Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek o bana dla Krzycha

Krzychu, co do reputacji i nazewnictwa. Internet staje się coraz większą częścią naszego życia, jego język bywa specyficzny. Słowo "reputacja" na wielu forach oznacza to samo. To dość powszechny system oceniania użytkownika. Tobie się to nie podoba, masz prawo ale nie zatrzymasz tej machiny. Podobnie jest z innymi słowami - offtop, lajkowanie, czatowanie, a koledzy siedzący w branży informatycznej mogliby wypisać całą stronę dziwnych dla Ciebie słów.
Nadal nie rozumiem, o co Ci chodzi z tym zaraportowaniem zrzutu...
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-27, 21:23)aga_piet napisał(a): Krzychu, co do reputacji i nazewnictwa. Internet staje się coraz większą częścią naszego życia, jego język bywa specyficzny. Słowo "reputacja" na wielu forach oznacza to samo. To dość powszechny system oceniania użytkownika. Tobie się to nie podoba, masz prawo ale nie zatrzymasz tej machiny. Podobnie jest z innymi słowami - offtop, lajkowanie, czatowanie, a koledzy siedzący w branży informatycznej mogliby wypisać całą stronę dziwnych dla Ciebie słów.
Nadal nie rozumiem, o co Ci chodzi z tym zaraportowaniem zrzutu...

Zacznę drugiej części: Manif pomylił post #15 z #11. Zrzut to post #11, a dyskusja dotyczyła postu #15.
Co do części pierwszej, to smutne to, co piszesz. Chciałbym powstrzymać ten proces. Liczyłem, że zwolennicy tradycji (tzw. prawicowcy) z większym oporem poddadzą się tej tendencji. Jeżeli jest tak, jak mówisz, to pustym zapisem staje się zapis o stosowaniu języka polskiego na forum.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Język polski też się zmienia. W sumie chyba zawsze tak było - świat jest coraz mniejszy, stajemy się Wieżą Babel Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-27, 23:12)aga_piet napisał(a): Język polski też się zmienia. W sumie chyba zawsze tak było - świat jest coraz mniejszy, stajemy się Wieżą Babel Smile

Szkoda. Chyba każdy język na tym straci.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.