Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dostawcy internetu w Tczewie

(2015-04-11, 19:42)Maxx napisał(a): A może miałem ? A może mam nadal ale nie w domu ?

BTW Życzę Telkabowi jak najmniejszej liczby klientów niemających porównania Smile.

Czyli z serii kolega kolegi powiedział, że jemu Marin powiedział ?

Gdyby ktoś faktycznie porównywał to raczej byś powiedział, że korzystasz i z tego i z tego, a jakość jest taka a taka, a niezawodność jest taka a taka...

A tak to sobie gdybamy... a gdybanie to w sumie strata czasu..

Odpowiedz }
Plusy od

Tczew jest na szczęście zbyt mały żebym o jakości Internetu musiał dowiadywać się od znajomego który od kolegi usłyszał coś co powiedział ktoś...

Odpowiedz }
Plusy od

Kilka lat temu miałem Telkab - zrywało mi często i nie byłem zadowolony. Potem zmieniłem i od tego czasu mam Vectrę - ceny w porządku, transfery i ilość kanałów TV też. Od siebie polecam.

Odpowiedz }
Plusy od

Netia. 59,90zł
https://www.netia.pl/zamowienie_dom,293.html
Bez routera. Ten mam swój.
Chodzi bardzo stabilnie.
[Obrazek: 4283242241.png]
Pod koniec poprzedniego roku chciałem zmienić internet z Neti na innego dostawcę. Myślałem nad Telkabem by mieć razem z kablówką ale podobnie jak w Fibernet kasują dodatkowy pieniążek za stały zewnętrzny IP a na tym mi najbardziej zależało.

Odpowiedz }
Plusy od

Jeśli chodzi o internet z Telkab-u to działa stabilnie i bezawaryjnie.Natomiast mógłby być szybszy, 5mb/s za 35 zł podczas gdy w Vectrze 50mb/s za 50 zł to jest jednak duża przepaść.Dlatego byłoby miło gdyby Telkab pomyślał kiedyś nad wyższymi transferami w zamian za np.dłuższą umowę.

Odpowiedz }
Plusy od

Dzieki za odpowiedzi. Czyli do wyboru man prawdopodobnie Telkab Vectre i Netie. Czy ktos sie orietuje czy ci wszyscy dostawcy beda na TBSach (budynek bedzie ukonczony w lipcu) Jak to najlepiej sprawdzic?

Odpowiedz }
Plusy od

@aziorek - z tego co wiem masz też tv cyfrową od telkabu więc:
[Obrazek: aoR5Gzp.png]
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

swoją drogą, na stronie telkabu znajdziesz takie info jak od 57zł, ale wchodząc w paczki to już są inne ceny :/
Telkab:
internet 60Mb/s + TV 50k+10HD, jest 79zł

Vectra:
50Mb/s + TV 67k+10HD - 65
100Mb/s + TV 67k+10HD - 79

Porównuje tu ceny tylko i wyłącznie Smile
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-04-12, 14:31)kaul napisał(a): swoją drogą, na stronie telkabu znajdziesz takie info jak od 57zł, ale wchodząc w paczki to już są inne ceny :/
Telkab:
internet 60Mb/s + TV 50k+10HD, jest 79zł

Vectra:
50Mb/s + TV 67k+10HD - 65
100Mb/s + TV 67k+10HD - 79

Porównuje tu ceny tylko i wyłącznie Smile

Co do cen Vectry na stronie to są one bardziej orientacyjnie, bo nie są tak sztywne jak w Telkabie. Online i lokalnie oferty też różne i można coś wynegocjować. Przy aneksie do umowy dostałem 50 Mb/s + Pakiet Złoty (124 kanały w tym 22 HD) za 69 zł.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.