Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ignorowanie, czarna lista?

(2015-05-28, 23:45)krzych napisał(a): Czekam do 100% do końca życia. Uwielbiam debilizmy.

Gdybym miał taką możliwość, to wyleciałbyś już dawno. Niestety, nie mam... Ale aga już pomału traci cierpliwość, a ma ten tajemniczy PIN, który daje władzę Wink
A ode mnie- kolejne 20%, w nagrodę za wytrwałość w jątrzeniu i niestosowanie się do poleceń moderatorów.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Ej no nie wkopuj Agi - będzie jeszcze mieć wyrzuty sumienia Sad
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-29, 10:44)kamilus napisał(a): Ej no nie wkopuj Agi - będzie jeszcze mieć wyrzuty sumienia Sad

Coś Ty... wbrew pozorom Aga, to bezwzględna osoba jest Wink i nie będzie miała skrupułów przed wciśnięciem DELETE Big Grin
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-05-29, 06:57)MacGyver napisał(a):
(2015-05-28, 23:45)krzych napisał(a): Czekam do 100% do końca życia. Uwielbiam debilizmy.

Gdybym miał taką możliwość, to wyleciałbyś już dawno. Niestety, nie mam... Ale aga już pomału traci cierpliwość, a ma ten tajemniczy PIN, który daje władzę Wink
A ode mnie- kolejne 20%, w nagrodę za wytrwałość w jątrzeniu i niestosowanie się do poleceń moderatorów.

Tyś się chyba minął z powołaniem. Cenzor. Chyba właśnie to chciałbyś robić.
A wracając o meritum sprawy: Mogę wskazać przynajmniej kilku forumowiczów, którzy robią to samo (łącznie z Twoim idolem kamilką), a  przeszkadza Ci to tylko u mnie. Kilka razy prosiłem o wyjaśnienie tego ewenementu. Tobie jednak brakuje odwagi, żeby publicznie przyznać, że chodzi Ci raczej o pozbycie się mnie z forum, niż o pisanie postu pod postem.

P.S. Wróciłem!
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.