Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stomatolog / dentysta

Witam,
gdzie w Tczewie wyrwę ósemkę?

Odpowiedz }
Plusy od

Chcesz na NFZ? Jeśli tak, musisz podzwonić, nie wiem jak z terminami. Prywatnie to chyba w każdym gabinecie.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-01-31, 21:15)aga_piet napisał(a): Chcesz na NFZ? Jeśli tak, musisz podzwonić, nie wiem jak z terminami. Prywatnie to chyba w każdym gabinecie.

ósemek na NFZ chyba nie usuwają

Odpowiedz }
Plusy od

Usuwają ósemki. Każdy ząb można usunąć na NFZ, tylko nie każdy chce się tego podjąć, bo ósemka jest czasem trudna i niebezpieczna do usunięcia.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Witam, poszukuje dentystę na NFZ w Tczewie bądź okolicach który podejmie się usunięcia zęba. Z góry dzięki za odpowiedź.

Odpowiedz }
Plusy od

ósemkę, to czasem tylko chirurg-stomatolog może usunąć

Odpowiedz }
Plusy od

Kiedyś jakiś stomatolog powiedział, że "ósemki są zdradliwe jak prześliczne dziewice" i miał rację. Sam mam ósemkę do usunięcia i się boję, że aż strach. Poczekam na Wasze doświadczenia w tej dziedzinie. Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Harry w Impladencie w Kowalach i teraz też na Kartuskiej usuwałam 4 bardzo trudne ósemki, zabieg nieprzyjemny, ale znieczulenie świetne i sam zabieg nie bolał (a zęby bardzo trudne) byłam tak zadowolona, ze zdecydowałam się na jednym zabiegu usunąć dwie ósemki, nie ukrywam, ze potem rwało, ale to normalne, jestem z nich bardzo zadowolona. Cenowo przystępnie i cały sprzęt mają na miejscu, mi usuwano ósemki w ciągłym prześwietleniu a nie na ślepo, przy twarzy miałam jakiś rentgen i na monitorze wyświetlało się wszystko na bieżąco, u mnie był problem z ryzykiem pęknęcia łuku zębowego i to było konieczne, wszystko ładnie się wygoiło. http://www.ziemlewski.pl/ Czy ja spamuję?

Odpowiedz }
Plusy od Harry

(2016-05-12, 11:17)maaat napisał(a): Czy ja spamuję?

Eee, nieee. Smile

Przyda się też innym kontakt. Mnie albo najpierw muszą narządy większe urosnąć i wtedy nabiorę odwagi. Albo też moja biedna ósemka zarwie tak, że aż pod okiem ją poczuję - wtedy szybko z kontaktu skorzystam. Bo moja stomatolog z Gdańska boi się do niej dotknąć. A szkoda, bo jest to jedyna kobieta o tej profesji, której ufam...

Pozdrowienia i dzięki za info.

Odpowiedz }
Plusy od

Harry ja miałam tak samo, nikt nie chciał się podjąć, na chirurgi szczękowej w AM straszyli mnie porażeniem nerwów twarzowych, a tak szybko i sprawnie. Paskudne jest to siedzenie z otwarta paszczą a oni tam do tej ósemki ja to aż w żołądku czuję!

PS "Większe narządy" oplułam monitor i dziecko! Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-05-12, 07:49)Harry napisał(a): Kiedyś jakiś stomatolog powiedział, że "ósemki są zdradliwe jak prześliczne dziewice" i miał rację.

Rozwiń proszę. Wink

A macie jakieś doświadczenia z tym Curodental w Gdańsku?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Nie każda ósemka jest skomplikowana. Spróbuj u Fiwków w Ficlinic (karo już ich polecała, ja również). U mnie nie rwali ale miałam np. kanałowo leczoną zdradliwą ósemkę (rzadko się to robi ale jest mi potrzebna do wyższych celów).
Co do "spamowania" maaat - akurat tego lekarza i jego klinikę polecają również inni lekarze, zwłaszcza jeśli chodzi o implantologię.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-05-12, 11:17)maaat napisał(a): (...) mi usuwano ósemki w ciągłym prześwietleniu a nie na ślepo, przy twarzy miałam jakiś rentgen i na monitorze wyświetlało się wszystko na bieżąco, (...)

Zapomniałaś dodać, że od czasu usunięcia zębów, odczułaś znaczne oszczędności na zużyciu energii elektrycznej. Promieniujesz (świecisz) w ciemnościach na tyle mocno, że nie musisz zapalać świateł :-)
a po wizycie, miła Pani recepcjonistka (pielęgniarka/asystentka...) wręczyła Ci wizytówkę najlepszego onkologa w Polsce...

Taki czarny humor... ale coś w tym jest..... ja tam nie wierzę że takie naświetlanie jest w 100% bezpiecznie.
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

KeBi pewnie nie jest obojętne, ale opcją był paraliż części nerwów twarzy a że koszula bliższa ciału i wole teraz nie mieć paraliżu niż w przyszłości ewentualnego raka, więc cóż ...

Odpowiedz }
Plusy od

To chyba było usg...? Zresztą nawet gdyby rtg to dawka promieni jest za mała, aby maaat błyszczała  Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.