Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DO JAKIEGO GINEKOLOGA IŚĆ W CIĄŻY

Hahaha
Przeczytałam wcześniej Twój wpis Karasch i blondynka ze mnie bo nie zauważyłam literówki  Rolleyes
A może też jutro ze mną pójdziesz  Smile Kto wie może też Ci coś znajdziemy  Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Hahaha 
Aja blondynka czytając wpis Karasch nie zobaczyłam tej literówki i nie skumałam o co chodzi Big Grin
Ale w sumie to byłoby fajnie. 
Mze pójdziesz jutro ze mną to może doktorek i u Ciebie znajdzie.jakąś niespodziankę. Akurat dla  TongueTwojego męża   Smile

Odpowiedz }
Plusy od

No a teraz jeszcze pisze podwójnie to samo. Chyba czas spać. Bo już nie kontaktuje. Trzymajcie jutro kciuki. 
P.S
Wciąż czekam na rady komu powierzyć los.mojej ciąży. 
Na dziś dobranoc.

Odpowiedz }
Plusy od

Najpierw na 100% niech wszystkie podejrzewające upewnią się, że w ciąży już są. Smile

A potem, moja skromna sugestia samca, nie wybierajcie lekarza przez większość tego magicznego czasu. To nie śmiertelna choroba, tylko coś, co inne mniej lub bardziej podobne samiczki, robią od 2 milionów lat i jakoś nasz gatunek daje radę. Przez ten okres przeprowadzi Was natura: instynkt, hormony i zdrowy rozsądek.

A lekarz jest tylko dopełnieniem całości, by raz na jakiś czas zrobił USG, przepisał witaminki, sprawdził wyniki morfologii i w bardzo rzadkich przypadkach wychwycił coś niepokojącego i temu zaradził.
Owszem, warto zorientować się gdzie rodzić, ale mimo że nie za bardzo lubię to miasto, to porodówka w tczewskim szpitalu nie była zła - przynajmniej 8 lat temu. Nie spotkaliśmy się tu z niczym negatywnym. Byłem przy porodzie mojej córki, a pani położna właściwie nienachalnie asystowała, nie generując żadnych niepotrzebnych emocji. A teraz pewnie jest jeszcze lepiej.
Pisząc szczerze, ja na okoliczną służbę zdrowia nie narzekam - może do tej pory miałem szczęście...

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-11-12, 19:11)maaat napisał(a): OOO fałszywki! Zrobiłam testów 5!  2 na NIE 3 na tak. zgłupiałam. Powodzenia

Słyszałem, że ponoć zdarzają się fałszywe negatywy, ale pozytyw to pozytyw.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

NO I BYŁAM !!!!!!!!!!!
Jestem w ciąży !!!!!!
W końcu zdecydowałam się pójść do dr Chylickiego i jestem zadowolona.
Bardzo fajny lekarz. Młody ale wydaje się być kompetentny. Poświęcił mi sporo czasu wyjaśniając jakie badania powinnam wykonać i dlaczego. Nawet dostałam wykaz badań z terminami kiedy powinnam je wykonać. Wyjaśnił na jakie objawy niepokojące muszę zwrócić uwagę a jakimi dolegliwościami nie mam się przejmować. Odpowiadał cierpliwie na pytania, którymi go zarzuciłam :0) 
Zrobił cytologię i USG. Na sprzęcie się nie znam ale dostałam bardzo wyraźne zdjęcia mojej "fasolki" bo do tego warzywa podobne jest moje dziecko :0) Gabinet bez fajerwerków ale czysty, schludny i przyjemny. 
Zdziwiłam się ilością pacjentek czekających w poczekalni. Chyba dr cieszy się dużą popularnością. Czekając pogadałam z kilkoma paniami w ciąży, które przekonały mnie,że ten lekarz to dobry wybór. 
Ale się cieszęSmile
Następnym razem idę z mężem bo dużo kobiet było tam właśnie ze swoimi partnerami.

Odpowiedz }
Plusy od

To przemyśl tę wizytę z mężem. Jednak widok obcego faceta gmerającego w jego żonie nie koniecznie małym urządzeniem może nie być komfortowy:-)

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-11-13, 20:24)leoncjo napisał(a):
(2015-11-12, 19:11)maaat napisał(a): OOO fałszywki! Zrobiłam testów 5!  2 na NIE 3 na tak. zgłupiałam. Powodzenia

A patrz nie wiedziałam, myślałam, ze mogą być wadliwe w obie strony.

Odpowiedz }
Plusy od

Dziwna ta sytuacja Big Grin  Ciąża, o której najpierw dowiaduje się forum tcz. Od świeżutkiej użytkowniczki Undecided

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-11-14, 00:46)maaat napisał(a):

Wiesz, uciąć se nic za tę informację nie dam, ale tak na chłopski rozum by się zgadzało.

Jak 3 na tak, to Ty w ciąży jesteś. Wink
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-11-14, 01:06)karo napisał(a): Dziwna ta sytuacja Big Grin  Ciąża, o której najpierw dowiaduje się forum tcz. Od świeżutkiej użytkowniczki Undecided

Mnie to nie dziwi. Jesteśmy forum zaufania publicznego Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-11-14, 00:45)maaat napisał(a): To przemyśl tę wizytę z mężem. Jednak widok obcego faceta gmerającego w jego żonie nie koniecznie małym urządzeniem może nie być komfortowy:-)

Eeee tam, nie ma co przesadzać i tu. To nie gmerający w żonie siusiak obcego faceta, tylko głowica USG i to ubrana w prezerwatywę, obsługiwana przez lekarza ginekologa, który już rzyga od widoku wagin. Czasami dziwię się, jak im jeszcze staje, jak patrzą na narządy żon, kochanek, itp.

Od biedy można iść do kobiety ginekologa, ale panuje według mnie słuszne przekonanie, że to właśnie mężczyźni tej specjalizacji są delikatniejsi, bardziej wyrozumiali i ogólnie lepsi.

Więc moje zdanie - przemyśl wizytę z mężem, ale na plus, niech idzie i we wszystkim uczestniczy. I i tak zrobisz, jak będziesz chciała.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-11-14, 01:35)leoncjo napisał(a):
(2015-11-14, 00:46)maaat napisał(a):

Wiesz, uciąć se nic za tę informację nie dam, ale tak na chłopski rozum by się zgadzało.

Jak 3 na tak, to Ty w ciąży jesteś. Wink

Byłam,  3 na TAK miały rację :-)

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-11-14, 02:03)aga_piet napisał(a):
(2015-11-14, 01:06)karo napisał(a): Dziwna ta sytuacja Big Grin  Ciąża, o której najpierw dowiaduje się forum tcz. Od świeżutkiej użytkowniczki Undecided

Mnie to nie dziwi. Jesteśmy forum zaufania publicznego Smile

Nasze forum to solidna firma z tradycjami:-)

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-11-14, 00:45)maaat napisał(a): To przemyśl tę wizytę z mężem. Jednak widok obcego faceta gmerającego w jego żonie nie koniecznie małym urządzeniem może nie być komfortowy:-)

No nie dokłądnie o tym myślałam. Chcę by mój mąż był przy badaniu USG, któe później będzie robione przez brzuch. Na czas badania na "samolocie" też go wyproszę Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.