Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zmiana stylu forum

(2015-01-02, 12:21)Manif napisał(a): No i jeszcze jedna irytująca kwestia - używając szybkiej odpowiedzi, po kliknięciu 'zapisz odpowiedź' praktycznie nie ma reakcji forum (na chwilę zmienia się ikonka na 'wczytywanie', a poza tym odpowiedź nie wyświetla się, a tekst wciąż jest w polu edycji). Dopiero po ręcznym odświeżeniu widać, że post rzeczywiście trafił na forum. Jest to trochę denerwujące, łatwo w ten sposób o jakiegoś dubla lub wręcz brak dodania pisanego postu. Testowane na Chrome.

Ten problem nadal istnieje. Sporo postów się dubluje, ludzie raportują z prośbami o usuwanie dubli.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Przed chwilą go również doświadczyłem.

Czy na dole mogłaby być również listwa nawigacyjna ?

Pozdrawiam
Fenix

Odpowiedz }
Plusy od

Ponoć to nie jest prosta sprawa...
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

To mam rozwiązanie na szybko nie wymagające ingerencji w skrypty.
mypress.css
linia 420 dodajemy:

Kod:
position: fixed;
top: 0px;
z-index: 50;

McB: Jakby co to wystaw to na jakiś bitbucket/gitlab i mogę zmodyfikować php odpowiednio żeby było pr0, a sobie zrobisz codereview, że nic nasty nie wstrzyknąłem. I na koniec walniesz ładnie merge, wszystko będzie jak ta lala. Za free z zamiłowania do forum Wink
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od aga_piet

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-04-16, 06:24)geo napisał(a): Od wczoraj na komórce.
Obojętnie jaka przeglądarka
http://geo.tcz.pl/inne/forum_tcz_na_komorce.jpg
Tapatalk da rade?

O to to!! Też tak mam, ale myślałam, że to wina telefonu.
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

U mnie na telefonie wygląda to dobrze, ALE!
'Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.'

Ten napis potrafi zająć mobilnie nawet > 1/3 ekranu (w zależności od powiększenia / rozmiaru ekranu)... To jest dramat.
Czy można ten komunikat wyświetlać na zasadach jak cookies (akceptujesz i koniec) lub w ogóle przenieść do regulaminu? Przecież te słowa nie nabiorą większej mocy tylko dlatego, że są stale widoczne (i denerwujące).
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

A właściwie dlaczego w dziale zdrowie macie napis: " Szlachetne zdrowie, któż się nie dowie..." a powinno być " Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie... jako smakujesz aż się zepsujesz" nie któż tylko nikt.

Odpowiedz }
Plusy od

Musiałem się zaprzyjaźnić z klawiszem Home Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.