Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rolki - grupa
 
#1

Cześć! Smile

Jako, że w pewnym sensie też się jako tako ogłoszę to chciałbym zaprosić wszystkich jeżdżących na rolkach do dołączenia do naszej Tczewskiej grupy. Grupę tworzymy realnie jak i wirtualnie[na facebooku]

W pewien sposób chcemy połączyć wszystkich co śmigają po mieście na rolkach, aby w jakiś sposób się zgrać, wymieniać doświadczeniami, sprzętem.

W grupie można poznać osoby jeżdżące freeride, freestyle, fittnesowo, szybko[długie dystanse], więc jest to różnorodne towarzystwo. 
Także doradzimy w doborze sprzętu i jak jest potrzeba to także parę osób pomoże np. z wymianą łożysk itp.


@RolkiTczewOdpowiedz }
Plusy od
 
#2

Ale jak to wszystko wygląda? Macie jakieś spotkania i później razem jeździcie? Czy może jesteście grupą, ale tak naprawdę każdy sobie? Napisz coś więcej.
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".Odpowiedz }
Plusy od
 
#3

Często jeździmy razem i spotykamy się w jednym miejscu[głównie bulwar].
Raczej w jednej ogólniej grupie rolkarzy mamy takie małe podgrupki, bo uprawiamy różne typy jazdy. Np. osoba co jeździ szybko na kołkach co najmniej 100mm nie pojeździ z niektórymi po mieście, bo po prostu się zabije. Akurat ta dyscyplina jest trochę zróżnicowana. Ale też często wyjeżdżamy sobie do Lisewa, albo pare kółek na bulwarze.
W przyszłym roku planujemy coś extra w Tczewie, śladem innych miast - już są w tym podejmowane kroki, ale o szczegółach później.Odpowiedz }
Plusy od
 
#4

działa to jeszcze?Odpowiedz }
Plusy od


Facebook Twitter RSS


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


  © 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.