Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akupunktura i inne

Cześć,

Ktoś ma jakiś namiar na dobry salon z akupunkturą ? Chodzi o zatoki słyszałem że ta metoda jest skuteczna i pozytywnie wpływa na ogół organizmu, dosyć mam łykania "pyli"
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.

Odpowiedz }
Plusy od

"Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Maria Chylicka Stepowicz Maria Gab Dermatologii i Akupunktury"

- korzystał ktoś ???

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-11-29, 22:36)monar84 napisał(a): "Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Maria Chylicka Stepowicz Maria Gab Dermatologii i Akupunktury"

- korzystał ktoś ???

W Starogardzie jest Pani która się zajmuje akupunkturą. Ma na nazwisko Jendyk Renata. Korzystali rodzice i sobie chwalili.

Odpowiedz }
Plusy od

Czuje? Czuje! To igły są

Odpowiedz }
Plusy od

Hmm, ja nie znam, ale zastanawiam się czy faktycznie ktoś by się na to zdecydował?

Odpowiedz }
Plusy od

http://www.akumed.pl/index.php/home-4

Polecam. Profesjonalnie i co ważne... uczciwie.

To Ośrodek Akupunktury i Medycyny Naturalnej, prowadzi Rosjanin, dr Biełocerkoewski.

Odpowiedz }
Plusy od

jakoś nie mam zaufania do takich metod :/

Odpowiedz }
Plusy od

Doktor "ujął" mnie tym, że wysłuchał mnie uważnie, zbadał i powiedział co następuje:

"widzę źródło pani problemu tu i tu...Mogę panią umawiać na kolejne wizyty, wkłuwać igły, ale wg mnie nie jest to potrzebne i niewiele da. Pani ból da się zlikwidować prościej u lekarza specjalizacji X. Na pani miejscu umówiłbym się u takiego na wizytę, a jeśli kuracja nic nie da - proszę wrócić do mnie"

Tak zrobiłam, okazało się, że pan dr miał rację. Dodam, że przed nim "żaliłam" się wielu innym lekarzom, żaden nie chciał lub nie umiał ani pomóc, ani doradzić.

Biełocerkowski mógł wzorem innych skasować po kilkadziesiąt złotych za ileś tam wizyt, mając przy tym w d... pomaga czy nie Smile

Podczas tej jedynej wizyty w dr. B. uparłam dać się pokłuć, nie było źle, nawet nieci mu ulżyło... Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-03-21, 14:50)katherinaC napisał(a): ja nie próbowałam akupunktury ale mam takie silne bóle migrenowe ze żadne tabletki  mi nie pomagają więc interesuje się medycyną alternatywną

Na migrenę mig-priv pomagał, ale przestali go produkować

Odpowiedz }
Plusy od

Pomaga mi często - 7/10 przypadków- Migea, czasami 1 tabletka, czasami w połączeniu z Antidolem. Po 2 godz. druga, jeśli nie zadziałało.
Wczoraj musiałam wziąć dwie, dziś po jednej jest ok.
Kiedyś było za ok. 20 zł w opakowaniu 10 sztuk, teraz za tę samą ceną - 4 szt. Za to bez recepty.
Mig priv nie znam Sad , maaat może pod inną nazwą handlową jest?

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-03-22, 14:13)karo napisał(a): Pomaga mi często - 7/10 przypadków- Migea, czasami 1 tabletka, czasami w połączeniu z Antidolem. Po 2 godz. druga, jeśli nie zadziałało.
Wczoraj musiałam wziąć dwie, dziś po jednej jest ok.
Kiedyś było za ok. 20 zł w opakowaniu 10 sztuk, teraz za tę samą ceną - 4 szt. Za to bez recepty.
Mig priv nie znam Sad , maaat może pod inną nazwą handlową jest?

Niestety nie, swego czasu obdzwoniłam wszystkie hurtownie leków i w końcu zadzwoniłam do producenta Sanofi-Aventis France i powiedzieli, ze zrezygnowali z produkcji bo okres patentu się skończył

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.