Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Umowa METEOR-Tczew
 

Maly offtop, co tam dziś nasz przewoźnik nawyprawiał, ze po 5 zablokował Gdańską na wysokosci Biedronki?Odpowiedz }
Plusy od
 

Starogard Gdański zakupił 11 nowych autobusów za 11 mln złotych z dofinansowaniem 85% ze środków UE. Można?

Tymczasem w Tczewie dalej straszy Meteor, obiecano wymianę autobusów na nowe (grudzień 2017 po aferze ITD). Zgadnijcie czy pojawił się jakiś nowy? Oczywiście że nie, na ulice wprowadzono aż 5 sztuk z czego dwa to roczniki 2000! Poza tym jeden w miarę nowy MAZ (rok 2013) został po cichu zabrany na Śląsk w maju tego roku. W zamian do ruchu wprowadzono umierającego Mercedesa po 6 miesiącach postoju na tyłach zajezdni! Do tego po ulicach od grudnia jeździ Solaris w barwach które nie spełniają warunków przetargu. Miasto wydaje się niewzruszone takim stanem rzeczy, cóż wszystko zgodnie z prawem. Meteor również chyba przestraszył się gapiów, bo zasłonił cały płot od strony ulicy kwiatowej gdzie trzymany jest złom na podmianę.

Nasza komunikacja jak na miasto tej wielkości jest ewenementem pod względem taboru w skali kraju, z dobrze działającej sprywatyzowanej komunikacji (2001 - 2008) cytowanej w mediach, w ciągu 10 lat sięgamy dna. Władze miasta zdają się być zadowolone z takiego obrotu sprawy, przygotowując kolejny przetarg na 1,5 roku Big Grin (dopiero potem 8 lat). Efektem będzie wygrana Meteora, bo kto będzie próbował sił, kompletował tabor na 1,5 roku? Wszystko wydaje się być zgodne z prawem, przykrywką jest "bilet metropolitalny". Z tłumaczeń Prezydenta miasta wynika że nie ma wyboru, naprawdę? Tak słabych mamy prawników? Najwyraźniej władze uznały że miasto jest dla Meteora, a nie odwrotnie. W branży (KM) znów będzie kupa śmiechu z tczewskiej komunikacji.

Niestety niekompetencje urzędników zdaje się być wydać na naszych ulicach, ciche przyzwolenie i brak reakcji na działania Meteora tylko to potwierdzają. Pan Prezydent tłumaczy się że śr. wieku to nie błąd, pisząc w skrócie "to celowe działanie, środki z KM przesunęliśmy na inne projekty aby otrzymać dofinansowanie z UE". Co jest ostatecznym potwierdzeniem że komunikacja jest tylko kulą u nogi dla obecnych władz.Odpowiedz }
Plusy od
 

W zeszłym tygodniu przy basenie jedynka zrzygała się ropą, była kupa dymu. Najlepsze jest to, że przewoźnik napierał na kierowcę , żeby ten kontynuował jazdę . Kierowca na szczęście okazał się mądrzejszy od swojego pracodawcy.
Emerytura to to, na co mężczyzna przechodzi po śmierci, a kobieta po ślubie.
[Obrazek: userbar.php?id=17103]Odpowiedz }
Plusy od


Facebook Twitter RSS


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


  © 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.