Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zmiana stylu forum

Widzę, że zmieniła się skórka forum - stara jakoś bardziej mi się podobała, do tego przy obecnej nie widzę kilku opcji (np. nowe posty / dzisiejsze posty), da się gdzieś w profilu ustawić stary wygląd forum?
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-12-30, 21:30)Manif napisał(a): Widzę, że zmieniła się skórka forum - stara jakoś bardziej mi się podobała, do tego przy obecnej nie widzę kilku opcji (np. nowe posty / dzisiejsze posty), da się gdzieś w profilu ustawić stary wygląd forum?

Stara skóra była kompatybilna ze starym silnikiem forum.
Trwa modernizacja, będą nowe, inne skóry.
Pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

Te nowoczesne silniki... czasami są gorsze od tych starszych.

Mam nadzieję, że skóry będą lepsze, wrócą wszystkie funkcjonalności i forum stanie się bardziej przejrzyste, bo teraz to co jest to...

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-12-30, 22:36)McB napisał(a):
(2014-12-30, 21:30)Manif napisał(a): Widzę, że zmieniła się skórka forum - stara jakoś bardziej mi się podobała, do tego przy obecnej nie widzę kilku opcji (np. nowe posty / dzisiejsze posty), da się gdzieś w profilu ustawić stary wygląd forum?

Stara skóra była kompatybilna ze starym silnikiem forum.
Trwa modernizacja, będą nowe, inne skóry.
Pozdrawiam

Dzięki, to akurat dobra wiadomość - przez moment się bałem, że zmiany dizajnu to tak w pełni celowe, i 'tak ma być'.

Pozdrawiam również.
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Faktycznie tamta skórka była już dość archaiczna Smile Dobre zmiany nie są złe.
Uzbrójmy się w cierpliwość.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Tak, te nowe silniki - jak nie FAP to dwumasa Tongue

p.s
przynajmniej już mi nie wywala błędu przy odznaczaniu działu jako przeczytany Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Jak się teraz Wam podoba ?

Odpowiedz }
Plusy od

Teraz lepiej, a gdzie przycisk "zaznacz wszystkie jako przeczytane" pod listą "pokaż nowe posty"? Bo albo nie ma, albo ślepy jestem.

Odpowiedz }
Plusy od

Fajnie by było, gdyby (tak jak poprzednio) gdzieś na stronie głównej znalazła się okonka przekierowująca na Portal.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

A to nie o to w lewym górnym rogu Ci chodzi?

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-01-02, 05:42)Harry napisał(a): Teraz lepiej, a gdzie przycisk "zaznacz wszystkie jako przeczytane" pod listą "pokaż nowe posty"? Bo albo nie ma, albo ślepy jestem.

(2015-01-02, 09:21)aga_piet napisał(a): Fajnie by było, gdyby (tak jak poprzednio) gdzieś na stronie głównej znalazła się okonka przekierowująca na Portal.

Odpowiedz }
Plusy od

Jest lepiej niż było świeżo po zmianie, ale: opcje 'pokaż nowe posty' / 'pokaż dzisiejsze posty' są przez wielu często używane, a są schowane. Jest to pewna niedogodność, szczególnie na urządzeniach mobilnych. Może warto wyrzucić je na pierwszy plan, tak jak było na starej wersji forum, ew. wrzucić je kosztem linków 'użytkownicy' / 'kalendarz' / 'pomoc'?

No i jeszcze jedna irytująca kwestia - używając szybkiej odpowiedzi, po kliknięciu 'zapisz odpowiedź' praktycznie nie ma reakcji forum (na chwilę zmienia się ikonka na 'wczytywanie', a poza tym odpowiedź nie wyświetla się, a tekst wciąż jest w polu edycji). Dopiero po ręcznym odświeżeniu widać, że post rzeczywiście trafił na forum. Jest to trochę denerwujące, łatwo w ten sposób o jakiegoś dubla lub wręcz brak dodania pisanego postu. Testowane na Chrome.

Odpowiedz }
Plusy od

O, dzięki, nie zauważyłam Smile
Mam to samo co MAnif - kilkakrotnie klikałam aby wysłać posta, po czym ukazało się kilka dubli. Teraz już wiem i odświeżam ale i tak irytuje.
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-01-02, 12:21)Manif napisał(a): Jest lepiej niż było świeżo po zmianie, ale: opcje 'pokaż nowe posty' / 'pokaż dzisiejsze posty' są przez wielu często używane, a są schowane. Jest to pewna niedogodność, szczególnie na urządzeniach mobilnych. Może warto wyrzucić je na pierwszy plan, tak jak było na starej wersji forum, ew. wrzucić je kosztem linków 'użytkownicy' / 'kalendarz' / 'pomoc'?

No i jeszcze jedna irytująca kwestia - używając szybkiej odpowiedzi, po kliknięciu 'zapisz odpowiedź' praktycznie nie ma reakcji forum (na chwilę zmienia się ikonka na 'wczytywanie', a poza tym odpowiedź nie wyświetla się, a tekst wciąż jest w polu edycji). Dopiero po ręcznym odświeżeniu widać, że post rzeczywiście trafił na forum. Jest to trochę denerwujące, łatwo w ten sposób o jakiegoś dubla lub wręcz brak dodania pisanego postu. Testowane na Chrome.

Ok umieszczę te linki w lepszym miejscu według sugestii (za moment). Na Firefoxie wszystko testowałem i działa jak należy.

Add. jednak szybka odpowiedź działa jak piszecie, z błędem.

Odpowiedz }
Plusy od

Przydałoby się gdyby te linki znalazły się też na dole strony, pod postami, żeby nie trzeba było przewijać do góry.
[Obrazek: dMQ0cP5.png]
I gdyby czas dodania ostatniego posta był widoczny od razu, a nie po najechaniu kursorem, a kliknięcie w nazwę wątku przenosiło do pierwszego nieprzeczytanego, a nie do ostatniego posta. Jeśli to możliwe w tej skórce oczywiście.
[Obrazek: TVMAa7I.png]
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.