Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
a może by tak mały zlot?

Pjord Knudsen napisał(a):Miło było was poznać. Umyjcie dobrze ręce. Zwłaszcza ManifSmile. W drodze powrotnej przetarłem oczko małum palcem i poznałem nowy wymiar bólu.

Manif też poznał nowy wymiar bólu Big Grin

Miło było. Wiedziałam, że zobaczę Wasze łzy Big Grin
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

Ja tak szczerze powiem... Tymi papryczkami to by można handlować jako dopalaczami. W pełni legalnie. Dają potężne uczucie euforii i kilka innych efektów. Średnia dawka alkoholu, a ja praktycznie jestem trzeźwy i naspeedowany po tym Bhucie. Także macie już pomysł na biznes. Trinidady, Bonnety i Bhuty, po skrawku i "mocarz mocarz dziesięć złotych" Big Grin Z jednej papryczki 20 dawek dilerskich Tongue
W resztkach wyklarowały się 4 nasionka. Minimalnie podsuszę i rozpocznę proces kiełkowania. Jedną sadzonkę sobie zostawię, a resztę za miesiąc lub dwa przywiozę do Tczewa.
Mam nadzieję, że burrito smakowało i za bardzo nie zagazujecie swoich bliskich Big Grin
Manif - pamiętaj Dredziatej przed snem wylizać oko Wink

A ja się zwinąłem i okazało się, że musiałem jechać pedolino. Soł macz fan. 15 minut do Gdańska = 48zł Big Grin
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

A geo mówił kiedyś, że nie sprzedali mu biletu na pendolino do Gdańska, bo za blisko.
Synkowi burrito smakowało Big Grin
I zapomniałam podziękować maaaat za przekąski, bez których nasze ekstremalne degustacje byłyby dużo trudniejsze Smile <3
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Miło było, nawet z papryczkami - ale ja na szczęście ich nie dotykałem.
Pozdrawiam wszystkich.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Pamiętajcie, by podczas jedzenia papryczek myć ręce również przed skorzystaniem z toalety.
Ja już będę pamiętał.

Smile
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-09-19, 22:32)Pjord Knudsen napisał(a): Miło było was poznać. Umyjcie dobrze ręce. Zwłaszcza ManifSmile. W drodze powrotnej przetarłem oczko małum palcem i poznałem nowy wymiar bólu.

Ciebie również, współczuję. Bardzo fajnie było się spotkać z Wami wszystkimi:-) Cieszę się, że kanapeczki smakowały

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-09-20, 08:21)Manif napisał(a): Pamiętajcie, by podczas jedzenia papryczek myć ręce również przed skorzystaniem z toalety.
Ja już będę pamiętał.

Smile

Przyznaj się - zrobiłeś to specjalnie. Ja tak. Tongue
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-09-20, 14:11)leoncjo napisał(a):
(2015-09-20, 08:21)Manif napisał(a): Pamiętajcie, by podczas jedzenia papryczek myć ręce również przed skorzystaniem z toalety.
Ja już będę pamiętał.

Smile

Przyznaj się - zrobiłeś to specjalnie. Ja tak. Tongue

Wiesz jak jest, skoro z ustami zadziałało... Big Grin
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Widzę, że powinnam żałować, że nie byłam Sad  Szkoda.

Odpowiedz }
Plusy od

Bardzo szkoda wszyscy czekaliśmy. Nic straconego musimy zwołać kolejny zlot

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-09-20, 23:59)karo napisał(a): Widzę, że powinnam żałować, że nie byłam Sad  Szkoda.

Nie no spoko. Fajnie było i bez Ciebie

Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Ty to miły inaczej jestes

Odpowiedz }
Plusy od

Mój humor trzeba poznać i docenić Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Poznałam, ale jakoś ...

Odpowiedz }
Plusy od

Swoją drogą, dlaczego kamilus przyszedł bez Szalonego Patisona?
Nie tak się umawialiśmy...

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.