Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taka sytuacja...

W tej chwili jest tak, że nasze Forum od strony technicznej nie ma żadnego opiekuna/admina. Nie ma z nimi kontaktu (mimo wielu prób).
Co się z tym wiąże?
1. Nie zostanie naprawione to, co nie działa lub działa wybiórczo, czyli funkcje ignorowania, system reputacji, plusy i minusy itp.
2. Nie zostanie wprowadzony nowy lub zmodyfikowany istniejący regulamin.

Musimy sobie radzić z tym, co mamy. Być może kiedyś to się zmieni (ktoś wróci, komuś się przypomni, ktoś wyczuje interes). 
Obecna ekipa to moderatorzy, którzy mogą: banować, dawać ostrzeżenia, edytować/usuwać/przenosić posty.

Możemy opuścić ten okręt lub próbować funkcjonować normalnie - do tego jednak potrzebna jest dobra wola użytkowników.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Ja zostaję! Głowa do góry, pierś do przodu i cała naprzód, damy radę Rolleyes
Jestem upośledzonym umysłowo homofobem. Islamofobem też.
Jestem z tego dumna.

Odpowiedz }
Plusy od

Aga damy radęSmile
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

Czas na reakcję był już kilka miesięcy temu. Zdecydowanej reakcji nie było, więc i normalne tematy zniknęły - bo po co wypowiadać się w poważnych tematach, skoro po wejściu jednego użytkownika momentalnie cały wątek szlag trafia? Gdyby chociaż ignorowanie dobrze działało...
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-08-29, 13:57)Manif napisał(a): ... po co wypowiadać się w poważnych tematach, skoro po wejściu jednego użytkownika momentalnie cały wątek szlag trafia? Gdyby chociaż ignorowanie dobrze działało...

Proszę nie wywoływać wilka z lasu i dlatego (w celu sparwdzenia funkcji) złoszę Cię za to (to mój pierwszy raz) Tongue
Jestem upośledzonym umysłowo homofobem. Islamofobem też.
Jestem z tego dumna.

Odpowiedz }
Plusy od

Bez pierwszych razów z moim prywatnym mężem proszę Tongue
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.