Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dawny Tczew zaprasza

Kalendarz sprzedajemy, a grę rozdajemy [Obrazek: biggrin.gif]

UWAGA! KONKURS!

Jak zdobyć grę "Zbudujmy Tczew"?

Umieść na forum skan/zdjęcie archiwalnego dokumentu związanego z Tczewem lub fotografii, na której widać (poza rodzinką oczywiście  Wink ) jakieś budynki lub kawałek naszego miasta. Muszą to być zdjęcia sprzed 1989 r. lub do 1999 r., jeżeli budynek widoczny na zdjęciu w rzeczywistości już nie istnieje. 

Wśród umieszczonych dzisiaj zdjęć rozlosujemy nagrodę - grę "Zbudujmy Tczew". Zdjęcia można zamieszczać do godz. 22.00.

Link do forum: Strona główna Forum

O grze na forum: Dawny Tczew

Zdjęcia można załączać także w najbliższych kolejnych dniach (w ramach tego konkursu do rozdania jest 5 gier). Gdyby ktoś miał problem z poruszaniem się po naszym forum - pomogę.

Jadwiga [Obrazek: hi.gif][Obrazek: twiddle.gif]

Odpowiedz }
Plusy od

Zamieściłbym, ale już po czasie. Sad
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-11-16, 23:20)krzych napisał(a): Zamieściłbym, ale już po czasie. Sad

(2015-11-16, 21:55)Jadzia napisał(a): Zdjęcia można załączać także w najbliższych kolejnych dniach (w ramach tego konkursu do rozdania jest 5 gier). Gdyby ktoś miał problem z poruszaniem się po naszym forum - pomogę.

Jadwiga [Obrazek: hi.gif][Obrazek: twiddle.gif]

Ty już jesteś po czasie od chyba 4 lat  Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Jadzia! Pomóż!!!!!

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-11-17, 20:03)Jadzia napisał(a): W jaki sposób? Huh

To taki odzew na Twoje hasło. Oferujesz pomoc, a nikt nie odpowiada. Nie chciałem, żeby Ci było przykro.  Sad

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-11-18, 09:13)krzych napisał(a): Nie chciałem, żeby Ci było przykro.  Sad
Jesteś kochany  Heart Big Grin
BTW, już Ty wiesz, że masz coś, na co Dawny Tczew czeka [Obrazek: Connie_threaten.gif]

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-11-18, 22:17)Jadzia napisał(a):
(2015-11-18, 09:13)krzych napisał(a): Nie chciałem, żeby Ci było przykro.  Sad
Jesteś kochany  Heart Big Grin
BTW, już Ty wiesz, że masz coś, na co Dawny Tczew czeka [Obrazek: Connie_threaten.gif]

Przyjdź, zobacz, wybierz.

Odpowiedz }
Plusy od

[Obrazek: bday.gif][Obrazek: bday.gif][Obrazek: bday.gif]

Serdecznie zapraszamy w sobotę 30 stycznia o godzinie 17:00 do małego budynku Fabryki Sztuk (tzw. sala trójdzielna na pierwszym piętrze) na piąte urodziny Dawnego Tczewa. W trakcie uroczystości dokonamy podsumowania ostatniego roku, jak i najważniejszych wydarzeń z pięciu lat naszej działalności, przedstawimy nasze plany na przyszłość i podziękujemy osobom nas wspierającym. Nie zabraknie również rozmów przy urodzinowym torcie.

Link do wydarzenia na: Facebook oraz na: Forum Dawny Tczew

Do zobaczenia! [Obrazek: tczew2.gif]

Odpowiedz }
Plusy od

Przykro mi, wyjeżdżam. Szkoda, bo chętnie bym przyszedł. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Odpowiedz }
Plusy od

Ano szkoda, byśmy sobie pogawędzili przy torcie, a później przy jakimś pyfku  [Obrazek: beer.gif]
W imieniu DT również pozdrawiam i dzięki za życzenia [Obrazek: friends.gif]

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-01-29, 20:34)Jadzia napisał(a): Ano szkoda, byśmy sobie pogawędzili przy torcie, a później przy jakimś pyfku  [Obrazek: beer.gif]
W imieniu DT również pozdrawiam i dzięki za życzenia [Obrazek: friends.gif]

Za rok lub przy innej okazji. DT jest tak aktywne, ze trudno o spotkanie. Smile
Poza tym zawsze można zwołać coś.

Pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

Steblewo na rowerach - 2016

Nie pierwszy raz, choć pierwszy w tym roku, Dawny Tczew zaprasza na kilkugodzinną wiosenną rowerową wycieczkę do niezbyt odległego i ciekawego Steblewa.

Całość wycieczki może nieznacznie przekroczyć 30 km; prosimy żeby uczestnicy koniecznie zabrali elementy garderoby podnoszące ich widoczność na drodze (kamizelki itp.).

Zbiórka - godzina 10:00 w sobotę 2 kwietnia 2016 roku na skwerku przy ulicy Łąkowej w pobliżu sklepu HSI przy Kanale Młyńskim.

Link do wydarzenia na: Dawny Tczew oraz Facebook

Zapraszamy! [Obrazek: hippie.gif]

Odpowiedz }
Plusy od

A czy ktoś pamięta dawniej w holu dworca Tczewa mieściły się kilka komputerów (ale nie do grania, ani do surfowania internetu ;-))? chciałem zobaczyć jak działa komputer, niestety byłem zbyt niski, żeby zobaczyć, miałem wtedy jakieś 5 lat (!), ale pamiętam jakieś niebieskie z tekstami, była klawiatura z monitorem. Czy znajde zdjęcia by ponownie wspominać?

[Obrazek: 56c717dccfd1b_p.jpg?1456156599]

wreszcie znalazłem, ale we Wrocławiu, pamiętam było też w Katowicach (razem z rodziną do Cioci)
Mieszkam niedaleko Tczewa, chętnie przyjadę na imprezę  Smile. Jestem niedosłyszący, jak zauważycie, że piszę z błędem gramatycznym to przepraszam i postaram się nie powtórzyć. Chciałbym mieszkać w Tczewie, bo niektóre sklepy są tańsze niż z innego miasta  Smile.

Odpowiedz }
Plusy od MacGyver

(2016-05-17, 23:04)pdurka napisał(a): A czy ktoś pamięta dawniej w holu dworca Tczewa mieściły się kilka komputerów (ale nie do grania, ani do surfowania internetu ;-))? 
Zapytam na forum (Nowy dworzec[Obrazek: smile.gif]

A teraz czas na wydarzenie  [Obrazek: bekaall.gif]

W czwartek, 16 czerwca o godz. 17:30, w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 6 odbędzie się długo wyczekiwana promocja książki naszego autorstwa "Dawny Tczew. Ludzie. Miejsca. Wydarzenia.".

Każda z przybyłych osób otrzyma bezpłatny egzemplarz publikacji.

Serdecznie zapraszamy! [Obrazek: tczew2.gif]

Link do wydarzenia: Facebook oraz Dawny Tczew

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.