Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiercenie otworu w zlewozmywaku

Gdzie w Tczewie można wywiercić otwór pod baterię w zwykłym zlewozmywaku z nierdzewki?
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

}
Plusy od

(2015-07-10, 19:14)Dredziata napisał(a): Gdzie w Tczewie można wywiercić otwór pod baterię w zwykłym zlewozmywaku z nierdzewki?

Niedawno wiercili mi w "starym" Brico

}
Plusy od

dokładnie
Rozmowa czasem boli...

}
Plusy od

Tak aby była jasność, nie wiercenie a wycinanie.
JW3730 - Jesień 87.
https://16bsap.wp.mil.pl/pl/

}
Plusy od

Jak masz odpowiednio duże wiertło, to i wywiercisz.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

}
Plusy od

(2015-07-15, 22:14)leoncjo napisał(a): Jak masz odpowiednio duże wiertło, to i wywiercisz.
Jakież genialne spostrzeżenie! Jestem pełen podziwu dla Twojej spostrzegawczości. Zauważ jednak, że jest to otwór o średnicy (zdaje się) 35 mm. Trudno więc o takie wiertło.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

}
Plusy od

Co nie zmienia faktu, że takie istnieją...
http://swiatnarzedzi.pl/pl/p/Wiertlo-do-...59000/3983
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

}
Plusy od

(2015-07-18, 15:39)Manif napisał(a): Co nie zmienia faktu, że takie istnieją...
http://swiatnarzedzi.pl/pl/p/Wiertlo-do-...59000/3983

Kiedyś wiertło to było wiertło, a to, co pokazujesz nazywało się "otwornicą". Zdaje się, że coraz więcej słów "ginie". Szkoda.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

}
Plusy od

Widać krzyś nie widział też nigdy w życiu "choinki".
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

}
Plusy od

Dobra, słuchajcie, mam już otwór w zlewozmywaku. Jak dla mnie mógł być wywiercony albo wycięty. A nawet wygryziony (byle ładnie) Wink. Proszę o zamknięcie tematu, bo zaraz tu będzie afera (jak w wielu innych wątkach...), a ja tylko chciałam mieć baterię w zlewozmywaku, a nie w ścianie Sad.
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

}
Plusy od

A do pilota baterie kupiłaś? Wink

}
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.