Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kardiolog

Heart 

Witam. Jakiego polecacie kardiologa w Naszym mieście??

Szczerze mówiąc bardzo ciężko się dostać chociażby do lek. P. Hoppe, swoją drogą Pan Piotr drastycznie "obciął" swoje wizyty i stał sie trochę leniwy, nie wiem co się z nim dzieje....
Mój tata potrzebuje stałej, regularner opieki kardiologicznej, przynajmniej raz na 3-4 miesiące a na prywatnego niestety go nie stać, co w Naszym kraju oczywiście jest normą..

Odpowiedz }
Plusy od

Właśnie pan Hoppe

Odpowiedz }
Plusy od

Mam ten sam kłopot, po tym jak odeszła dr. Abdulazis z białego domku. Ja jeżdzę z babcią do Gdanska do ETERMED, mają dużo miejsc i można dostosować do swoich potrzeb. Minusem jest dojazd i rejestracja raz w miesiącu: ostatnio byłam 380 osobą w kolejce do odebrania telefonu przez nich by się zarejestrowac... Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Z moją babcią jeżdże do dr Szalewskiej - zawsze ją chwali, a że jest marudą to w tym przypadku jej wierzę! :Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Opinia o znajdzlekarza.pl - uwaga na nich. Oszuści posiłkujący się opłacanymi, fałszywymi opiniami od spamerów. Nie można na tym ścierwie polegać!
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Moja mama chodzi do kardiologa Mierzejewskiegon i też jest zadowolona, ale wiadomo kwestia gustu. Przyjmuje w polimedzie i rejestrują na  wrzesień.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.