Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek o bana dla Krzycha

Ponieważ zaczyna się robić całkiem spory bałagan na forum składam formalny wniosek o TYMCZASOWEGO bana dla krzycha.
14 dni powinno mu wystarczyć na zapoznanie się z:
- zasadami netykiety
- zasadami działania forum dyskusyjnego

oraz nauczenia się:
- korzystania z funkcji forum dyskusyjnego bez zbędnego zaśmiecania tego forum
- szanowania mądrzejszych użytkowników Big Grin
- nie wcinania się w dyskusje, które kompletnie go nie dotyczą i nie ma o nich pojęcia
- nie zaśmiecania całego forum na siłę

przy okazji powinien oduczyć się:
- celowego i nagminnego szykanowania adwersarzy w dyskusjach
- trolowania

O ile zwykle jestem przeciwnikiem banów to krzych akurat na forum absolutnie nic w chwili obecnej nie wnosi tylko prowadzi sobie prywatną wojenkę. W chwili obecnej strasznie męczące stało się przeglądanie forum, bo w każdym aktywnym temacie można znaleźć złośliwe jęki wspomnianego.
Discuss Smile
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-26, 18:48)kamilus napisał(a): oraz nauczenia się:
- korzystania z funkcji forum dyskusyjnego bez zbędnego zaśmiecania tego forum
- szanowania mądrzejszych użytkowników Big Grin
- nie wcinania się w dyskusje, które kompletnie go nie dotyczą i nie ma o nich pojęcia
- nie zaśmiecania całego forum na siłę

Zgłaszam do moderatora. Obraza
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Kamilus jesteś bezczelny pisząc "nauczenia się szanowania mądrzejszych użytkowników ". Jest to obraźliwe i bardzo niskie z Twojej strony.

Odpowiedz }
Plusy od krzych

Odpiszę w skrócie, bo mam raid w grze - co jest zdecydowanie ważniejsze niż temat jakiegoś tam krzycha.
Akurat przez mądrzejszych użytkowników nie miałem akurat w tym przypadku siebie na myśli, bowiem sam jestem od krzycha niewiele mądrzejszy, gdyż daję się wciągać w jego zaczepki i pyskówki.
Jednak mamy tutaj grupę użytkowników, którzy próbują go traktować z szacunkiem, a on odpowiada lekceważeniem i obrażaniem. Chociażby Memory czy aga_piet. Popis dawał wielokrotnie.
Generalnie przez niego forum staje się nieczytelne, robi to złośliwie i czas najwyższy pokazać mu, że bezkarnym nie jest.
Ja za swoje występki już niejednokrotnie karany byłem, jemu jeszcze tego doświadczenia życiowego najwyraźniej brakuje.

Osobnik ten marnuje czas osób, które mają ograniczony zasób tego dobra. Więc skoro już wyściubił nos z działu graficzno fotograficznego to albo powinien się dostosować albo opuścić nasze szeregi. Uważam, że permban byłby zbyt dotkliwą karą i jak to i ja za pierwszym razem otrzymałem 14 dni, tak i jemu to może pomóc.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-26, 20:45)kamilus napisał(a): Odpiszę w skrócie, bo mam raid w grze - co jest zdecydowanie ważniejsze niż temat jakiegoś tam krzycha.
Akurat przez mądrzejszych użytkowników nie miałem akurat w tym przypadku siebie na myśli, bowiem sam jestem od krzycha niewiele mądrzejszy, gdyż daję się wciągać w jego zaczepki i pyskówki.
Jednak mamy tutaj grupę użytkowników, którzy próbują go traktować z szacunkiem, a on odpowiada lekceważeniem i obrażaniem. Chociażby Memory czy aga_piet. Popis dawał wielokrotnie.
Generalnie przez niego forum staje się nieczytelne, robi to złośliwie i czas najwyższy pokazać mu, że bezkarnym nie jest.
Ja za swoje występki już niejednokrotnie karany byłem, jemu jeszcze tego doświadczenia życiowego najwyraźniej brakuje.

Osobnik ten marnuje czas osób, które mają ograniczony zasób tego dobra. Więc skoro już wyściubił nos z działu graficzno fotograficznego to albo powinien się dostosować albo opuścić nasze szeregi. Uważam, że permban byłby zbyt dotkliwą karą i jak to i ja za pierwszym razem otrzymałem 14 dni, tak i jemu to może pomóc.

Znowu nie działa przycisk zgłoś, więc zgłaszam tą drogą: Lekceważące podejście do innych użytkowników forum, ocena dyskutanta, a nie udział w dyskusji.

Odpowiedz }
Plusy od

Kamilus, widzę, że w ogóle nie wiesz o co w tym chodzi. Prędzej, czy później obrażasz wszystkich: uczestników forum, polityków, każdego, kto się pojawi na horyzoncie. Jednocześnie w dyskusji wyznajesz zasadę Wachowskiego (Kto nie z Mieciem, tego zmieciem). Twoje dyskusje to albo TWA, albo zmasowany atak (Vide moja reputacja, gdzie już nawet nie wiesz, co wpisywać. Prktycznie wszystkie Twoje wpisy kwalifikują się do bana). arzucach mi atakowanie innych uczestników? Jak więc nazwiesz Twoje minusy (nawet u Agi) minus z uzasadnieniem, że nie lubisz zielonego. Mój udział to obrona przed Tobą ludi, którzy nie chcą lub boją się z Tobą polemizować. Tylko tyle lub aż tyle.

Odpowiedz }
Plusy od

I jeszcze jedno: Wątek fotografoczny zajmował drugą pozycję (za tcz45) w statystykach wątków jako wątek indywidualny, a nie dyskusyjny. Miałem sporą ilość plusów (zniknęły przy zmianie grafiki). Myślę, że o czymś to świadczy. A Ty chwalisz się jedynie, że byłeś banowany?

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-26, 20:45)kamilus napisał(a): Generalnie przez niego forum staje się nieczytelne, robi to złośliwie i czas najwyższy pokazać mu, że bezkarnym nie jest.

Podpisuję się pod tym.

Próby merytorycznej dyskusji przeplatanej 'zgłaszam post', 'zgłaszam obrazę' i 'gdzie jest moderator' nie mają większego sensu.
A ignorować wciąż się nie da!
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-26, 21:35)Manif napisał(a):
(2015-03-26, 20:45)kamilus napisał(a): Generalnie przez niego forum staje się nieczytelne, robi to złośliwie i czas najwyższy pokazać mu, że bezkarnym nie jest.

Podpisuję się pod tym.

Próby merytorycznej dyskusji przeplatanej 'zgłaszam post', 'zgłaszam obrazę' i 'gdzie jest moderator' nie mają większego sensu.
A ignorować wciąż się nie da!
Manif, ja rozumiem, że jesteś członkiem tego klubu, o którym pisałem. Jednak chciałem Ci zwrócić uwgę, że to nie Ciebie Kamilus oraża, więc łatwo Ci przejść nad tym do porządku dziennego. Również nie z mojej winy forum źle działa - Tobie chodzi o to, że ignorowanie nie działa, mi że zgłoś nie działa. Niestety Aga stwierdziła, że zgłaszając wstecznie popełniam bład (wykroczenie?) i że jest to czepianie się. Muszę więc to robić na bieżąco, w jedyny możliwy sposób.

Odpowiedz }
Plusy od

Manif, jeszcze jedno: Czy jesteś dumny z (+1) w reputacji z uzasadnieniem "bo mu nie pasuje pion krzycha"? Nie czujesz się zażenowany?

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-26, 21:42)krzych napisał(a): Manif, ja rozumiem, że jesteś członkiem tego klubu, o którym pisałem.

Jakiego klubu? Klubu ludzi, którzy uważają, że jesteś irytujący i nie ogarniasz zasad współżycia na forum publicznym? Jak masz zamiar ten klub nazwać - 'reszta świata'?

Cytat:Jednak chciałem Ci zwrócić uwgę, że to nie Ciebie Kamilus oraża, więc łatwo Ci przejść nad tym do porządku dziennego.

Po pierwsze - raportuje się post przez kliknięcie 'zgłoś', a nie rozpieprzanie tematu dyskusji głupimi wcinkami.
Po drugie - większość Twoich ostatnich zgłoszonych 'obraz' to jakieś urojenia, przecież Ty nawet zgłosiłeś jako 'obraźliwy' zrzut ekranu na którym Aga ma 6 666 postów!

Cytat:Również nie z mojej winy forum źle działa - Tobie chodzi o to, że ignorowanie nie działa, mi że zgłoś nie działa.

Problemem jest to, że ludzie (konkretnie: TY) nie mają pojęcia o regułach korzystania z for publicznych i jedynym sposobem, by nie taplać się w gównie byłaby możliwość zignorowania użytkownika.

Cytat:Manif, jeszcze jedno: Czy jesteś dumny z (+1) w reputacji z uzasadnieniem "bo mu nie pasuje pion krzycha"? Nie czujesz się zażenowany?

Mam to w rzyci.
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-26, 21:55)Manif napisał(a):
(2015-03-26, 21:42)krzych napisał(a): Manif, ja rozumiem, że jesteś członkiem tego klubu, o którym pisałem.

Jakiego klubu? Klubu ludzi, którzy uważają, że jesteś irytujący i nie ogarniasz zasad współżycia na forum publicznym? Jak masz zamiar ten klub nazwać - 'reszta świata'?

Cytat:Jednak chciałem Ci zwrócić uwgę, że to nie Ciebie Kamilus oraża, więc łatwo Ci przejść nad tym do porządku dziennego.

Po pierwsze - raportuje się post przez kliknięcie 'zgłoś', a nie rozpieprzanie tematu dyskusji głupimi wcinkami.
Po drugie - większość Twoich ostatnich zgłoszonych 'obraz' to jakieś urojenia, przecież Ty nawet zgłosiłeś jako 'obraźliwy' zrzut ekranu na którym Aga ma 6 666 postów!

Cytat:Również nie z mojej winy forum źle działa - Tobie chodzi o to, że ignorowanie nie działa, mi że zgłoś nie działa.

Problemem jest to, że ludzie (konkretnie: TY) nie mają pojęcia o regułach korzystania z for publicznych i jedynym sposobem, by nie taplać się w gównie byłaby możliwość zignorowania użytkownika.

Cytat:Manif, jeszcze jedno: Czy jesteś dumny z (+1) w reputacji z uzasadnieniem "bo mu nie pasuje pion krzycha"? Nie czujesz się zażenowany?

Mam to w rzyci.

No i tyle. Nawet nie chcesz przecytać ze zrozumieniem, a co dopiero chwilę pomyśleć.
Odpowiedź na Twoje pytania:
1. Chodzi o klub TWA,
2. Wyraźnie napisałem, że klawisz "zgłoś" nie działa. Czego nie rozumiesz? Tobie nie działa "ignoruj" mi nie działa "zgłoś". Też chcesz mnie tym obwinić?
3. Przeczytaj tekst Agi: Ten wątek został stworony po to, zebym sobie pisał to, co chcę. Ty mi chcesz to prawo ograniczyć?
4. Co do taplania się w gównie, to przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem mój post #6. Tam wszystko zostało wyjaśnione.
5. Akurat Ciebie oceniałem wyżej. To, że masz w rzyci, że ktoś Ciebie ośmiesza poprzez "poprawianie" Ci w bardzo dziwny sposób świadczy o tym, że (być może) też nie rozumiesz co to reputacja i  w jaki sposób się ją buduje, bądź traci.

Odpowiedz }
Plusy od

Oczywiście banów na życzenie nie praktykujemy.
Na razie (nie wiem na jak długo wystarczy mi cierpliwości) będę starała się przenosić te offtopowe posty do wątku "Co mnie gryzie".
Myślę, że Krzychu nie rozumie medium, jakim jest internetowe forum dyskusyjne. Stąd ten cały galimatias. Takie rzeczy się zdarzają w różnych dziedzinach życia. Rozumiem irytację obu stron.
Przykro mi, że się obrażacie.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-26, 22:11)aga_piet napisał(a): Oczywiście banów na życzenie nie praktykujemy.
Na razie (nie wiem na jak długo wystarczy mi cierpliwości) będę starała się przenosić te offtopowe posty do wątku "Co mnie gryzie".
Myślę, że Krzychu nie rozumie medium, jakim jest internetowe forum dyskusyjne. Stąd ten cały galimatias. Takie rzeczy się zdarzają w różnych dziedzinach życia. Rozumiem irytację obu stron.

Aga, wszystko wyjaśniłem w poście #6. NIKT NIE ODPOWIEDZIAŁ. Nie widzisz, że na tym forum nikt nie chce poważnie dyskutować na niektóre tematy? Gdybym swego czasu napisał "KNP jest wspaniałe". To dzisiaj wszyscy adwersarze nosuliby mnie na rękach. Ale było inaczej i jestem bez przerwy obrażany, a moja obrona jest interpretwoana ... To już nie wymaga opisu.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-26, 22:09)krzych napisał(a): 2. Wyraźnie napisałem, że klawisz "zgłoś" nie działa. Czego nie rozumiesz? Tobie nie działa "ignoruj" mi nie działa "zgłoś". Też chcesz mnie tym obwinić?

Przycisk PW też Ci nie działa?
Nie działa Ci zgłaszanie z automatu, to pisz do moderatorów. Ale nie śmieć na ogólnym, ok?

Cytat:3. Przeczytaj tekst Agi: Ten wątek został stworony po to, zebym sobie pisał to, co chcę. Ty mi chcesz to prawo ograniczyć?

Przepraszam, przez moment myślałem, że mam traktować Cię poważnie. Ale tak, masz rację - to Twój temat, możesz zgłaszać sobie wszystko. Ale nie oczekuj potem poważnego traktowania...

Cytat:4. Co do taplania się w gównie, to przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem mój post #6. Tam wszystko zostało wyjaśnione.

Wyjaśnione?
Przecież teraz przed Tobą trzeba ludzi bronić, a nie przed kamilusem...

Cytat:5. Akurat Ciebie oceniałem wyżej. To, że masz w rzyci, że ktoś Ciebie ośmiesza poprzez "poprawianie" Ci w bardzo dziwny sposób świadczy o tym, że (być może) też nie rozumiesz co to reputacja i  w jaki sposób się ją buduje, bądź traci.

Rozbawiłeś mnie.
Jeśli ktoś wystawi mi 100 punktów negatywnych przy moich wpisach, doprowadzając ich wartość do rekordowo niskiej wartości - to i tak ludzie, którzy moje zdanie szanują, wciąż je będą szanować.
Jeżeli ktoś wystawi Ci 100 punktów pozytywnych, wysuwając Cię w rankingu na zdecydowanego faworyta - dla mnie wciąż będziesz sfrustrowanym facetem, który ma problemy z ogarnięciem idei forum.
TAK WŁAŚNIE DZIAŁA REPUTACJA!
To, o czym Ty piszesz, to niewiele znaczące punkty, które z prawdziwą 'reputację' mają wspólną tylko nazwę...

Cytat:Gdybym swego czasu napisał "KNP jest wspaniałe". To dzisiaj wszyscy adwersarze nosuliby mnie na rękach. Ale było inaczej i jestem bez przerwy obrażany, a moja obrona jest interpretwoana ... To już nie wymaga opisu.

Tak...
Szczególnie przekonała się o tym Aga, która Korwina nie lubi i przez to nikt jej nie szanuje, oraz ludzie z feniksami w awatarze, którzy z marszu uznawani są za ekspertów ze wszystkiego...
TO BYŁA IRONIA - tak żebym nie musiał tłumaczyć.

Zachowujesz się jak frustrat i byłbyś tak postrzegany bez względu na Twoje przekonania polityczne.

aga_piet napisał(a):Oczywiście banów na życzenie nie praktykujemy.

Rozumiem, że banów na życzenie się nie daje, ale powiedz - czy naprawdę tego nie da się usystematyzować? Rozumiem, że każdemu się może noga powinąć, ale KILKA RAZY DZIENNIE? Wiem, że to nie Ty tu ustalasz zasady, ale jak jestem tu już kilka lat, tak ostatnio większość postów to nic nie wnoszące pyskówki - z jedną konkretną osobą. Dawno już tak nie było, dawno.. Momentami mam wrażenie, że puszczenie krzycha samopas + olanie funkcji ignorowania to celowy zabieg, by forum po prostu zdyskredytować jako w jakimkolwiek stopniu 'poważne'..

Trzy ostrzeżenia w ciągu tygodnia lub 5 w ciągu miesiąca - trzy dni odpoczynku. Recydywa - kara x2. I do skutku. Dla wszystkich. To naprawdę może być aż takie proste.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.