Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
naturalny blond

jestem naturalną blondynką jak dbać o włosy

Odpowiedz }
Plusy od

To jest pytanie, czy stwierdzenie?
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-04-22, 13:07)aga_piet napisał(a): To jest pytanie, czy stwierdzenie?

Zaraz pojawi się jakiś spamik reklamujący określony zakład fryzjerski Smile

Swoją drogą, razi mnie niechlujne pisanie postów przez współczesną młodzież.
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

blondynka napisał(a):jestem naturalną blondynką jak dbać o włosy

Myć.
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

Co tutaj dużo pisać...blondynka.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-04-22, 15:07)szalony patison napisał(a): Zaraz pojawi się jakiś spamik reklamujący określony zakład fryzjerski Smile

Albo pani Krysia z suplementami wyskoczy.

(2015-04-22, 17:32)lukee napisał(a): Co tutaj dużo pisać...blondynka.

Blądynka Wink
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Fakt jesteś blondynką - Ale co to ma wspólnego z tym jak dbać o włosy co? Problem z dbaniem o swoje włosy ma bardzo wiele osób i nie tylko blondynki... Trochę głupi temat. No ale, że nie jestem wredna, to Ci odpowiem: Staraj się je myć codziennie, używać odżywek do włosów typu Wax itd, szampon staraj się dobierać do Twoich włosów - W sensie jak masz suche, to wybieraj do takiego typu włosów. Olej też podobno pomaga. Sama musisz dużo testować, bo najbardziej liczą się testy. Jest co prawda kilka ciekawych blogów na internecie - Poszukaj.

Odpowiedz }
Plusy od

Nie mów mi, że są blogi o tym jak myć włosy. Ja tam czochram trochę rękami aż szampon się spieni, spłukuje na to ciach odżywa, czochram znowu odczekam - zawsze mi się nudzi to nie wytrzymuję tyle ile każą, spłukuje i tyle. Koniec bloga

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-09-21, 13:43)maaat napisał(a): Nie mów mi, że są blogi o tym jak myć włosy. Ja tam czochram trochę rękami aż szampon się spieni, spłukuje na to ciach odżywa, czochram znowu odczekam - zawsze mi się nudzi to nie wytrzymuję tyle ile każą, spłukuje i tyle. Koniec bloga

znowu złapałaś się na spamera Wink
Są "blogi". A na nich tona spamu konkretnych firm.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Nie da się pisać bloga o myciu włosów, odmawiam przyjęcia do wiadomości faktu, że takie rzeczy są na świecie! Rozumiem, że tam spam firm siedzi, ale nie chce mi się wierzyć, że ktokolwiek tam zagląda

Odpowiedz }
Plusy od

Nie musi. Grunt, że google widzi i lokuje odpowiedzi na pytania, zainteresowana osoba wchodzi i dostaje odpowiedź - "użyj wyciągu z odbytu prezesa firmy X". I frajerzy kupują.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Zobacz jak ta technika idzie do przodu w Dniu Świra mieli tylko wyciąg z fiuta a teraz już z odbytu robią :-)

Odpowiedz }
Plusy od

najlepiej stosuj maski na wlosy, moge ci polecic maske z mango. po niej moje wlosy wygladaja jak z salonu fryzjerskiego, na koncowke dodaje zazwyczaj jedwab. moje wlosy po tym sa piekne, lsniace i jedwabiste. a zapomnialabym, lap przepis:[SPAM] Smile powodzenia!

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.