Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zmiana stylu forum

(2015-01-02, 12:21)Manif napisał(a): Jest lepiej niż było świeżo po zmianie, ale: opcje 'pokaż nowe posty' / 'pokaż dzisiejsze posty' są przez wielu często używane, a są schowane. Jest to pewna niedogodność, szczególnie na urządzeniach mobilnych. Może warto wyrzucić je na pierwszy plan, tak jak było na starej wersji forum, ew. wrzucić je kosztem linków 'użytkownicy' / 'kalendarz' / 'pomoc'?

Czy tak by pasowało?

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-01-02, 14:04)fck napisał(a): Brakuje daty przy najnowszych postach z danego działu:
[Obrazek: EGJG19I.png]

Była w dymku po najechaniu na ikonę zegara. Teraz zrobiłem, że ją widać:

Odpowiedz }
Plusy od

A dałoby radę jakoś zróżnicować tę górną linijkę z godziną/modyfikacją (np. zmijaszając font) aby nie zlewała się z treścią postu?

Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-01-02, 14:59)aga_piet napisał(a): A dałoby radę jakoś zróżnicować tę górną linijkę z godziną/modyfikacją (np. zmijaszając font) aby nie zlewała się z treścią postu?

Czy tak pasuje ?

Odpowiedz }
Plusy od

Super! O to chodziło - dzięki.
I widzę, że znów mozna przyznawać punkty reputacji za posty? Fajnie.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Można jeszcze skrócić ten tekst, bo niepotrzebna jest podwójna informacja o czasie, np: post modyfikowany x minut temu przez x.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-01-02, 15:57)Rogi napisał(a): Można jeszcze skrócić ten tekst, bo niepotrzebna jest podwójna informacja o czasie, np: post modyfikowany x minut temu przez x.

Niestety nie, bo są tutaj 2 daty: postu i edycji.
Jak usunę "postu" i nie będzie edycji to będzie pusto.
Jak usunę "edycji" to nie będziemy wiedzieć, że ktoś post edytował.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-01-02, 13:46)leoncjo napisał(a): Przydałoby się gdyby te linki znalazły się też na dole strony, pod postami, żeby nie trzeba było przewijać do góry.
[Obrazek: dMQ0cP5.png]
I gdyby czas dodania ostatniego posta był widoczny od razu, a nie po najechaniu kursorem, a kliknięcie w nazwę wątku przenosiło do pierwszego nieprzeczytanego, a nie do ostatniego posta. Jeśli to możliwe w tej skórce oczywiście.
[Obrazek: TVMAa7I.png]

Czy oprócz tego, co pisałem wcześniej, dałoby się dodać nazwę użytkownika do kolumny ostatni post?

[Obrazek: UgA28si.png]
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-01-02, 18:36)leoncjo napisał(a):
(2015-01-02, 13:46)leoncjo napisał(a): Przydałoby się gdyby te linki znalazły się też na dole strony, pod postami, żeby nie trzeba było przewijać do góry.
[Obrazek: dMQ0cP5.png]
I gdyby czas dodania ostatniego posta był widoczny od razu, a nie po najechaniu kursorem, a kliknięcie w nazwę wątku przenosiło do pierwszego nieprzeczytanego, a nie do ostatniego posta. Jeśli to możliwe w tej skórce oczywiście.
[Obrazek: TVMAa7I.png]

Czy oprócz tego, co pisałem wcześniej, dałoby się dodać nazwę użytkownika do kolumny ostatni post?

[Obrazek: UgA28si.png]

Czy tak jest ok?

A co do belki nawigacji na dole (Twoja wcześniejsza prośba) to ciężka sprawa.

Odpowiedz }
Plusy od

Belka nawigacyjna na dole była by ogromnym ułatwieniem. Teraz żeby cokolwiek zrobić trzeba przewijać stronę...
Szybka odpowiedź nie wyświetla się bezpośrednio po kliknięciu na "zapisz odpowiedź" co jest dość irytujące.

Do reszty da się przyzwyczaić.
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

Czy ikona nie przeczytanych postów może być wypełniona ? Bardzo słabo się wyróżnia w obecnej kolorystyce a wzrok już nie ten co kiedyś Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Jestem za, też mi się zlewa Smile
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-01-16, 00:58)fenix napisał(a): Czy ikona nie przeczytanych postów może być wypełniona ? Bardzo słabo się wyróżnia w obecnej kolorystyce a wzrok już nie ten co kiedyś Wink

Czy tak jak teraz może być?

Dodałem przy okazji plugin, coś jak lightbox (kliknij w obrazki / załączniki to zobaczysz o co chodzi):

Odpowiedz }
Plusy od

Chyba chodzi o te ikony:

[Obrazek: nieprzeczytane.jpg]
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-01-16, 22:41)aga_piet napisał(a): Chyba chodzi o te ikony:

[Obrazek: nieprzeczytane.jpg]

Aaaaa, to wtedy zrobione tak Smile

A górne linki zmieniłem na takie jakie były wcześniej.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.