Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19-20.12. Tymczas, czyli galeria, pracownia, koncerty
 
#1

Stowarzyszenie Przestrzeń Kultury Zebra otwiera weekendową pracownię i galerię sztuki!
19 grudnia w godz. 12.00-18.00 w Warsztatowej nie czekamy na świętego Mikołaja, tylko metodą DIY sami/e będziemy robić prezenty Wink))
Co? na jeden dzień otwieramy przestrzeń klubu Warsztatowa dla mieszkańców/ek Tczewa po to, aby wspólnie tworzyć tymczasową galerię/pracownię TYMCZAS tj. miejsce, w którym w ramach warsztatów osoby w różnym wieku mogą tworzyć obiekty artystyczne wg swojego pomysłu wg idei DIY.
Czego można się spodziewać?

Pracownia:

19.12. (sobota)
godziny: 12:00 - 18:00
Warsztaty krawieckie - Chce Mi Się
www.facebook.com/Chce-Mi-Się-714169502016407
Warsztaty stolarskie - Red Drums
www.facebook.com/RedDrumsAccessories
Warsztaty ogrodnicze - Pracownia Konewka
www.facebook.com/pracowniakonewka

Galeria Tymczas - małe targi dizajnu

Strefa muzyki:
19.12 (sobota)
godzina: 21:00

Moriah Woods (USA/Puławy)
akustyczny, alternatywny folk
https://www.facebook.com/Moriahwoodsmusic/?fref=ts

20.12 (niedziela)
godzina: 18:00

Romek Puchowski (Tczew)
alternatywny blues
https://www.facebook.com/romekpuchowski/?fref=ts

Otwarty bufet w trakcie wydarzenia zaserwuje: Łyżka Stołowa

Organizator:
Stowarzyszenie Przestrzeń Kultury Zebra
www.facebook.pl/pkzebra
pkzebra.tcz@gmail.com

Link do szczegółów wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1718538191709854/

Miejsce:
Warsztatowa Cafe
ul. Warsztatowa 2, Tczew
https://www.facebook.com/warsztatowacafe/?fref=ts

Warsztaty | koncerty otwarte | wstęp free!!!

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "Przetwórnia - miejska strefa kultury" dofinansowana ze środków Gminy Miejskiej Tczew.

Informacje o wykonawcach:

Moriah Woods
songwriterka pochodząca z miasteczka Paonia w stanie Kolorado. Muzykę we krwi, jej matka jest skrzypaczką, ojciec - muzykiem rockowym. Już jako nastolatka wyprowadziła się z domu by grać i podróżować. Po powrocie w rodzinne strony Woods zajęła się pisaniem własnych utworów. W grudniu 2013 roku ukazał się jej pierwszy album zatytułowany
"Bring the Rain". Co ciekawe, krążek nagrała samodzielnie we własnym domu. Płyta zawiera dziesięć kompozycji utrzymanych w stylistyce amerykańskiego folku lat 20.
Obecnie Moriah Woods mieszka w Polsce i pracuje nad materiałem na kolejny album. Zaangażowana jest także w działalność zespołu The Feral Trees. Podczas tegorocznej edycji festiwalu Open'er Moriah była gościem sceny dworcowej.

Skład:
Moriah Woods - Wokal/git/banjo
Mariusz Antas - Bass
Michal Glos - Perkusja

www.youtube.com/user/moriahwoodsmusic
www.facebook.com/Moriahwoodsmusic/

Romek Puchowski
muzyk, kompozytor, free-styler, wirtuoz gitary DOBRO i techniki slide. Wszechstronna muzyczna osobowość, wokalista, instrumentalista. Jego scenicznego „arsenału” dopełniają gitara akustyczna bas, looper oraz iPhone. Solista, lider i twórca alternatywnej formacji Von Zeit, członek międzynarodowych projektów muzycznych. Mistrz techniki slide i improwizacji. Harmonijnie łączy w swojej twórczości tradycję i nowoczesność. Jego solowe koncerty to totalny, przepełniony pozytywną energią performance. O jego występach recenzenci piszą: „Mistrz przemówił!”, „Kosmos, zjawisko, geniusz”, „Puchowski to potęga!”.
Współpracował i współpracuje m.in. Martyną Jakubowicz, Tymonem Tymańskim, ze znakomitym harmonijkarzem, Keithem Dunnem, wirtuozem gitary, Nickiem Katzmanem oraz legendą harmonijki ustnej, Sugarem Blue, znanym ze współpracy m.in. z Rolling Stones czy Frankiem Zappą. Brał udział w prestiżowym projekcie koncertowym „Mistrzowie gitary”, prezentującym najwybitniejszych polskich gitarzystów. Album jego formacji Von Zeit „Ocieramy się” został uznany za jedną z najlepszych płyt rockowych roku 2008.
Nowa płyta Romek Puchowski „FREE” ukazała się w marcu 2013 roku. Album zebrał świetne recenzje. Piosenka „Big Bad Brother” znalazła się w półfinale światowego konkursu International Songwriting Competition w USA, w jury którego zasiada m.in. Tom Waits.
„Jurata” trafiła na Listę Przebojów Trójki. „Albo cacy albo lili” z gościnnym udziałem Martyny Jakubowicz przez kilka tygodni „okupowała” pierwsze miejsce "Alternatywnej Listy Przebojów" Radia Kraków.

www.facebook.com/romekpuchowski/?fref=tsOdpowiedz }
Plusy od
 
#2

w procowni było fjanie repoertrz mozna by dodąć o tymOdpowiedz }
Plusy od
 
#3

Nie pij, jeśli coś piszesz na forum.Odpowiedz }
Plusy od
 
#4

Witam serdecznie wszystkichOdpowiedz }
Plusy od


Facebook Twitter RSS


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


  © 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2020 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.