Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co mnie gryzie II

Na podstawie art. 6 Regulaminu forum zgłaszam, że wątek "Głosujemy na KNP" jest przekazem reklamowym, proszę więc o jego zamknięcie. Zgodnie z art. 4 ww. Regulaminy na forum użytkownicy mogą zamieszczć jedyie własne komentarze.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Nie jestem od kuców, ale:

[Obrazek: comment_YT64X3TCAXgTQCEy6932yhTNRDCfaauX.jpg]
Angel

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-09-19, 17:27)kamilus napisał(a): Temat dla osób, które chcą zagłosować na KNP.
Najbliższy dla nas okręg, w którym można to zrobić to 5.
Grudziądz i Toruń dla przykładu.

Jutro będę załatwiał wszystkie papiery, aby móc głosować w podróży. Postaram się później opisać całą procedurę.

EDIT:
Procedura:
1. Udać się do Urzędu Miasta, wydział spraw obywatelskich (w tym baraku, "gdzie dowody osobiste").
2. Postać w kolejce do pokoju numer 24 (to ten sam gdzie dowody osobiste, ale stanowisko meldunkowe).
3. Wypełnić formularz (później zeskanuję i wrzucę wzór do druku tutaj).
4. Podać formularz z dowodem osobistym (lub innym dokumentem poświadczającym tożsamość).
5. Miła Pani wyda zaświadczenie (skan po wymazaniu danych wstawię).
5 minut załatwiania.

Voila - można głosować w dowolnym miejscu w Polsce, a chyba również poza granicami kraju - w ambasadach/konsulatach?

Panie Krzysztofie, jak Pan widzi wątek nie reklamuje ugrupowania tylko został założony w celach informacyjnych. Administracja 1000 razy dopatrzyła by się już złamania regulaminu przez ten czas. Litości.
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze.
Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy."

"Nie chcemy takiego społeczeństwa, w którym państwo odpowiada za wszystko,
a nikt nie odpowiada za państwo."

M. Thatcher

Odpowiedz }
Plusy od

Krzych chyba naprawdę nie rozumie, że mogą być ludzie myślący inaczej, niż on.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Leoncjo: Nie mogę zrozumieć, że mogą być ludzie nie myślący.
Zaratustr: Sam tytuł wątku wskazuje na jego treści. Czymże jest zwrot "Głosujemy na KNP"?

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-02-28, 08:59)krzych napisał(a):
Zaratustr: Sam tytuł wątku wskazuje na jego treści. Czymże jest zwrot "Głosujemy na KNP"?

Ten zwrot jest oznajmiający. Czyli jest to watek dla głosujących na KNP. Gdyby było napisane "Głosujcie na KNP" był by to wtedy marketing polityczny. Widać różnicę?
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze.
Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy."

"Nie chcemy takiego społeczeństwa, w którym państwo odpowiada za wszystko,
a nikt nie odpowiada za państwo."

M. Thatcher

Odpowiedz }
Plusy od

Zgłaszać czteroletni temat, w którym ludzie organizowali się, żeby wspólnie pojechać zagłosować zgodnie ze swoimi przekonaniami... jak bardzo antydemokratycznym leśnym dziadkiem trzeba być?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-02-28, 17:32)zaratustra napisał(a):
(2015-02-28, 08:59)krzych napisał(a):

Ten zwrot jest oznajmiający. Czyli jest to watek dla głosujących na KNP. Gdyby było napisane "Głosujcie na KNP" był by to wtedy marketing polityczny. Widać różnicę?

3 X TAK też było oznajmiajace.

A tak poważnie, to Zwrot np "Wszyscy idziemy na pochód pirwszomajowy" za komuny oznaczał, że idą wszyscy, a nie sympatycy komuny, Tak więc nie widać różnicy.
W dalszym ciągu wnoszę o zamknięcie wątku.

Odpowiedz }
Plusy od

Cóż, Twoje prawo.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-02-27, 17:12)krzych napisał(a): Na podstawie art. 6 Regulaminu forum zgłaszam, że wątek "Głosujemy na KNP" jest przekazem reklamowym, proszę więc o jego zamknięcie. Zgodnie z art. 4 ww. Regulaminy na forum użytkownicy mogą zamieszczć jedyie własne komentarze.

krzych - litości gdzie Ty widzisz przekaz reklamowy? Może po prostu nie czytaj pewnych wątków....
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

Leoncjo: Jestem zaszokowany. Po raz pierwszy na wątku związanym z KNP ktoś przyznał, że osoby inaczej myślące mają do tego prawo. 
Memory: Nie bardzo rozumiem, czego nie rozumiesz. Może zmienić temat i wtedy zaskoczysz. Na przykład: Zamiast słowa "głosujemy" zamieść "Kupujemy", a zamias "KNP" np. "coca colę". Zostawiamy ten sam tryb i otrzymujemy tytuł wątku: "Kupujemy coca colę". Masz wątpliwości, czy to przekaz reklamowy? Czy naprawdę muszę posuwać się aż do takich wyjaśnień, żebyś zrozumiał?

Odpowiedz }
Plusy od

Krzychu, sam tu nieraz protestowałeś przeciwko cenzurze i wolności słowa. Oburzałeś się na zamykanie wątków czy ingerencję w posty. Takiego forum chcesz?
Forum służy do wymiany zdań, dyskusji, opinii. Jest potrzebne w takim mieście jak Tczew. Ludzie mają różne zdania, trzeba się z tym liczyć zaczynając przygodę z "internetami" Wink Granice łamania regulaminu są czasem bardzo cienkie, emocje przesłaniają zdrowy rozsądek.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-02, 11:14)aga_piet napisał(a): Akademicką dyskusję na temat reklamy i nieprzepisowości wątku przeniosłam tu:
http://forum.tcz.pl/showthread.php?tid=7114

To nie jest akademicka dyskusja. Dwukrotnie zgłaszałem, że wątek zawiera przekazy reklamowe. Do tej pory nie zareagował żaden moderator, czy administrator. Proszę mnie traktować poważnie.

Dopisane: Również swoje obowiązki proszę traktować poważnie.

Odpowiedz }
Plusy od

Swoje obowiązki traktuję poważnie.
Nie uważam, że tamten wątek zawiera przekazy reklamowe.
Proszę Cię @krzych o zachowanie porządku, i nieofftopowanie w tamtym wątku.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-02, 11:08)aga_piet napisał(a): Krzychu, sam tu nieraz protestowałeś przeciwko cenzurze i wolności słowa. Oburzałeś się na zamykanie wątków czy ingerencję w posty. Takiego forum chcesz?
Forum służy do wymiany zdań, dyskusji, opinii. Jest potrzebne w takim mieście jak Tczew. Ludzie mają różne zdania, trzeba się z tym liczyć zaczynając przygodę z "internetami" Wink Granice łamania regulaminu są czasem bardzo cienkie, emocje przesłaniają zdrowy rozsądek.

Jeżeli idziemy ta drogą, to zmian wymaga regulamin. Zlikwidować też trzeba moderatorów i administratorów. Trzeba być po prostu konsekwentnym.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.