Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dostawcy internetu w Tczewie

Witam

W lipcu przeprowadzam sie do Tczewa i chcialem zapytac jacy dostawcy internetu sa w tczewie i ktorzy sa "najlepsi". Probowalem znalezc w necie ale wszystkie watki sa bardzo stare.

Z gory dzieki za info

Odpowiedz }
Plusy od

telkab i fibernet - reszta nawet nie ma podejścia
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-04-10, 18:55)kamilus napisał(a): telkab i fibernet  - reszta nawet nie ma podejścia

Dzieki za odpowiedz. A co z Vectra? Chodzi mi glownie o TBSy w Tczewie

Odpowiedz }
Plusy od

dubel, bo cycki zwisają leniwemu McB Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

W TBS telkab, fibernet CHYBA jeszcze tam nie dochodzi, ale zadzwoń się upewnić.
Vectry bym nie polecał.

Odpowiedz }
Plusy od

Czemu nie polecałbyś Vectry? Są drożsi?
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Jakość usług w Tczewie. Chodzi mi o stabilność. W sumie za dawnych lat mógłbyś więcej powiedzieć, ale ponoć wyemigrowałeś Sad
Jakby co to ja już nie użytkuję Telkabu - też uciekłem, brat użytkuje i bardzo chwali.

Odpowiedz }
Plusy od

Miałeś kiedyś Vectrę? Bo ja mam kilka lat i nie narzekam na stabilność.
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Ja mam Netię i też nie narzekam. Ostatnią awarię miałem ponad rok temu.
Emerytura to to, na co mężczyzna przechodzi po śmierci, a kobieta po ślubie.
[Obrazek: userbar.php?id=17103]

Odpowiedz }
Plusy od

Dlatego pytam, bo o stabilności Manif napisał. A z ceną to patrząc po stronach też są tańsi, więc zastanawia mnie co bardziej dla "Kowalskiego" może być ważniejsze, żeby polecać/nie polecać.
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

"Po stronach" nie ma oferty dla Tczewa, a przynajmniej dla ak 2b Wink
Ze stabilnością wiem od NARZEKACZY, że gorzej niż w telkabie, ale tak dla wyrówniania mnie od 2 lat w TCZ nie ma więc pewności czy telkab się nie popsuł nie mam.

Odpowiedz }
Plusy od

Telkab miałem przez wiele lat i złego słowa nie mogę powiedzieć. Cenowo nie jest źle i warunki umowy często lepsze od konkurencji (krótsza i jakoś łatwiej załatwić pewne rzeczy lokalnie wg mnie). Vectrę mam od niedawna, ale na jakość usług jak na razie narzekać nie mogę. Pakiety mogą wychodzić korzystniej cenowo i mają trochę więcej usługo dodatkowych.

Odpowiedz }
Plusy od

Porównując stabilność działania Telkabu i Vectry to szczerze mówiąc samym tylko zrównaniem cen do Vectry i krótszą o rok umową Telkab nie byłbym w stanie mnie zachęcić do powrotu.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-04-11, 10:52)Maxx napisał(a): Porównując stabilność działania Telkabu i Vectry to szczerze mówiąc samym tylko zrównaniem cen do Vectry i krótszą o rok umową Telkab nie byłbym w stanie mnie zachęcić do powrotu.

Tak z ciekawości jak porównujesz stabilność skoro nie masz internetu z Telkab?

Odpowiedz }
Plusy od

A może miałem ? A może mam nadal ale nie w domu ?

BTW Życzę Telkabowi jak najmniejszej liczby klientów niemających porównania Smile.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.