Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skup podrecznikow

Information 

Witam. Mam takie szybkie pytanie Smile gdzie w Tczewie znajdę skup podreczników szkolnych?

Odpowiedz }
Plusy od

W zeszłym roku znajdował się na Pl. Hallera w tym dużym sklepie-drukarni papierniczym/ksero - obok RTV AGD. Bo tej księgarni naprzeciwko już nie ma (zawsze tam był skup).
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

A Elemix na Jasińskiego? Wydaje mi się, że tam prowadzą skup i sprzedaż używanych podręczników.
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

A po co komu teraz podręczniki używane kupować, skoro mają być nowiuśkie i to za darmo ze szkoły? :p
Na Czyzykowie w księgarni co roku był komis uzywanych podręczników.
Jestem upośledzonym umysłowo homofobem. Islamofobem też.
Jestem z tego dumna.

Odpowiedz }
Plusy od

Ciekawe czy jest sklep internetowy z książkami używanymi - ze skupu. Czasami można wychaczyć egzemplarz, który kosztuję znacznie więcej, a co więcej - ciągle wracamy do literatury z zamierzchłych czasów.

Odpowiedz }
Plusy od

Tak, od wielu lat istanieje coś takiego jak antykwariat. Działają one również w internecie, jest ich mnóstwo. Wystarczy w google wpisać słowo "antykwariat" i np. tytuł poszukiwanej książki. Jeśli chciałbyś tu polecić jakiś konkretny i sypnąć linkiem - nie polecam tej drogi.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

A biorą tam wszystkie? Bo nie raz spotykałam się z odmową bo podręczniki są już nie aktualne... i co wtedy z tym zrobić? Na skup makulatury oddać? Trochę tak szkoda... poza tym i tak większość nie przejdzie bo takiego papieru nie przyjmują -.-'

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.