Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Nierówność w traktowaniu

(2015-08-27, 11:32)Memory napisał(a): 1. Nie jestem z pokolenia 80Smile
2. krzych o jakim wykasowanym poście piszesz? Manif nie ma większego dostępu niż Ty
3. maat - to co zacytował Manif jest fragmentem dyskusji. Nigdy nikogo nie karałem za odmienne zdanie, jeżeli kogoś karzę to za sposób prowadzenia dyskusji. I tu o dziwo krzych jest mistrzem.
4. Porządkuję wątek - proszę o trzymanie się tematu.
1. Przyjmuję do wiadomości
2. Piszę o cudach na forum. Maif zacytował mojego posta, którego wykasowałem. Teraz okazuje się, że cudowna siła wykasowała zacytowany wykasowany post. Jeszcze dodam, że na samym początku dyskusji tez nieznana siła wykasowała jeden mój post (bodaj pierwszy). W dalszej kolejności w miejsce odpowiedzi na wykasowany post Manif zacytował fragmenty postu.
3. Jeżeli byś karał za sposób prowadzenia dyskusji, to niektórych dawno nie powinno być na foru,m.
4. Uważam, że zdecydowanie za późno, jednak dobrze, że w ogóle. Poza tym uważam, ze inicjator pseudo Dyskusji powinien to w jakiś sposób odczuć na własnej skórze.

Edycja: dopisek do pkt. 2
Edycja 2: Gdzie się podziało złosliwe zdanie: Jedyna twoja obrończyni? Sam stwierdziłeś, że to agresja?
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Cytat:4. Uważam, że zdecydowanie za późno, jednak dobrze, że w ogóle. Poza tym uważam, ze inicjator pseudo Dyskusji powinien to w jakiś sposób odczuć na własnej skórze.

Maaat, gratuluję, wg krzycha właśnie zasłużyłaś na ostrzeżenie. Smile
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-08-27, 12:15)Manif napisał(a):
Cytat:4. Uważam, że zdecydowanie za późno, jednak dobrze, że w ogóle. Poza tym uważam, ze inicjator pseudo Dyskusji powinien to w jakiś sposób odczuć na własnej skórze.

Czepianie się. Prowokowanie do kłótni. Czy moderator to widzi?

Odpowiedz }
Plusy od

Czyli przypomnienie Ci, kto jest inicjatorem tej dyskusji, to czepianie się i prowokowanie do kłótni?

Cytat:Edycja 2: Gdzie się podziało złosliwe zdanie: Jedyna twoja obrończyni? Sam stwierdziłeś, że to agresja?

Rozumiem, że jeżeli i tu wskażę Twój błąd - bo nie pisał to Memory, ale ja, a ze słów się nie wycofałem - to będzie to również dla Ciebie prowokujące i zasługujące na ostrzeżenie?
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-08-27, 12:19)krzych napisał(a):
(2015-08-27, 12:15)Manif napisał(a):

Czepianie się. Prowokowanie do kłótni. Czy moderator to widzi?

widzi, widzi... widzi kolejną osobę, która podejmuje się wytłumaczyć coś osobie, która nic nie przyjmuje do wiadomości.
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-08-27, 12:22)Manif napisał(a): Czyli przypomnienie Ci, kto jest inicjatorem tej dyskusji, to czepianie się i prowokowanie do kłótni?

Cytat:Edycja 2: Gdzie się podziało złosliwe zdanie: Jedyna twoja obrończyni? Sam stwierdziłeś, że to agresja?

Rozumiem, że jeżeli i tu wskażę Twój błąd - bo nie pisał to Memory, ale ja, a ze słów się nie wycofałem - to będzie to również dla Ciebie prowokujące i zasługujące na ostrzeżenie?

1. Przepraszam Memorego (o ile nick podlega odmianie???)
2. Rzeczywiście słowo 'inicjator" uzyte zostało niefortunnie. Z kontekstu jednak jednoznacznie wynika, że chodzi o osobę ciągnącą temat.
3. Kogo chciałeś obrazić zwrotem: Jedyna obrończyni?

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-08-27, 12:35)Memory napisał(a): widzi, widzi... widzi kolejną osobę, która podejmuje się wytłumaczyć coś osobie, która nic nie przyjmuje do wiadomości.

Memory.
Jeżeli ktoś nie przyjmuje czegoś do wiadomości, to są dwie możliwości:
1. Albo przekonywany jest za głupi na zrozumienie przekonującego,
2. Albo przekonujący jest za głupi, żeby zrozumieć o czym mówi przekonywany.

Odpowiedz }
Plusy od

Sorry, poszłam wczoraj spać :-) Przyznam się, że nie dałam rady przeczytać wszystkiego. Pogubiłam się, wszytko to jak dla mnie jest zbyt odrealnione. Powiem Wam, że Karo ma rację jesteście nieźle rąbnięci. Widzę, że z powodu mojego wpisu wszyscy mocne napsuli sobie krwi, dlatego pragnę Was WSZYSTKICH za to przeprosić. Nie przypuszczałam, że moje akademickie dywagacje mogą rozpętać coś takiego. Przepraszam

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-08-27, 12:46)krzych napisał(a): Jeżeli ktoś nie przyjmuje czegoś do wiadomości, to są dwie możliwości:

To może mały quiz? I pytanie nr 
1) ilu głupoli próbuje jednemu mądralińskiemu wytłumaczyć, że takie jego zachowanie się na forum nigdy nie zaprowadzi go do       sympatycznych wymian poglądów oraz myśli?
2) jakim trzeba być głupolem by nadal próbować uświadomić mądralińskiego?
3) ilu mądralińskich jest na naszym forum?

Nagrodą jest wielostronnicowa dysputa nt nietolerancji koła wzajemnej adoracji, obraza majestatu biednego poszkodowanego (który pojawiających się od czasu do czasu swoich adwokatów gani za owo postępowanie), wynajdywanie dziwnych funkcji forum dla bliżej nie określonych osób na bliżej nie sformalizowanych stanowiskach oraz agresywności ślepych ale miłościwie nam panujących moderatorów, administartorów, którzy są okropni i się uwzięli na jednego biednego, niewinnego i dla wszystkich miłego członka naszego forum. 
Tongue      Tongue     Tongue      Tongue      Tongue      Tongue      Tongue      Tongue     Tongue    Tongue     Tongue    Tongue     Tongue     Tongue    Tongue     Tongue    Tongue    Tongue    Tongue    Wink
dlaczego nie można więcej buziek wstawiać, skoro ja chcę i potrzebuję? To jest dopiero skadal!
Jestem upośledzonym umysłowo homofobem. Islamofobem też.
Jestem z tego dumna.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-08-26, 22:25)karo napisał(a): Tak serio? Wszyscy jesteście zdrowo (niezdrowo?) rąbnięci.  Confused

No nie? Trzeba mieć zdrowie, żeby to czytać, a co dopiero pisać Huh
W zyciu internetowo-forumowym stosuję zasadę nie karmić trolla, a sam zdechnie, co polecam wziąć pod rozwagę innym userom Smile
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-08-27, 12:41)krzych napisał(a): 2. Rzeczywiście słowo 'inicjator" uzyte zostało niefortunnie. Z kontekstu jednak jednoznacznie wynika, że chodzi o osobę ciągnącą temat.

No tak, czyli teraz nie inicjator, ale nasza dwójka zasługuje na ostrzeżenia? Najpierw narzekasz, że dostajesz za dużo ostrzeżeń, a teraz, że za mało... Nie jesteś przypadkiem kobietą? Smile

krzych napisał(a):3. Kogo chciałeś obrazić zwrotem: Jedyna obrończyni?

Czyli uważasz, że określenie 'obrończyni' na osobę, która kogoś broni, jest obraźliwe, ale jeszcze nie wiesz dla kogo? A to dopiero. Smile

niunia9970 napisał(a):2) jakim trzeba być głupolem by nadal próbować uświadomić mądralińskiego?

Chyba większym, niż mi się początkowo wydawało. Smile

szalony patison napisał(a):No nie? Trzeba mieć zdrowie, żeby to czytać, a co dopiero pisać Huh
W zyciu internetowo-forumowym stosuję zasadę nie karmić trolla, a sam zdechnie, co polecam wziąć pod rozwagę innym userom Smile

Z jednej strony, nie sposób nie przyznać Ci racji, ale z drugiej... Przynajmniej coś się dzieje na tym nudnym jak wulg. żeński narząd rozrodczy forum. Wink

Odpowiedz }
Plusy od

A moje posty też są zawsze ignorowane, komu mogę zgłosić tą nierówność?

Memoremu zlożyłem oficjalną prośbę na PW, kulturalną, elkowentną, a on mi odpisał jednym zdaniem ;(
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-08-27, 15:44)kaul napisał(a): A moje posty też są zawsze ignorowane, komu mogę zgłosić tą nierówność?
Napisz do "Przyjaciółki" Big Grin Big Grin (przepraszam, nie mogłam się powstrzymać)

Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-08-27, 13:05)niunia9970 napisał(a):
(2015-08-27, 12:46)krzych napisał(a): Jeżeli ktoś nie przyjmuje czegoś do wiadomości, to są dwie możliwości:

To może mały quiz? I pytanie nr 
1) ilu głupoli próbuje jednemu mądralińskiemu wytłumaczyć, że takie jego zachowanie się na forum nigdy nie zaprowadzi go do       sympatycznych wymian poglądów oraz myśli?
2) jakim trzeba być głupolem by nadal próbować uświadomić mądralińskiego?
3) ilu mądralińskich jest na naszym forum?

Nagrodą jest wielostronnicowa dysputa nt nietolerancji koła wzajemnej adoracji, obraza majestatu biednego poszkodowanego (który pojawiających się od czasu do czasu swoich adwokatów gani za owo postępowanie), wynajdywanie dziwnych funkcji forum dla bliżej nie określonych osób na bliżej nie sformalizowanych stanowiskach oraz agresywności ślepych ale miłościwie nam panujących moderatorów, administartorów, którzy są okropni i się uwzięli na jednego biednego, niewinnego i dla wszystkich miłego członka naszego forum. 
Tongue      Tongue     Tongue      Tongue      Tongue      Tongue      Tongue      Tongue     Tongue    Tongue     Tongue    Tongue     Tongue     Tongue    Tongue     Tongue    Tongue    Tongue    Tongue    Wink
dlaczego nie można więcej buziek wstawiać, skoro ja chcę i potrzebuję? To jest dopiero skadal!

Jeszcze tylko wazeliny brakuje.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-08-27, 13:05)szalony patison napisał(a):
(2015-08-26, 22:25)karo napisał(a): Tak serio? Wszyscy jesteście zdrowo (niezdrowo?) rąbnięci.  Confused

No nie? Trzeba mieć zdrowie, żeby to czytać, a co dopiero pisać Huh
W zyciu internetowo-forumowym stosuję zasadę nie karmić trolla, a sam zdechnie, co polecam wziąć pod rozwagę innym userom Smile

Czy to nie jest przypadkiem próba obrazy?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.