Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DO JAKIEGO GINEKOLOGA IŚĆ W CIĄŻY

POMÓŻCIE !!!
Zrobiłam test ciążowy  i wyszło,że jestem w ciąży. To moja pierwsza ciąża i jak każda kobieta chciałabym,żeby wszystko skończyło się dobrze a ciąże prowadził ginekolog, który się na tym zna. DO JAKIEGO GINEKOLOGA PÓJŚĆ, żeby nie martwić się o fachowe prowadzenie ciąży. Dużo dobrego słyszałam o dr Chylickim i o dr Wasilewskim. Mysłałam,żeby wybrać tego pierwszego bo dr Wasilewski przyjmuje tylko prywatnie ale dowiedziałam się, że dr Chylicki też już nie przyjmuje na NFZ wiec sama nie wiem. wiadomo,że w dzisiejszych czasach każda złotówka się liczy więc chciałabym,żeby to były dobrze wydane pieniądze a ciążą była pod dobrą opieką.
PODZIELCIE SIĘ OPINIAMI, proszę. Huh

Odpowiedz }
Plusy od

Gratuluję.

Odpowiedz }
Plusy od

Dziękuję. Chociaż na początku mam mętlik w głowie. BArdziej się martwię o ciążę niż się z niej cieszę. Test zrobiłam dziś rano i jeszcze to do mnie nie dotarło.

Odpowiedz }
Plusy od

Chodziłam do wielu ginekologów i znam obu tych lekarzy i dr Wasilewskiego i dr Chylickiego. Wpierwszej ciąży chodziłam do Dr Wasilewskiego.Wizyty były bardzo kompetentne. Doktor ma piękny gabinet i wszystko było okey. Co prawda wydawal mi się dość oschly i jakby przestraszony  Smile. Nie nawiązał ze mną takiej nici porozumienia jak bym oczekiwała. No ale nie o to chodzi podczas wizyty u lekarza. Co innego było u dr Chylickiego, który prowadził moja druga ciążę. Ten doktor szybko zdobył moją sympatię. Każda wizyta była w miłej atmosferze. Tutaj też spotkałam się z dużą kompetencją. Doktor szybko rozpoznał u mnie niewydolność szyjki i skierowa mie do szpitala gdzie założono mi szew i szczęśliwie dotrwałam do.końca ciąży.  W mojej subiektywnej opini dr Chylicki ma większą wiedzę w zakresie chorób w ciąży. Być może dlatego że pracuje w Elblągu naoddziale patologii ciąży. Dlatego jejeśli coś się złego dzieje w ciąży to moim zdaniem bardziej zaufalabym jemu. SlysAlamtez ze teraz doktor pracuje i w Tczewie gdzie już ma dobrą opinię. Wiec moim zdaniem trzecia ciążę prowadziła bym u niego. Chociaż mam nadzieje juz nie byc w ciąży bo dwojka dzieciaków w zupełności mi wystarczy  Big Grin Powodzenia.

Odpowiedz }
Plusy od

Moją kobietę prowadził dr Zwaliński, chyba nadal przyjmuje w Polimedzie. Zastrzeżeń nie mam. Chodziliśmy razem i  na wówczas kiepskim sprzęcie USG poznał płeć dziecka, kiedy inni lekarze jeszcze tego nie widzieli. Więcej nie ma co się rozpisywać. Mam same pozytywne wrażenia, a jestem bardzo wymagający i wiedzę medyczną też jakąś posiadam...

Odpowiedz }
Plusy od

Dzięki za odpowiedzi.
Im ich więcej tym łatwiej będzie podjąć decyzję. Do dr Zwalińskiego nie pójdę. Nasłuchałam się wiele niepochlebnych opinii, o których nie chcę tu pisać bo nie mam zamiaru nikogo oczerniać. Mam świadomość,że nikt nie jest doskonały. Ani My ani lekarze więc dość hejtowania w internecie. Zależy mi na konstruktywnych opiniach, właśnie takich jak Harrego czy Karasch. 
Piszcie dalej !!!!  Exclamation Exclamation Exclamation

Odpowiedz }
Plusy od

Jeśli chcesz rodzić w Tczewie to rozsądnie jest zostać pacjentką ordynatora ewentualnie jego zastępcy. nie mam pojęcia kto nim w naszym mieście jest. Taka karta ciąży wystawiona przez tutejszego szefa wszystkich szefów może pomóc a na pewno nie zaszkodzi. Nie doradzę Ci, bo ciąży tu nie prowadziłam.

Odpowiedz }
Plusy od

Hej Maat!
Dzięki za podpowiedź.
Postanowiłam zrobić tak jak mi mówisz. Zadzwoniłam do dr Zwirbulisa (Ordynator) ale termin był dość odległy.
Zastępcą jest dr Knurowski ale nie bardzo bym chciała do niego iść.
Został mi dr Chylicki, który jutro przyjmuje. Pójdę do niego chociaż po to by stwierdzić ciążę a kto ma prowadzić to się jeszcze zastanowię.
Oczywiście proszę o podpowiedzi Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Polecam Ci doktora Zwirbulisa, chodzę do niego od urodzenia pierwszego dziecka. Wszystko sprawnie, fachowo, bardzo ładny i nowoczesny gabinet. Co do opinii, że lepiej chodzić do ordynatora, czy ja wiem... nie widziałam jakichś specjalnych przywilejów z tego tytułu. Myślę, że dużo zmieniło się na tczewskiej porodówce na lepsze, więc  nie ma znaczenia przy porodzie lekarz prowadzący. Bardzie martwiłabym się czy położna się wyspała i ma dobry humor przed moim przybyciemSmile (chodź mam nadzieję jak KARASCH, że nie będę miałą okazji już tego sprawdzać)

Odpowiedz }
Plusy od

Też słyszałam,że Tczewska porodówka zmieniła się nie do poznania. Podobno są zupełnie nowe sale i łazienki w salach. O położnych tez słyszałam wiele dobrego. W zasadzie żadna z moich koleżanek nie narzekała na nie. Na pewno chce rodzić w Tczewie. A do doktora Zwirbulisa postaram się dostać w najbliższym wolnym terminie. Na razie strasznie się cieszę na jutrzejszą wizytę. Mam nadzieje,że test ciążowy nie kłamał bo przecież zdarzają się fałszywe wyniki. :0)

Odpowiedz }
Plusy od

OOO fałszywki! Zrobiłam testów 5! 2 na NIE 3 na tak. zgłupiałam. Powodzenia

Odpowiedz }
Plusy od

Hi Hi. No właśnie. Dlatego jutro idę. Nie ważne do kogo byleby dowiedzieć się jak jest  Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-11-12, 20:17)Karasch napisał(a): Hi Hi. No właśnie. Dlatego jutro idę. Nie ważne do kogo byleby dowiedzieć się jak jest  Big Grin

Ty idziesz myślałam, że w ciąży jest Kasia1990

Odpowiedz }
Plusy od

Rozdwojenie jaźni

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-11-12, 21:06)maaat napisał(a):
(2015-11-12, 20:17)Karasch napisał(a): Hi Hi. No właśnie. Dlatego jutro idę. Nie ważne do kogo byleby dowiedzieć się jak jest  Big Grin

Ty idziesz myślałam, że w ciąży jest Kasia1990

Big Grin Big Grin Big Grin Buhahaha Big Grin Big Grin Big Grin  
Nie piszcie używając słownika bo wyjdzie na to, że jesteście w ciąży  Big Grin
Moja mądra komóreczka Big Grin
Miało być ,,Dlatego jutro idź,,
Matko dobrze, że mój mąż nie czyta tefo forum bo by dostał zawału na trzecie dziecko  Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.