wygranych wyborach ktoś musi obsadzić 410.000 (bez ZUS) stanowisk urzędniczych.

krzysio, nie czytam takich bzdur Smile

ps. naucz się odpisywać w jednym poście, zacytuj sam sobie netykiete z wikipedii jakąś, albo jakąś inną etykietę, z butelki na przykład...
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-28, 23:39)kaul napisał(a):
(2015-05-28, 23:37)krzych napisał(a):

krzysio, nie czytam takich bzdur Smile

ps. naucz się odpisywać w jednym poście, zacytuj sam sobie netykiete z wikipedii jakąś, albo jakąś inną etykietę, z butelki na przykład...

1. To po co się wtrącasz? Jak można odpisywać nie czytając posta?
2. Za takie coś dostałem od MCG 20% na 3 m-ce. Czekam do 100% do końca życia. Uwielbiam debilizmy.

Odpowiedz }
Plusy od

1. uczę się od Ciebie Smile
2. krzysio pewnie czeka nie na 100 a na 40%
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-29, 00:04)kaul napisał(a): 1. uczę się od Ciebie Smile
2. krzysio pewnie czeka nie na 100 a na 40%

1. Łatwo Ci to nie przyjdzie. Lata praktyki.
2. Dlaczego? Jak szaleć, to szaleć.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.