Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Nierówność w traktowaniu

(2015-08-27, 13:18)Manif napisał(a):
(2015-08-27, 12:41)krzych napisał(a): 2. Rzeczywiście słowo 'inicjator" uzyte zostało niefortunnie. Z kontekstu jednak jednoznacznie wynika, że chodzi o osobę ciągnącą temat.

No tak, czyli teraz nie inicjator, ale nasza dwójka zasługuje na ostrzeżenia? Najpierw narzekasz, że dostajesz za dużo ostrzeżeń, a teraz, że za mało... Nie jesteś przypadkiem kobietą? Smile

krzych napisał(a):3. Kogo chciałeś obrazić zwrotem: Jedyna obrończyni?

Czyli uważasz, że określenie 'obrończyni' na osobę, która kogoś broni, jest obraźliwe, ale jeszcze nie wiesz dla kogo? A to dopiero. Smile

niunia9970 napisał(a):2) jakim trzeba być głupolem by nadal próbować uświadomić mądralińskiego?

Chyba większym, niż mi się początkowo wydawało. Smile

szalony patison napisał(a):No nie? Trzeba mieć zdrowie, żeby to czytać, a co dopiero pisać Huh
W zyciu internetowo-forumowym stosuję zasadę nie karmić trolla, a sam zdechnie, co polecam wziąć pod rozwagę innym userom Smile

Z jednej strony, nie sposób nie przyznać Ci racji, ale z drugiej... Przynajmniej coś się dzieje na tym nudnym jak wulg. żeński narząd rozrodczy forum. Wink

Znalazłeś obrońców? ...., a karawana jedzie dalej.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Reasumując: Dalej nie mam odpowiedzi na przynajmniej dwa pytania:
1. dlaczego użytkownicy forum są traktowani niejednakowo?
2. dlaczego Manif (nie będąc członkiem ekipy tcz.pl) ma dostęp do informacji dostępnych moderatorom i administratorom?

Ale poza tym jesteście wspaniali.

Odpowiedz }
Plusy od

krzych napisał(a):1. dlaczego użytkownicy forum są traktowani niejednakowo?

2. dlaczego Manif (nie będąc członkiem ekipy tcz.pl) ma dostęp do informacji dostępnych moderatorom i administratorom?

3. Dlaczego wilk tak wyje w księżycową noc?
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Dokąd tupta nocą jeż?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

No i quo vadis??  Big Grin
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

Krzych, noż qurna: napisałeś posta, po chwili go skasowałeś, ALE Manif (będący ZWYKŁYM użytkownikiem forum!) w międzyczasie zdążył zacytować Twoją wypowiedź do swojej odpowiedzi. Kumatos? Byliście oboje w tym samym czasie na jednym wątku, zanim Ty usunąłeś swoją odpowiedź, Manif zdążył ją zacytować. Ot, wielka filozofia...
Jestem upośledzonym umysłowo homofobem. Islamofobem też.
Jestem z tego dumna.

Odpowiedz }
Plusy od

Widzisz?! Nawet baba to rozumie.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od niunia9970

(2015-08-27, 18:54)niunia9970 napisał(a): Krzych, noż qurna: napisałeś posta, po chwili go skasowałeś, ALE Manif (będący ZWYKŁYM użytkownikiem forum!) w międzyczasie zdążył zacytować Twoją wypowiedź do swojej odpowiedzi. Kumatos? Byliście oboje w tym samym czasie na jednym wątku, zanim Ty usunąłeś swoją odpowiedź, Manif zdążył ją zacytować. Ot, wielka filozofia...

Nieprawda. Nie zacyytował, tylko odpowiedział i nie od razu tylko po długim, długim czasie, dopiero, kiedy uważał za stosowne go użyć. Następnie go wykasował i zamieścił fragmenty w formie cytatów. Post funkcjonował na forum kilka sekund. Zamieszczając go zauważyłem odpowiedź Manifa i od razu go wykasowałem. Nie idź tą drogą.

Odpowiedz }
Plusy od

leoncjo - teraz Cię ktoś zgłosi...

Kontynuując wątek - co było pierwsze? Jajko czy kura?
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-08-27, 19:07)leoncjo napisał(a): Widzisz?! Nawet baba to rozumie.

Zgłaszam Twój post do moderatora. Dla mnie żadna kobieta nie jest babą. Mam nadzieję, że dla moderatora też.
(2015-08-27, 19:36)kaul napisał(a): leoncjo - teraz Cię ktoś zgłosi...

Kontynuując wątek - co było pierwsze? Jajko czy kura?

Tak, ja. Już zgłosiłem.

Jednak mam pytanie. Regulamin jest obowiązującym prawem na forum. Zgodnie z prawem kto posiada informacje o łamaniu prawa przez innego ma obowiązek zgłozić to odpowiednim organom. Dlaczego więc - widząc, że leoncjo łamie prawo, sam nie zgłosiłeś moderatorowi? Bo to kolega z jednej kliki?
(2015-08-27, 18:17)Manif napisał(a):
krzych napisał(a):1. dlaczego użytkownicy forum są traktowani niejednakowo?

3. Dlaczego wilk tak wyje w księżycową noc?

Zgłaszam Twój post. Nie traktujesz poważnie rozmówcy i ukrywasz fakty.

Odpowiedz }
Plusy od

maat - o takie posty jak te 3 powyżej Manifowi chodziło

leoncjo - widzisz, ostrzegałem po fakcie, ale ostrzegałem
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-08-27, 19:41)krzych napisał(a): Zgłaszam Twój post. Nie traktujesz poważnie rozmówcy i ukrywasz fakty.

Wypraszam sobie! Niczego nie ukrywam. Chcesz poznać fakty? Oto one!
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

krzych, zamiast pisać post pod postem, użyj takiego przycisku "EDYTUJ".
Manif ma prawo pisać odpowiedzi tak długo, jak długo ma ochotę/potrzebę, może też dowolnie edytować swoje wypowiedzi przez nieograniczoną ilość razów. Po co się czepiasz? Nic złego Ci nie powiedział przecież.
Jestem upośledzonym umysłowo homofobem. Islamofobem też.
Jestem z tego dumna.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-08-27, 19:53)leoncjo napisał(a): Niuniuniuniu, przepraszam, jestem seksistowską świnią i burakiem. Proszę mnie zgłosić. Nie! Sam się zgłaszam, że obraziłem sam siebie pisząc, że jestem burakiem.

Debil.

Odpowiedz }
Plusy od

Dziękuję. Dobranoc.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.